VW Golf MKIII/vento front by Enes - Komentari projekta

VW Golf MKIII/vento front by Enes - Komentari projekta

Član
Druze svaka cast, rijetkost je viditi ovakvu makinu na nasim cestama. A airride je perverzija, samo naprijed. :cool:;)
 
woooow GOLF je zvono :icon_eek: ,ja ostao bez texta :icon_biggrin:


Samo me interesuje koliko si para ulozio u njega sve dosad huuuuuuuh :icon_question:
 
Član
hoce li jos koji update :icon_eek::icon_eek::icon_eek::icon_eek::icon_eek: :D:D:D svaki dan otvaram projekte s nadom da si jos sta postavio.. divota je gledat tvoju garazu ;););)
 
Legend
badboy je napisao(la):
Jel prodajes ti gewinde ? Da prodamo to Dzaficu , i on ce ove godine da dodje ,uspio sam ga nekako nagovoriti :lol:;)

oj druze
gewinde su otisle odmah dok sam air uzeo,kolega iz Bihaca je kupio

zlajaaa je napisao(la):
Može lock na temu, ležerno ;)

:cool:

bojanDC je napisao(la):
Druze svaka cast, rijetkost je viditi ovakvu makinu na nasim cestama. A airride je perverzija, samo naprijed. :cool:;)

hvala ;)

Renault19Chamade je napisao(la):
woooow GOLF je zvono :icon_eek: ,ja ostao bez texta :icon_biggrin:


Samo me interesuje koliko si para ulozio u njega sve dosad huuuuuuuh :icon_question:

elmir je napisao(la):
hoce li jos koji update :icon_eek::icon_eek::icon_eek::icon_eek::icon_eek: :D:D:D svaki dan otvaram projekte s nadom da si jos sta postavio.. divota je gledat tvoju garazu ;););)

ubrzo cemo nesto u temu natrpati
raduka se polako , dosta sitnica me usporilo , air nije samo namontirati i u pod , ima zavrzlama i posla
hvala puno druze ;)
 
Legend
Ma kakav LOCK... On je LOCK... :lol:

Sad malo uzivaj pa se baci na posao sa kakom masinerijom pod haubom... ;)
 
Član
:D ... Sutra sam u Cazinu rano ujtru , jel ti radis negdje ak bude vremena za kaficu ? :cool::cool:

i da kakvi ste sa snijegom :D
 
Legend
Golf 1 TDI je napisao(la):
:cool::cool::cool: dolazim u gradisku da vidim golfaca,ako dodes naravno;)

dolazim druze aBd ako sve bude ok , samo cekamo najavu i datum ;)

Liga je napisao(la):
Ma kakav LOCK... On je LOCK... :lol:

Sad malo uzivaj pa se baci na posao sa kakom masinerijom pod haubom... ;)

aBd ovo ljeto se hocu dobro navozati , zime vise preko glave i pozelio sam golfa jbg :lol:
a iducu zimu sam razmisljao .... sta tacno vidjecemo :cool:

badboy je napisao(la):
:D ... Sutra sam u Cazinu rano ujtru , jel ti radis negdje ak bude vremena za kaficu ? :cool::cool:

i da kakvi ste sa snijegom :D

evo poslao sam ti pm
mozemo kako da ne druze
evo snijeg pada , ali je relativno toplo pa se otapa odmah ... na glavnim cestama nebi treballo biti problema uopste ;)
 
Član
nema mi nista draze na ovom forumu nego otvoriti tvoj projekat i vidjeti da se onaj scroll sa strane stranice skracuje, znaci natrpao si slika, bio je update
fkt mozes biti preponosan na ono sto si do sada uradio, siguran sam da ce ti na ovom projektu zavidjeti i mnogi EU tuneri, skidam kapu druze, po hiljaditi put;)
 
Top