VW Golf MKIII/vento front by Enes - Komentari projekta

VW Golf MKIII/vento front by Enes - Komentari projekta

Član
RE: Golf MKIII by enesss....... 01.01.2011

malo ko moze ovo sto ti mozes enese,svaka ti cast,toliko paznje posvecujes auto,i svim detaljima,samo naprijed,jedva cekam slijedeci update,da vidimo kako ce leci radovi;)
 
Član
RE: Golf MKIII by enesss....... 01.01.2011

druze enesss-e ja sam davno reko BOLEST vrh znaci,a vidim i ti svog golfica ko i ja u garazu preko zime najpametnije heheheh,jos jednom BIG RESPECT ;)
 
RE: Golf MKIII by enesss....... 01.01.2011

Pazis auto ko dijete pa mozda i vise od toga svaka cast ;)

MK3_status: zimski san :icon_biggrin:

Svjetla :icon_eek::icon_eek: :cool:
 
RE: Golf MKIII by enesss....... 01.01.2011

Drug moj, svaka cast! Auto svakim danom sve ljepsi i ljepsi! Jedan od najurednijih primjeraka! U kakvu boju farbas? Je li ostaje belo bre ili mjenjas? I ovo je najbolje sto ne vozis po snijegu, sol unisti auto...
 
Administrator
RE: Golf MKIII by enesss....... 01.01.2011

roki_actros je napisao(la):
Drug moj, svaka cast! Auto svakim danom sve ljepsi i ljepsi! Jedan od najurednijih primjeraka! U kakvu boju farbas? Je li ostaje belo bre ili mjenjas? I ovo je najbolje sto ne vozis po snijegu, sol unisti auto...

spominjao je da ce farbati u candy white;)
 
Član
RE: Golf MKIII by enesss....... 01.01.2011

Opet kazem vrhh...Dok jos poslozis koju kockicu imas def najjacu tricu :)) Jedino jos motor te zeza druze ..Nadam se to da ces rijesiti abd..:)))
 
Legend
RE: Golf MKIII by enesss....... 01.01.2011

hvala na lijepim komentarima drugovi

mirza...u planu je i motor nakon ovih radova najavljenih , abd doci ce i to polako

roki druze ici ce isto bijelo,samo cu neku kvalitetniju uniton bijele nijanse ;)
 
Član
RE: Golf MKIII by enesss....... 01.01.2011

jedan iz porodice :icon_biggrin:

DSC08916h.jpg
 
Član
RE: Golf MKIII by enesss....... 18.01.2011 update

bravo majstore,vidi se da tacno znas sta hoces,mogu mislit kakva ce biti trica nakon lakiranja;)
 
RE: Golf MKIII by enesss....... 18.01.2011 update

dobro si to pripremio svaka cast,sretno u daljem radu i postavljaj nam slike
 
Legend
RE: Golf MKIII by enesss....... 18.01.2011 update

@frenkie hvala druze,bice puno slika ;)
@armin
hvala druze....i gume sto su bile 205 45 su otisle.....dok se sve uradi idem na 195 45 za vece razvlacenje....mislim da ce sve sjesti na svoje mjesto kad se zavrsi do kraja aprila
 
Član
RE: Golf MKIII by enesss....... 18.01.2011 update

Lajk,Lajk!!! :)
Kad god otvorim temu iznenadis me !
Svaka cast,samo nastavi!
 
Top