VW Golf MKIII/vento front by Enes - Komentari projekta

VW Golf MKIII/vento front by Enes - Komentari projekta

Član
RE: Golf III enesss...(22 decembar update "JVC AVX2")

bravo enese,dobra je ovo stvar,koliko para te izaslo ako se smije znat;)
 

IGY

Član
RE: Golf III enesss...(22 decembar update "JVC AVX2")

fino si uklopio sve
iPod je cudo u autu, kod mene je od 80 giga i nikad ga napuniti
muzike, filmova, spotova, ludnica, samo dok ga skontas do kraja, tvojj sreci nece biti kraja :cool:
 
Član
RE: Golf III enesss...(22 decembar update "JVC AVX2")

fantasticna stvarcica, ja sam bukvalno identican gledao da uzmem ovih dana, neku zamenu sam nudio...
dobar posao si napravio!
super se uklapa a ne strkljavi po kokpitu kao onaj mobilni displej. :cool:
 
Član
RE: Golf III enesss...(22 decembar update "JVC AVX2")

fina stvar..nego kakvo je ovo kod tebe klima il sta je ovo vec..nije orginal .il...
 
Član
RE: Golf III enesss...(22 decembar update "JVC AVX2")

Ma seuper stvar i lego je u trojku baš samo tako..pozzz;)
 
Legend
RE: Golf III enesss...(22 decembar update "JVC AVX2")

hvala decki..

jvc-a nisam do kraja ugurao :D puno kablova je iza,a malo mjesta,moze ali to je odmah i pregrijavanje a i zice/cinch kablovi se lome sto ne valja,ovako sasvim malo viri van,ne primjetno haman...jednu stvar sam zaboraboravio kad sam postavljao(zica od rucne)ne mozes gledati spotove dok vozis...samo moram opet izvaditi i nju premostiti na masu auta

joj igy ipod me ljuti i to do bola heh,mogli su to puno pojednostaviti u apple-u, malo poglupo al skontacu,moram se nenadu zahvaliti sto mi je odmah na pm objasnjenja dao evo sad sam vidio ,kod mene je samo 4gb,ali ako mi se svidi kako to bude islo,mozda uzmem sa vecim kapacitetom
interesuje me moze li i spotove reproducirati preko JVC.a,sem mp3-ca ;)

a klima...automatic je,inace dolazila u passatima za americko trziste ali sto se tice hladnjaka,kompresora unutra elektricne klapne itd itd je potpuno isto kao u trojke i super je....na proljece stavljam nov kompresor klime,vec sam ga kupio,na starom se poceo cuti lezaj malo...
 

IGY

Član
RE: Golf III enesss...(22 decembar update "JVC AVX2")

aj kad se sretnemo na msn
objasnim ti sve detaljno
moze i spotove reproducirati, samo treba sve fino povezati :icon_smile:
 
Član
RE: Golf III enesss...(27 decembar update " Hifonics thorXI")

Druze svaka ti cast za sve....pregledao sam ceo projekat, i imam samo jednu zamerku, tj. sugestiju, ova traka na soferci bi trebala da bude crna....ne uklapa ti se sa bojom auta, jer je druga nijansa , za sve ostalo skidam kapu :cool:
 
Član
RE: Golf III enesss...(27 decembar update " Hifonics thorXI")

Meni je ta traka bas fora,nez zasto ali mu stoi :icon_smile:
 

IGY

Član
RE: Golf III enesss...(27 decembar update " Hifonics thorXI")

ja sam kutiju uvalio u gepek, prosto i jednostavno kutija od 30-tak litara kompresija naravno, i onda samo gore kad vidis koliko ti viri stavis plocu zavrnes na kutiju da je drzi kako treba i to je to
znaci nisam izljevao u gumu kutiju pa gore pravio kutiju na to
mada mozes i tako jer bi time dobio vise prosotra ;)
 
Legend
RE: Golf III enesss...(27 decembar update " Hifonics thorXI")

@dellas , hvala druze,unutra nebo na plafonu nije presvuceno u kozu,pa je ona siva boja i vidi se ovako....dok to rijesim vjerovatno skidam nalju sa sajbe,a nijansa bijele jeste kao malo žuća,al manje vise ne primjetno toliko;)

@igy : pa gledao sam u tvom projektu i vidim gotova a nisam bio siguran jesi li poliester izlio ili si mdf rokno...jeste odlicno rjesenje za mjesto.....al eto kako zvuci u tebe na 30L,na koliko gonis woofer?
 

IGY

Član
RE: Golf III enesss...(27 decembar update " Hifonics thorXI")

woofer esx signum sa 750 rms, alu membrana, i preporucio bi ga prije nego R-type jer imao sam i njega prije ovog i mogu ti reci da ovaj puno ljepse zvuci, alu membrana i tako to, sto se tice 12-ke woofera ja poslije njega bi jedino x-type stavio:D
a gura ga esx sx1000 sa cirka 500 rms na 2 ohm, i mogu ti reci da sasvim pristojno svira, i odlicno se cuje
(sto bi raja rekla bubrege otkida :lol:)
 
Legend
RE: Golf III enesss...(27 decembar update " Hifonics thorXI")

r-ova malo koristenih se za finu cijenu daju kupiti kod nasih susjeda,a dobar je woofer koji trpi svakakvu torturu.
Tvog esx-a nisam nikad slusao,kolika im je cijena ?
najvise sam skeptican oko te male litraze,ali planiram pokusati pa vidjecemo,ako nista,sto vise u vis izvuci pod sa kutijom da se dobije na kojoj litri...malo sonofila pa...
 
Top