VW Golf MKIII/vento front by Enes - Komentari projekta

VW Golf MKIII/vento front by Enes - Komentari projekta

Legend
tapacirunzi me odavno nerviraju,rijesit ce majstor dok stigne nove , al ovaj put bez greske mora da bude

hvala svima na lijepim komentarima ;)
 
Član
Ne znam koliko je taj materijal za tapacirunge s kojim radis, ali bi ja uradio i podmetace za noge u tom materijalu, posto ovi trenutni kao da su malo preveliki i nisu dobro uklopljeni ili se ovako na slikama cini.

A ostalo sve, naklon do poda ;)
 
Legend
soffa je napisao(la):
sve pohvale prijatelju..cast bi mi bilo da te upoznam i da vidim uzivo golfaca..;)

svakako takodjer druze
onaj dan guzva , vidio si , al sa svima treba bar po malo ;)

kavaz je napisao(la):
Ne znam koliko je taj materijal za tapacirunge s kojim radis, ali bi ja uradio i podmetace za noge u tom materijalu, posto ovi trenutni kao da su malo preveliki i nisu dobro uklopljeni ili se ovako na slikama cini.

A ostalo sve, naklon do poda ;)

ma nije skupo pretjerano druze ... al nebih to nikad , iskreno to mi je kič ... bas pod noge kozne podmetace.
ali planiram do lokalnih trgovina sa etisonima naci odgovarajuci , pa skrojiti sablon od kartona da mi naprave bas kako treba , u pravu si , ovi nisu bas perfekt sjeli
 
Član
To svakako jest previse, mislio sam neku kombinaciju, ono samo jedan dio u kozi da se obrati, ko na originalnim sto bude.

A sta je sa rucne?
Imam ja koznu crnu, ako ti je zapelo oko toga da ti posaljem, jer tebi ce puno vise znaciti nego meni :cool:
 
Član
slucajno ulazeci na projekat udjem na 1 stranicu, pa onda na zadnju, brate sta si napravio od auta :icon_eek:
skidam kapu, postovanje veliko sa moje strane za sve uradjeno, extra i tacka ;)
 
Član
Kao sto govore svjetski ;) ;)
Sve pohvale i nadam se nekada da cemo se upoznati na okupljanu nekom :icon_smile:
 
Legend
kavaz je napisao(la):
To svakako jest previse, mislio sam neku kombinaciju, ono samo jedan dio u kozi da se obrati, ko na originalnim sto bude.

A sta je sa rucne?
Imam ja koznu crnu, ako ti je zapelo oko toga da ti posaljem, jer tebi ce puno vise znaciti nego meni :cool:

nesto cu morati izvesti , origigi nemam gdje kupiti , a bar tu ima nekoliko firmi koje po zelji odrade , samo materijal pravi odaberem
a za kozu rucne , narucim skoro novo sa ebay-a iz US , i dodje mi pogresna , odnosno pre uska za ovaj donji dio.... na rucku rucne sjeda knap kako treba

VW Diego je napisao(la):
slucajno ulazeci na projekat udjem na 1 stranicu, pa onda na zadnju, brate sta si napravio od auta :icon_eek:
skidam kapu, postovanje veliko sa moje strane za sve uradjeno, extra i tacka ;)

hvala druze ;)

Skrabo je napisao(la):
Kao sto govore svjetski ;) ;)
Sve pohvale i nadam se nekada da cemo se upoznati na okupljanu nekom :icon_smile:

hvala , svakako ....... uvijek sam za druzenje , a bit ce prilike , moraa biti :cool:
 
Legend
hvala drustvo
ne mogu ni ja docekati oko moje,ima da se provedemo kako treba to je sve sto vrijedi i sto se pamti , a ostalo ako sta bude bude
 
Sve to stoji, al nagrada je nagrada...Jel se sjebes znam ja to, kad vidis kad neko odnese a auto nista...:icon_rolleyes:
Al ako Bog da se vidimo ove godine dolje ;)
Ivica isto ide, bio sam neki dan kod njega u Becu malo..
 
Top