VW Golf MKIII/vento front by Enes - Komentari projekta

VW Golf MKIII/vento front by Enes - Komentari projekta

Član
Dobra promjena.. mada je sa crnim bilo u tonu ( ono full smoked). Možda bi dobrodošla US pozicija da ne bude sve crno naprijed :icon_biggrin:
 
Član
Obino svi furaju crne...pa ipak ne znam sta se dvoumis,ova kombinacija je vrhcina.;)
Znaci zadnji kraj preeeopasan u ovom fazonu ;)
 
Član
super je i meni bolje izgleda uzivo nego u PS kad smo radili..:D..a jesi ti imao ovakve bijele reko i njih da probas..:cool:
 
Legend
ja na ovo bas dugo vremena imam zelju
bas slucajno sam uzeo bijele magic colours tako da sam poceo ... soffa mi pomogao to pogledati prije samog montiranja... Photoshop ... i dopalo mi se
moram jos par dana gledati pa odluciti
ali kako bilo da bilo , smoked hella stoje spakovani , lako se vrati na staro


pripremio sam i yellow maglenke , i to se mora probati ............ :lol::lol::lol: ili jos bolje priviknuti ako sjedne kako treba
 
Član
Znaci ne skidaj legle samo tako ubile su po meni monotoniju ma da i onako je bilo vrhunski ali neka malo promjene kao sto kazes lako je vratiti stare kada su spakovane i cekaju ;)
 
Član
Ma ekstra,yellow maglenke :icon_eek:
Onda ce biti mozda previse ovako je taman,ali mozda grijesim ;)

Naravno,svakako se razlikuje od ostalih,a sa ovim detaljima pogotovo ;)
 
Član
Bolji oni orginalni štopovi :D

nego zašto prodaješ ove branike i haubu :icon_question:
Opet se vraćaš na švabske :D
 
Legend
tu su u pricuvi tamni hella pa lako je prešaltati , tj dok ne kupim oem crvene

vec su nabaceni branici od amerikanca , a zadnja hauba vracena od gti-a sa lajsnom iznad table , samo uklonjen znak i brisac

ne znam ni ja ... dosadilo , a mislim da mu i pristaje novi izgled vise nego prije ;)
 
BHT Ovisnik
najperverznija trica na ovom podrucju:cool: jednostavno nema mane, a motor je sami šećer na kraju:cool: samo da je moj ja bih radije gledao turbaka da ubacim,jer je i noviji motor i ima mnogo vise potencijala i sl.:icon_biggrin:
 
Extra je nema sta , sad ovaj kofer moras da sredis , da ga ofarbas u boju auta sa malo karirani presvuceni detalja da to bude kako treba :D
 
Top