VW Golf MKIII/vento front by Enes - Komentari projekta

VW Golf MKIII/vento front by Enes - Komentari projekta

Član
Ovog golfa moram videti uzivo,toliko je dobar da mi je tesko poverovati da je tu u komsiluku :cool: a gepek svaka cast,po meni nista lepse nego kad usisas a ovi tragovi ostaju,ludilo ;)
 
Ja bih radje vozao stare table koliko mogu,nove su mi ruzne...pogotovo ako te zapadne "O":lol::lol:
Volan bih radije ovaj
mbo8k0.jpg

Samo da ga je izgonjat po niskoj cijeni jer su nenormalno skupi...

Mada mi je i ovaj raid 28 vrh volana;)
 
Legend
hvala drugovi moji , drago mi je da vam se svidja ...

etno ... znam znam , nardi volani su prica za sebe , ali nekako mi ih je draze gledati u drugim golfovima , i o tome kontam , .... mozda probam ako mi koji naleti jeftino tako da nemam sta izgubiti ako mi se ne svidi , sad za sad ne razmisljam o tome jer sam pre zadovoljan malim raid-om

meda .... hvala prijatelju , eto nam bogate sezone pa aBd se vidimo bar jedanput

dzinn .... bas prije par dana sam imao tehnicki , ostalo jos jedno polje u saobracajnoj ,.... jos godinu dana ih imam pa idu nove , i meni su nekako stare ljepse , .... a nove kakve dodju neka dodju lijepe sigurno nece biti :lol::lol:

a bbs volan , dobar je nema sta .... al ogroman bem mu misa
 

IKO

Član
sta mozes ocekivati da ti napisem nikakvih kritika,prijedloga i ostalih stvari nemam sve sto radis radis kako treba i mogu ti reci samo naprijed i uzivaj;)
 
Član
Ma svaki komentar je suvisan ;)
Malo samo skeptican sto se tice US branika ali nadam se da ce biti ekstra kao i sve do sada ;)
Sto se tice volana,kad bi ja bio na tvom mejstu i mislio mijenjati definitvno nesto od ovoga
http://www.pik.ba/artikal/5408000/ergonomsko-preoblikovanje-volana-facelift-presvlacenje-tapaciranje-volana-kozni-volan-koza-volan-tuning/

Veliki respect!! :icon_biggrin:
 
Član
BOLEST slike su jedno i tako je perverzan al uzivoooo haos ludilo bolest i jos svasta nesto :D druze Enese drago mi je da smo se vidjeli opet popili pojeli sta god i ispricali se :icon_smile:
 
Top