VW Golf MKIII/vento front by Enes - Komentari projekta

VW Golf MKIII/vento front by Enes - Komentari projekta

Član
:cool::cool::cool::cool::cool::cool: do jaja :cool::cool::cool::cool::cool::cool:

odavno nisam ulazio u temu pregledavao, do sad sam mislio da si i motor zamijenio ali po klipu vidim da je jos cadjo.. odma da ti kazem za US gepek, ovdje u mojoj ulici glavno sjediste "elektroprivrede travnik" i vozala se njihova golf 3 US trziste, jedan debeli konj je vozao, na njoj bas natpisi elektroprivrede i imala je US gepek, oticu maksuz proviriti na njihov parking jeli se puno zapustila ta trojka a i znam strazare pa ako uspijemo to skinuti javit cu ti.. znaci dobra vijest je sto vec znas gdje ima stvar koju trazis..
 
Legend
Dzeniii je napisao(la):
redovno pratim projekat i jedva cekam da cujem i vidim ustiske iz prve ruke o tom airrideu .
Svaka cast

aBd uskoro ce biti druze , hvala ;)

zlajaaa je napisao(la):
Ako već ideš na US stil onda bih i gepek uradio tako ;)

ne idem na us stil ... to su neke stvari koje mi se jednosavno vise svidjaju , i malo promjene nije na odmet ..... i o tome razmisljam , a ako ga uzmem onda imam komplet amerikanca pa sad .... ne znam ni sam da li bi mi to bilo to vidjecemo ako gdje povoljno naleti

saleee je napisao(la):
Msl sve dobro samo sledeći put nemoj paliti drobilicu kad budeš snimao :icon_biggrin:,
a i lako je tebi kad imaš malu pomagačicu bez nje niš nebi bilo... :cool::cool:

drobilica :lol::lol: , a jesi nasao pravu rijec bem ti :lol::lol:
neka drobilice , pouzdano , sigurno ......... jedino nejacko
bice i motor druze , a sta , i kako ... kad , odprilike u isto vrijeme iduce godine nesto cemo smisliti ;) meni je naj vaznije bas ovo gore navedeno a ne da me zeza i zajebava kad gdje odem , to me do sad par puta odbilo od kupovine drugih motora jer je uvijek bilo nesto ne sigurno ,....al bice i to sigurno pa da me ne zezas :cool:
a pomagacica je mi je sve :cool:

dzinn16v je napisao(la):
...i da i ja bih isao na US gepek,mislim da se to moze naci;)

vidjecemo jos .... puno varijanti ima ;)

elmir je napisao(la):
:cool::cool::cool::cool::cool::cool: do jaja :cool::cool::cool::cool::cool::cool:

odavno nisam ulazio u temu pregledavao, do sad sam mislio da si i motor zamijenio ali po klipu vidim da je jos cadjo.. odma da ti kazem za US gepek, ovdje u mojoj ulici glavno sjediste "elektroprivrede travnik" i vozala se njihova golf 3 US trziste, jedan debeli konj je vozao, na njoj bas natpisi elektroprivrede i imala je US gepek, oticu maksuz proviriti na njihov parking jeli se puno zapustila ta trojka a i znam strazare pa ako uspijemo to skinuti javit cu ti.. znaci dobra vijest je sto vec znas gdje ima stvar koju trazis..

heheheheh aaa legendo , nema te ni na forumu pretjerano ?
ajde ako ti usput bude , ne kosta nista upitati pa da vidimo za gepek

hvala ti ;)
 
Član
to je to sto ti trazis, jel tako, pogledat cu sutra vidjao sam je parkiranu dole i niko je vise nevoza.. a tu mi odma u komsiluku ni 50 metara od kuce
11kk0ar.jpg
 
Legend
Mislio sam da JA OVO NIKAD NECU RECI, ali ovaj zvug daga daga nazalost nikako ne stoji ovom autu :(
Eh sad necu da bude ono vidi dusmana, auto perfektno on uzeo da pricao o zvuku ali eto :D vjerujem da se ne cuje ovoliko inace, sniman je u garazi, na minusu itd itd..

Kako god, nejse, zaboravi ovaj gornji dio texta, auto je perfektan, nemam stvatno sta da kazem pametno a da vec nije receno, tvoje update najradije pravim ovdje, i stvarno svaki sljedeci je veca satisfakcija..

RESTPECT drug
 
Legend
s1ck je napisao(la):
kad si vec pretjerao :D
mislim da ti jos fali samo motor.

i to cemo , samo ne na skoro ali zna se jbg kad jedem ...... da ih jedem do kraja :lol:

OggyBoy je napisao(la):
Sine, mili moj, jedva čekam da ovo vidim uživo i da zalijemo kao i uvijek.:cool:

ooo sinee,eto jos malo , samo da nam prevali ova hladnoca i brzo cemo popit koju,fakat jedva cekam da se malo baci mozak na pasu ;)

elmir je napisao(la):
to je to sto ti trazis, jel tako, pogledat cu sutra vidjao sam je parkiranu dole i niko je vise nevoza.. a tu mi odma u komsiluku ni 50 metara od kuce
11kk0ar.jpg

jeste druze
super , ako je usput provjeri nemoj previse da se sad zamaras
svakako hvala ti puno ;)

.nOKe je napisao(la):
Mislio sam da JA OVO NIKAD NECU RECI, ali ovaj zvug daga daga nazalost nikako ne stoji ovom autu :(
Eh sad necu da bude ono vidi dusmana, auto perfektno on uzeo da pricao o zvuku ali eto :D vjerujem da se ne cuje ovoliko inace, sniman je u garazi, na minusu itd itd..

Kako god, nejse, zaboravi ovaj gornji dio texta, auto je perfektan, nemam stvatno sta da kazem pametno a da vec nije receno, tvoje update najradije pravim ovdje, i stvarno svaki sljedeci je veca satisfakcija..

RESTPECT drug

heheheh daga daga daga hrrrn :lol::lol:
jeste malo na video traktorasto , nije toliko jbg .... a ti , ma kakav ti , ne znas ti biti dusman ...hasum :cool::cool::lol:

sve ce doci na svoje aBd , kao do sad .... polako cemo do toga ali bar da bude kako valja jbg , na brzinu se samo djeca prave :lol:
 
Član
Maloprije vidio origigi USA golfa3,puno puno bolji je tvoj gepekt a i branik.
Veliki respect za ulozeno i trud,naravno i veliku ljubav ;)
 
Član
prijatelju, sve do sada sto si uradio..barem u poslednje vrijeme...nemam zamjerku ;)

a najvise mi je drago sto ides na US :icon_smile:

zelim ti svu srecu u nastavku radova ;)
 
Legend
samobahato je napisao(la):
Dobar golf, meni se samo ne svidja ta obrva-lajsna iznad farova.. ostalo je ;)

ne znam na sta mislis druze :icon_question:

Skrabo je napisao(la):
Maloprije vidio origigi USA golfa3,puno puno bolji je tvoj gepekt a i branik.
Veliki respect za ulozeno i trud,naravno i veliku ljubav ;)

hvala druze ;)

pukim48 je napisao(la):
prijatelju, sve do sada sto si uradio..barem u poslednje vrijeme...nemam zamjerku ;)

a najvise mi je drago sto ides na US :icon_smile:

zelim ti svu srecu u nastavku radova ;)


hvala legendo ,....

bacio me us gepek u razmisljanje , nece ici tako glatko jbg
mjesto za tablicu je malo , za us tablicu ok

al kod nas su ove papanskne metar sa metar tablice , pa me malo kopka ako napravim malu tablicu da sjedne kako treba , naj vjerovatnije cu imati problema sa policiom .... pogotovo preko granice .... pa sad da se zezam sa tim i samo sebi stvorim problem , mozda je ipak bolje odustati
 
Član
pa ako planiras stavljati us gepek, mozes ti uzeti americku tablicu, samo nezz kolko se doplacuje. ali imas ovih regularnih tablica uradjenih u americkim dimenzijama. kod jarana je americki golf 3, i nazad mu je tablica americkih dimenzija

mada meni licno je ruzan :D
 
Član
Drug, auto je perfektno, najvise volim ovaj projekat pratiti ;)
Svaka ti cast, jedva cekam da vidim kako ce sve ovo na kraju ispasti :cool:

Vidim pisao si u planovima za ljeto, karbon fiber?
Jesi razmisljao ista za gepek, da vratis samo lajsnu vise tablice, zatvoris hepek za otvaranje i u karbon? Ja mislim da bi to super bilo ;)
ovako nesto:
2ps3td3.jpg

:cool:
 
Član
Ostavi ovaj gepek ima i kod nas jedan golf 3 sa tim americkim gepekom i nije nesto :icon_rolleyes: kompletno auto sire nekako izgleda sa ovim klasicnim gepekom nego kad se stavi onaj sa malom tablicom ;)

Ostalo ti je i onako 10+ :cool:;) jedino sto sam i prije govorio malo auspuf bi trebalo editovati :D
 
Top