VW Golf MKIII/vento front by Enes - Komentari projekta

VW Golf MKIII/vento front by Enes - Komentari projekta

Član
:icon_eek: ova tema mi je uvijek bila perverzna :D:cool:
Najdetaljnije uraden golf kod nas u BiH :icon_smile:

Stopove mozes i onako staviti bez farbanja uklopit ce se uz ovu bijelu boju, a cijev od lonca onu malo skrati malo previse strci u odnosu na cjelokupan izgled low auta ;)

I jos jednom svaka cast za projekat ;) mnostvo unikatnih detalja kako orginalnih tako i par koje si sam odradio i ucinio auto jedinstvenim :icon_smile:
 
Ulazim maloprije na pocetak teme , slike prvih radova golf ko golf
dignut ko koza, bijela obicna boja,, a sada SHOW CAR ;)
skidam kapu, jos malo i dotjerao si ga do vrhunca!
 
Član
koliko me vuku nova auta to je cudo jedno, ali me prodje volja za istim svaki puta kad pogledam tvoj auto, stvarno brate svaka ti cast, toliko stvari i toliko sitnica, stvarno respect koliko god moze da bude vjeruj. Najbolja trica nadaleko
 
Član
blago tebi nisi normalan :icon_biggrin:
po meni najkompletniji vw na nasoj sceni, posebno sad s tim airrideom;)
 
Član
holi šit, nisam vidio zadnja 2-3 updatea, vec odavno si prevazisao mnoge projekte vani... kod nas ti vec odavno nema ravnog, svaka cast;)
 
Legend
feryh je napisao(la):
kad cemo to sklapati ja ko malo dijete nestrljpiv cekam da zoves:icon_smile::icon_smile::icon_smile:

ooo legendo , kad god samo dodji i izzezamo se , svaki dan ja radukam koliko stignem

adi187 je napisao(la):
:icon_eek: ova tema mi je uvijek bila perverzna :D:cool:
Najdetaljnije uraden golf kod nas u BiH :icon_smile:

:cool::cool: hvala druze

Stopove mozes i onako staviti bez farbanja uklopit ce se uz ovu bijelu boju, a cijev od lonca onu malo skrati malo previse strci u odnosu na cjelokupan izgled low auta ;)



I jos jednom svaka cast za projekat ;) mnostvo unikatnih detalja kako orginalnih tako i par koje si sam odradio i ucinio auto jedinstvenim :icon_smile:

za stopove ne vjerujem da cu ostaviti , a cijev rjesavam bas kako si vidio ,.... o detaljima i koliko se kracuje znacemo kad stavim us branik jer je on vec duzi nazad

Dejan 16v je napisao(la):
Liga je napisao(la):
Koji si ti Loood... :icon_eek:

Manijak, treba ga privesti!:D

manijak matori :lol::lol::cool:

bucky_mb@yahoo je napisao(la):
Ulazim maloprije na pocetak teme , slike prvih radova golf ko golf
dignut ko koza, bijela obicna boja,, a sada SHOW CAR ;)
skidam kapu, jos malo i dotjerao si ga do vrhunca!


hvala druze , uvijek se ima nesto raditi , a radim koliko mogu jbg .... a dobro znamo da tu nikad kraja nema

ArminM je napisao(la):
koliko me vuku nova auta to je cudo jedno, ali me prodje volja za istim svaki puta kad pogledam tvoj auto, stvarno brate svaka ti cast, toliko stvari i toliko sitnica, stvarno respect koliko god moze da bude vjeruj. Najbolja trica nadaleko

hvala prijatelju,drago mi je to cuti ;)

VwLove je napisao(la):
Kako je brutalan :icon_eek:
Svaka cast Enese ovo je definitivno po meni najljepsi VW u BiH ! ;)

hvala druze ;)

edin.m je napisao(la):
Odlican golf svaka cast i samo tako nastavi;);)

;)

dzinn16v je napisao(la):
Jedva cekam da vga vidim ove sezone uzivo:icon_smile:
Javi se za ono kad rijesis;)

racunaj i mene da docekati ne mogu :lol::lol: , bice druzenja aBd nadam se da cemo vise puta moci sjesti

A za ONO , rjesavam to odmah samo da probam OVO :lol: ne brini druze mislim ja i na to uvijek

AnDel je napisao(la):
blago tebi nisi normalan :icon_biggrin:
po meni najkompletniji vw na nasoj sceni, posebno sad s tim airrideom;)

hvala druze ;)

djordjep je napisao(la):
Perfekcija;)

A što se tiče gepeka , ja bih mijenjao , to je i jedina stvar na autu što se može doraditi...

puno je varijanti , to me isto bode u oko , nesto cemo vec smisliti i bit ce rijeseno , ipak mi je to sad pored svega naj manji problem pa cemo razvuci do ljeta ;)

edoze je napisao(la):
holi šit, nisam vidio zadnja 2-3 updatea, vec odavno si prevazisao mnoge projekte vani... kod nas ti vec odavno nema ravnog, svaka cast;)

holi ŠIT :lol::lol::lol:
hvala druze , drago mi je to cuti ;)
 
Član
Msl sve dobro samo sledeći put nemoj paliti drobilicu kad budeš snimao :icon_biggrin:,
a i lako je tebi kad imaš malu pomagačicu bez nje niš nebi bilo... :cool::cool:
 
Top