VW Golf MKIII/vento front by Enes - Komentari projekta

VW Golf MKIII/vento front by Enes - Komentari projekta

Član
20scfux.jpg

Bome Enes se pripremio , vidi ti u nje drva :lol::lol::lol::lol::lol::lol: Trojka najjača u BiH :123:
 
Legend
nenad je napisao(la):
Sta da ti covjek vise kaze :icon_question:

Nevjerovatno koliko je paznje posveceno ovom Golfu, svaka cast, nikada nisam vidio ovako cisto auto ;)

Hvala , trudim se koliko mogu , kad vec imam Polo za jahanje i za posla , neka ovog u garazi , zima , so , i pijesak su zeznuti

Solomaher je napisao(la):
Koji sex od auta :icon_eek:

:cool::cool::lol:

pukim48 je napisao(la):
joj, kad vidim ovako umotanog golfa, odmah mi je toplije oko srca :D

jedva cekam da vidim kako ce da mu cucnu branici ;)

:lol: hehe legendo moja , tako i ja , mislim da ce fino sjesti , pogotovo sto su US branici u jednoj boji a nagledao sam se slika kombinacija hrapavi mat na gornjem i donjem dijelu , bas kako je sad na autu , na US nekako ljepse dosta izgleda ,....

melvin je napisao(la):
Svaka čast kako si ga ušuškao, tako i treba grijeh je ovo vozati zimi na proljeće se sigurno biti još bolji mada je i ovako vrh :icon_biggrin:

hehe proci ce aBd u garazi do proljeca druze
nadam se i ja ako se planovi ostvare,svakako ce biti bolje ;)

Maestral je napisao(la):
20scfux.jpg

Bome Enes se pripremio , vidi ti u nje drva :lol::lol::lol::lol::lol::lol: Trojka najjača u BiH :123:

:lol: heh drva nece faliti ovu zimu , al vazda provjeravam dal se micu , da mi nebi na ovu bijelu skalameriju palo
hvala druze ;)
 
Član
Maestral je napisao(la):
20scfux.jpg

Bome Enes se pripremio , vidi ti u nje drva :lol::lol::lol::lol::lol::lol: Trojka najjača u BiH :123:

:lol: heh drva nece faliti ovu zimu , al vazda provjeravam dal se micu , da mi nebi na ovu bijelu skalameriju palo
hvala druze ;)


[/quote]

Hehe , ma ja vidim , ima drva i previše , al pojede to sve zima xD :p :lol: :lol:
 
Ma idemo lagano gore dole na dugme nema labavo , svaka cast i ja se premisljam bas za G.A.S ili torbo da gurnem ako ces vjerovati :lol:
Samo nema za mene polovno nigdje a novo je masala oko 2500e
 
Legend
Little Dragon je napisao(la):
Ma idemo lagano gore dole na dugme nema labavo , svaka cast i ja se premisljam bas za G.A.S ili torbo da gurnem ako ces vjerovati :lol:
Samo nema za mene polovno nigdje a novo je masala oko 2500e

nema ni za mene , odavno trazim , rijetko izleti i evo pruzila se prava prilika i sreca da je ovo fakticki novo
rokni mu GAS :cool:
 
Legend
ni ja sam sebi jos ne vjerujem :D predugo cekam ovo :lol:
montiranje aBd uskoro,dok garazna vrata namontiram i garaza bude topla za rad , auto je na klocnama i pocinjemo odmah
 
kolega svaka cast.auto je vau max.hvale ga na svakom koraku...nema dalje samo nastavi dalje.nadam se da se vidimo ubrzo na nekom vw skupu na ljeto ako bog da pa da i popijemo koju skupa.
 
Član
sta ce ti to, ja sam cuo da kad udaris u rupu on pukne :icon_sad:























ludaceeeee, svaka ti cast, popravio si mi dan :cool::cool::cool:
 
Legend
dzinn16v je napisao(la):
kolega svaka cast.auto je vau max.hvale ga na svakom koraku...nema dalje samo nastavi dalje.nadam se da se vidimo ubrzo na nekom vw skupu na ljeto ako bog da pa da i popijemo koju skupa.

hvala prijatelju , drago mi je da se moj Ćejf i drugima dopada ;)
Pa svakako , u planu mi je sto vise iskoristiti iducu sezonu , morat cemo dobro zasjesti i popiti koju bilo kad da se vidimo druze

pukim48 je napisao(la):
sta ce ti to, ja sam cuo da kad udaris u rupu on pukne :icon_sad:























ludaceeeee, svaka ti cast, popravio si mi dan :cool::cool::cool:


hahahha legendo , eto jbg cuo sam i ja :D
sta mislis samo kako je meni , ali eto docekao hvala Bogu
 
Top