VW Golf MKIII/vento front by Enes - Komentari projekta

VW Golf MKIII/vento front by Enes - Komentari projekta

Član
RE: VW Golf MKIII/vento front by Enes .. lakirano ...

Veliki RESPECT drug! Najljepsi Golf u BiH! :cool:
 
Član
RE: VW Golf MKIII/vento front by Enes .. lakirano ...

Ne mogu reci najbolji auto na forumu jer imam 5 auta koja su mi No1, od kojih je i ovaj jedan od njih, i svaki mi je poseban na neki nacin :D:D:D
Svaka cast na predanosti, pedantnosti, ljubavi a i srestvima koja izdvajas za auto, kapa dole za sve sto radis :cool::cool::cool::cool::cool::cool:
 
Član
RE: VW Golf MKIII/vento front by Enes .. lakirano ...

Svaka cast za trud, paznju, strpljenje i ljubav koju si mu posvetio. Predobro ce izgledat.
GERMAN NATION :icon_biggrin:
 
RE: VW Golf MKIII/vento front by Enes .. lakirano ...

teska srca prelazim preko slika :icon_eek::icon_eek::icon_eek: kad se sastavi sumnjam da mi nece dobro :icon_rolleyes:

Svaka cast mislio sam da je davno dostignut vrhunac medjutim to je sada to i cak vise i nepostoji rijec da kazem jer se kod tebe nikad ne zna, napredujes uvijek :icon_smile:
 
Član
RE: VW Golf MKIII/vento front by Enes .. gotovo

Sine sta da ti babo kaze perfektno ,,,najljepsi golfers kojeg znam ,,,,a ja sutra radim pa bom cim prije mognes navrati da se ogleda ...pusa
 
Član
RE: VW Golf MKIII/vento front by Enes .. gotovo

joj brate na ovoj zadnjoj slici tako brutalno izgleda
sutra to odmapocni sastavljat, pa jednu na svjetlosti uslikaj :cool::cool:

cini mi se da si rekao i ovu bijelu traku skinut, ako nisi, onda skini :D visak mu je to jedini

btw. stigla sjedista ;)
 
Administrator
RE: VW Golf MKIII/vento front by Enes .. gotovo

:cool::cool::cool: enese RESPECT:cool::cool:

znas sta radis i sta hoces... to si na kraju i uradio... svaka cast;)

sta god da se kaze malo je:cool:

nemoj zaboraviti skinuti nalju sa sajbe:D
 
Član
RE: VW Golf MKIII/vento front by Enes .. gotovo

e jesi je uradio svaka ti cast enessse masAllah da se ne urekne auto izgleda da kazem savrseno, postavi slike na vwvortex nek vide ljudi da i bosnjo zna zadati zadacu :cool: trebas biti presretan imas predobro auto i sigurno je najbolja na nasim prostorima :cool:
 
Top