VW Golf MKIII/vento front by Enes - Komentari projekta

VW Golf MKIII/vento front by Enes - Komentari projekta

Član
RE: VW Golf MKIII/vento front by Enes .. lakirano ...

Svaka čast Enese;) .
Što bi naš narod reko' , sija ko' pasje mudo:lol:
Ovako na slikama izgleda odlično saliven;)
 
RE: VW Golf MKIII/vento front by Enes .. lakirano ...

pun je on mana,i sav je od kapljica...plju plju plju...



(ne ureklo se)



;)
necu vise ulaziti u tvoju garazu dok ga ne slozis do detalja,pokvari mi iznenadjenje,hehe:icon_smile:
 
Član
RE: VW Golf MKIII/vento front by Enes .. lakirano ...

ajde covjece sastavljaj to ..

sto vi volite drzat ljude u neizvjesnosti s ovim radovima, sve neke teaser slike :icon_biggrin:

ko da je moje auto, tako sam nestrpljiv ;)
 
Član
RE: VW Golf MKIII/vento front by Enes .. lakirano ...

Ti ga baš zadaješ. Ajde postavljaj te slike manijače:icon_biggrin:
 
Član
RE: VW Golf MKIII/vento front by Enes .. lakirano ...

Ma extra Enese jbg ko što smo i navikli na tebe koja je šifra ove boje????jel L90E??pozzz:cool:
 

IGY

Član
RE: VW Golf MKIII/vento front by Enes .. lakirano ...

ja cekam finale :)
joj znam kako ti je kad cekas da ga vidis sklopljenog dva puta sam prezivio to :cool:
 
RE: VW Golf MKIII/vento front by Enes .. lakirano ...

vala jednom si priustim i to farbanje u komori, ovo je perverzija kako je ispalo.

radujem se zajedno s tobom finaliziranju :cool:
 
Član
RE: VW Golf MKIII/vento front by Enes .. lakirano ...

Dijete moje Extra ispalo bgm ,,,,, znas kako volim tog Golfa hahaha jer ja mislim da sam ja jedini koji mu je zlo nacinio haha ajde zovi sutra na kafu imam ja 2KM samo da znas;)
 
RE: VW Golf MKIII/vento front by Enes .. lakirano ...

finale nad finalima,svaka cast i cuvaj ga od ovih olosa sto se upisu na novu boju kljucem ili necim drugim.respect frendu ;););)
 
Legend
RE: VW Golf MKIII/vento front by Enes .. lakirano ...

hvala svima,ma i ja cekam samo da ga sklopimo ....danas ce lajsne biti prelakirane , onda kad se osuse...zadnje plastike na obrve se ljepe....trebace i ljepilo da stane i to je to

uco .... a normalno da volis,kad mi samo na um padne gdje smo isli i sta smo budalesali :lol: , zovem ja na kafu ne brini , znas kako je kod mene,i gdje sam jbg
 
Član
RE: VW Golf MKIII/vento front by Enes .. lakirano ...

enesss taman da slozis ovu masinicu do show-a u Loznici, da nam dodjes u goste :)) :cool:

Samo polako bate, i obrati paznu na svaku sitnicu... Jer sitnice cine auto lepsim :icon_smile:
 
Top