VW Golf MKIII/vento front by Enes - Komentari projekta

VW Golf MKIII/vento front by Enes - Komentari projekta

RE: VW Golf MKIII/vento front by Enes .. gotovo

auuf ovo je odlicno, ovo je savrseno brate, svakom detalju se posvetilo vrijeme, bravo ;)
 
Član
RE: VW Golf MKIII/vento front by Enes .. gotovo

Aaa moci sad mi se i ovaj vento look puno vise svidja nego prije totalno drugacije izgleda nego na prijasnjim fotkama ovako kad se sve sklopi i ofarba :cool: svaka cast ;)
 
Član
RE: VW Golf MKIII/vento front by Enes .. gotovo

svaka cast enese, perfektno, MOZDA mi se samo cini ali isto da je blatobran za nijansu svijetliji, bar mi tako izgleda na slikama, auto je perfektno
 
Član
RE: VW Golf MKIII/vento front by Enes .. gotovo

Nista brate, fino sjedes u auto i u subotu da si u Sarajevu 25-og da vidimo tu perverziju uzivo ;)
 
Član
RE: VW Golf MKIII/vento front by Enes .. gotovo

Golf je uradjen extra...
Usput prelistao sam svih 170+ strana...

I evo malo od pocetka do kraja...
Uspio sam poredati slikice,valjda kako i treba :D
Nadam se da se Enes nece ljutiti:cool::cool:


[video=youtube]http://www.youtube.com/watch?v=gFz29YnUWHM[/video]
 
RE: VW Golf MKIII/vento front by Enes .. gotovo

golf je odlicno ispao,, sad jedino sto sam ja upratio a da se ne uklapa
je prednja maska sa znakom,, a nazad clean;)
 
Član
RE: VW Golf MKIII/vento front by Enes .. gotovo

bucky_mb@yahoo je napisao(la):
golf je odlicno ispao,, sad jedino sto sam ja upratio a da se ne uklapa
je prednja maska sa znakom,, a nazad clean;)

jedva nadjena i ova jedna maska od starog venta :icon_smile: kad bude druga bice clean
 
Legend
RE: VW Golf MKIII/vento front by Enes .. gotovo

hvala svima na lijepim rijecima,fin je osjecaj to cuti/procitati,....naj radije bi sve citirao hehehhe
sutra cu malo jasnije i bolje poslikati gotov auto



jusuf......uh to su ozbiljne rijeci,drago mi je to cuti,hvala puno druze

kavaz.....evo sutra cu sve poslikati,a gadna naljepnica ide u vatru heheheh

pioneer.....hocu hocu druze,naljepnica je odavno trebala ici,sad pod OBAVEZNO

s1ck........heh vortex pratim tu i tamo,bas cu se i ja malo ubaciti,a speedhunters.....uuu tu vec neko drugi treba da vidi ,procijeni pa ubaci heh ,hvala ti drug

trizex.....htjeo sam zadrzati gti body druze,volim i german i clean....vise me vuce ono sto vise ka fabrickom izgledu,uz neke sitne sitne promjene,nikad nista extreme


nane VR.....sto se ljepila tice....isao je primer + crni silikon za ljepljenje sajbi , a mat lak...kod ne znam,inace samo zatrazimo strukturni hrapavi akril mat

dellas......uh onda si se bas nalistao , puno se svega izmjenjalo od pocetka do sad ,hvala druze

elmir......sve je isti ton bijele druze,malo me blic i svjetlost zezala pa tako ispalo

got2B.....ooo pa nema razloga za ljutnju,svaka cast kad si imao volje ovo napraviti,hvala druze

buckyMB ..... jedva sam nasao i ovu,kad mi opet druga naleti,planiram to uraditi,pa malo mijenjati ovu onu jer i jedno i drugo mi je ok,al ovako je meni bolje

renault_fan........eto slucajnosti da stanem pred pekaru,a ti me iz kuce ugledas hehe,neka neka aBd drugom prilikom popijemo kafu,i hvala druze
 
Član
RE: VW Golf MKIII/vento front by Enes .. gotovo

hehe bas si se potrudio da svima odgovoris

sljedece godine obavezno ides na worthersee da postidis svabe :icon_biggrin:
 
Top