VW Golf MKIII by Enes

VW Golf MKIII by Enes

Legend
RE: VW Golf MKIII/vento front by Enes ....strut bar's + malo fotkica

evo pred noc malo prao auto , provozao se i rekoh da opalim onako koju fotku ;)

5n6vqg.jpg


f0qee8.jpg


143nspe.jpg


2duftya.jpg


68gfw1.jpg
 
Legend
RE: VW Golf MKIII/vento front by Enes

hvala puno narode ....uh puno je to za reci , ima jos predobrih trica .....

skupljam polako jos neke sitnice ,...danas stigle BBS RM 012 ET33,pa cu ih odraditi polako iz razonode ....mozda ih i pronosam umjesto borbetki koji put ;)
 
Legend
RE: VW Golf MKIII/vento front by Enes

Evo kako se zima sprema i kako kise padaju , vec neko vrijeme ne vozim auto , u garazi ce prezimiti ....tamo do aprila - maja

Neke stvarcice sam nabavio

- podizaci haube , iz razloga sto sipkom grebem frisak lak,....nervira me

ohr2c9.jpg


- novi panel za climatronic

zyar7p.jpg


volim lude US golfove pa mi nesto stiglo od njih

53n0hv.jpg


23h2brn.jpg


- jos jedna fina zanimacija preko zime , komplet restauracija bbs rm 012

349dxyr.jpg


14j21pk.jpg


I na to sve sam jos nabavio par sitnica sa US mk3 , i vec duze vrijeme imam rezerve instrument tablu , tako da i ona do kraja decembra ide na presvlacenje u kožu ..... i aBd edition sjedista su u planu tokom ovog vremena ;)

i jos nekoliko fotki dok se vrijeme moglo podnositi , odprilike prije mjesec

2wn2sk7.jpg


bxvn.jpg


nnmrlv.jpg


2i9pdv9.jpg


sxkkup.jpg


35d3ywy.jpg


708dbo.jpg



Trenutno je u garazi , u ovom izdanju :cool: nema vise snijega , soli za njega

2zg6yxe.jpg
 
Legend
RE: VW Golf MKIII/vento front by Enes "ZIMSKI SAN"

Evo ide se dalje ... nesto nas na forumu bbs groznica posteno ubija :lol:

Nabavio BBS RM 012 ..... zatim nekom kombinaciom i BBS RM 002 ......
2 seta u cilju da jedan set uradim kako treba , sire rubove i poliranje , ali opet na kraju 15-ka mi pre mala ..... pa su oba seta na kraju otisla u druge ruke

1dzxnl.jpg


34rbn28.jpg


2ic6u0o.jpg


bhkifd.jpg


2uo78e1.jpg


349dtnc.jpg



Da bi na kraju dosao do neceg sto dugo ... DUGO zelim

BBS RS 023 8x16 ....... i to u izvanrednom stanju , osim prljavstine :lol:

2v8l5d0.jpg


1629qq1.jpg


255kmd0.jpg


jpbl1f.jpg


hwyfiu.jpg


4ghkrq.jpg


2isutw.jpg


k98hva.jpg


259dbih.jpg


x26rkp.jpg




golf jos uvijek spava :lol:


nwldao.jpg


292tqhe.jpg


vgu3a9.jpg


wtx26h.jpg


fxy1ll.jpg


deo2zm.jpg


15i0o4m.jpg



i eto ga , opet preko zime imam pravu razonodu ,....ici cu na adaptere
plan je ispolirati rubove , srce felge , poklopac i čep ...... i kupiti zlatne sarafe
eto toliko za sad , poz drustvo ;)




KOMENTARI
 
Legend
RE: VW Golf MKIII/vento front by Enes "ZIMSKI SAN......BBS RS16"

evo da osvjezim malo ovu temu , prasina je vec debelo pala :lol:

auto je u garazi , bilo je finih dana pa se malo izveze u dvoriste da odradi , a u medju vremenu pored bbs rs felgica sam se bacio u nabavku rijetkih sitnica za mk3 .... nesto srecom , nesto maksuz kupljeno ....pa evo ko ovo voli , zna o cemu se radi i kako je to tesko iskopati ;)

Rucica mjenjaca 20 jahre edition GTI

t86zvq.jpg


14ms5es.jpg


Nokia DSP , takodjer iz 20 jahre edition GTI , nemam koristi od njega osim estetike , hocu samo iluminaciju/osvjetljenje spojiti

2ewz3et.jpg


10eggv9.jpg


Komplet srednja konzola od Kanađanina :D , USA naslon za ruku i drzac za case (drzac za case je na prodaju) davno sve imao , izgubio i ovo bas dugo duugo hocu

set00k.jpg


m4xg1.jpg


rutqvo.jpg


2cr7olv.jpg


4ktnq8.jpg



Onda dalje ,.... BBS-ke sam radio koliko sam stigao vremenom , samo trebam jos malo zapeti i da ih rijesim ...
Nabavio pistolj za pjeskarenje , od prijatelja staklara uzeo sitni pijesak za pjeskarenje stakla ( 0,02 - 0,05 ), odlicna stvar jer uopste ne ostavlja ostecenja / rupice ali opet toliko sitan da sam s gas maskom radio ali opet je prasina ulazila , mnogi ga bas izbjegavaju iz ovog razloga , nikako nije zdravo za udisanje

1z1tx20.jpg


14lhd2v.jpg


swqqdw.jpg


nevr53.jpg


25tep80.jpg


6z5ua9.jpg


zygj2e.jpg



Eto toliko ..... felge cu zapeti da sto prije rijesim jer su i adapteri uskoro kod mene
Rezervna instrument tabla koju sam imao je kod majstora , presvlaci ce u kozu , i nadam se da cu do kraja mjeseca uzeti i Recaro mk3 sjedita koja ce takodjer da se rade , pa do tada , pozdrav ;)
 
Legend
Felge su na pola puta , ....... kad sve bude gotovo idu slike

a u medjuvremenu ....


Adapteri rijeseni : 2x20mm i 2x30mm 4x100 to 5x112 za bbs

2e3mp6v.jpg
[/img]

ayx8ab.jpg



Čepovi

ycn77.jpg
[/img]


Postavio podizace haube , i poklopce na Strut

f3x1lf.jpg


ajv75t.jpg
[/img]

17wz7m.jpg



Eto jos cekam da majstor odradi koznu inst tablu , pa cu odmah voziti i sjedista da se odrade , poceo sam caputati sve da bude spremno kad nova dodje .... i novi volan je narucen...

2vxezgp.jpg


16gzczp.jpg


pa dok se ne nakupi opet , pisemo opet , pozdrav narode ;)
 
Legend
da nebi bilo da se nista ne radi , evo malo ....

k3aa2d.jpg


fzc5g2.jpg


116hpia.jpg


2i74in4.jpg


2mlkev.jpg


2d10lcm.jpg


kao sto se na slikama vidi , dijelovi unutar krakova i trokutici gdje se prsten nastavlja nisam ispolirao jer cekam ovo,rukom se ovo ne radi... ...i ostala je jos samo jedna , pa po gume ;)

mini-jewelery-buffing-felt-wheel-dia-polishing-tool-49306n.jpg




i jos u nekoliko dana mi treba stici nov narucen RAID 280mm

51-r1RKWKWL.jpg




eto pa do sljedeceg puta , pozz ljudovi ;)
 
Legend
evo mali nastavak , felge su rijesene , volan nije stigao nov , ali sam u medjuvremenu nasao isti raid 28cm u savrsenom stanju ....recaro i zadnja klupa gotovo itd itd evo malo slika kad se montiralo i prljalo :lol::lol: uskoro dok se vrijeme proljepsa prave fotke ....

2zqvo9g.jpg


2ugyqtl.jpg


xnc0g6.jpg



onda kad sam felge sastavio , krenem staviti svoje nankang 195 45 16 ...... pa veliko razocaranje , bez veze je ispala ova dimenzija na 8J

34xgmsn.jpg


23uzi9h.jpg


nije mi se nikako svidjalo , cak sam mislio borbet nazad na auto vratiti , i u tome mi prijatelj izleti sa Toyo T1R 195 40 16 i sad je kako treba .......

1ieejs.jpg


md32q1.jpg


33xfy9z.jpg


2myx2is.jpg


eai6wk.jpg


onda sam cepove i mrezu sredio .....
pa se juce otislo na prvi tuning show u Bihac , organizirano od strane AMK SUNCE Bihac , vrijeme bilo bas lose pa su i fotke lose

rc594p.jpg


72rs6u.jpg


2qdzggg.jpg


mws8kw.jpg


aev8yv.jpg




Eto toliko , u nekoliko dana ce biti jos nekog posla pa ce biti i detaljnih fotki zavrsenog enterijera , gepeka , jos cu spustiti golfa itd itd ..... ;)
 
Legend
evo malko da postavim koju frisku fotku


gradiska .... ja i drug " Golf2gti16v " prelijepa dvica , malo sam te zezao druze "zdrav ko grom" :lol: , nadam se da je ok :cool:

k0pdu.jpg


jedna kolektivna forumska .... s desne strane : Ja , Oggy Boy , MTR i moj klubski Amir

126371i.jpg


Me & My girlfriend :lol::lol:

1zybsjc.jpg


i evo friskih nocnih ....

280kzug.jpg


mtmkqs.jpg


ol8ih.jpg


dy9a0x.jpg
 
Legend
evo da i ja sta uploadujem

ovih dana sam se malo posvetio motornom prostoru , dolazi vrijeme malog servisa pa ujedno i da odradim odavno planirano ......

skinuta usisna grana, bila prepuna šlajama :lol: , ociscena , pa se pocelo polako brusiti ....pripremati za poliranje ,......poliram sve sto se vidi , donji i zadnji dio nema potrebe dirati

radovi u toku

1qq3w2.jpg


350a0t0.jpg




kupio alu set od filtera do usisne grane......isto cu naknadno ispolirati

j90a5h.jpg


14dikoo.jpg



odavno imam zelju kromirati poklopac motora , posto nisam uspio iskopati nikog da to odradi , dao sam napraviti Inox poklopac preko svog poklopca motora .
Skinuo sam svoj poklopac i ovaj je napravljen identican da knap sjedne i stegne se inox maticama sa zatvorenim glavama , rupice za sarafe ostavljene , za cep od ulja , za rupu i drzac oduska .....sve sve ...

2zedxcw.jpg


jos plastika koja pokriva Bosch pumpu ide u bež kožu sa šavovima , i pravim poliester pokrov akumulatora , takodjer u kožu..........i to bi trebalo biti to sto se motornog prostora tice



A inace ne volim falš gluposti , al ovo kad sam uzivo vidio kako stoji , morao sam i sebi kupiti .... žuta boja samo iz razloga sto mi ide uz kožu

2e2ii2s.jpg


21lojs2.jpg


15yuao6.jpg


2vdjw5s.jpg


i onako ........


263x8jq.jpg


fjjgk5.jpg


eto toliko ,.....pri zavrsetku radova bice jos fotki ;)
 
Legend
da malo osvjezim ovu temu , .... svasta se nesto radilo , moram iskopati slike
evo ovaj put samo nekoliko random fotkica


2ibnmab.jpg


16j7dc.jpg


254yqfa.jpg


el6745.jpg




par od neki dan

2n8a0kj.jpg


2f06gyb.jpg


11j90lv.jpg


2lwpstg.jpg


2e17pes.jpg


2yxkvat.jpg


206mqdd.jpg


x3eo9k.jpg


2dw5387.jpg


2dwdgg2.jpg


25ez5lk.jpg


u6fs2.jpg


2a4wzg9.jpg


1264592.jpg


n53tac.jpg


iqamvr.jpg



Polako je sve hladnije , dok pocnu one dosadne duge kise , auto cu spremati za garazu , pa u planu je prije i u toku zime .....

- US prednji i zadnji branik
- TT tankdeckel (polirati + zlatni sarafi)
- Zlatni sarafici za BBS RS
- Nove ljetne gume , opet cu ici na Toyo T1R 195 40 R16
- Mozda odradim nesto u pravi karbon fiber (jos se dvoumim)
- Airride ,....ako se uspije tamo do ljeta pa vidjecemo
 
Top