VW Golf mk2 GTD by Skrabo

VW Golf mk2 GTD by Skrabo

Član
Napokon :D

Znaci lip prednji 10cm - 10,5 od zemlje , imam jos par sitnica uraditi , stavio sam xenone , moram jos rijesiti jer mi gasi kad blicam , stavio zabravke nove , moram jos staviti malo sitnica..
Opruge su H&R a amortizeri plinski zuti , auto palo na optimalu , imam jos jedan set orpuga sto vise spustaju ali ne moze vise , jer kci onda pozadi rubove , probao danas jer imam zadnje amortizere sa stelovanjem visine...

64356.jpg

07052015796.jpg


BEFORE :D

15042015767.jpg


AFTER :D

07052015797.jpg
 
Član
Kako bi ja to tvoje avto slatko skuco na zemlju:D

Da imam jos kakvo auto da vozim , zakucao bih ga i ja , imam jos jedan set opruga i amortizera koji ubijaju :D

STavio sam bio prvo ove , ali kad vidim da kacim na dugom-malom policajcu na putu , skinuo sam ih , jer ne bi mogao kuci doci nikako , niti ga parkirati u avliju :D

IMG_20150704_090000.jpg

IMG_20150704_091754.jpg

Eto razlike :D

:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D
 
Poslednja izmena:
Član
Ipak je ovo wagen za svaki dan,kosto ti rekao da imas drugi auto pa hajde,meni licno prelijepo izgleda samo ove oznake pozadi bodu oci all haj jedno po jedno..:)
 
Dooosta bolje izgleda,ali nezz stvarno jesu toliko losi putevi kad se stalno tako zalis ili ... ja sa corradom imam 1cm na lip.u i 4cm od lafeta sa 35 profilom i prodjem gdje pozelim...ja bi stavio plitki lip i zakuco ga jooos :D tom autu nista drugo netreba
 
Član
Dooosta bolje izgleda,ali nezz stvarno jesu toliko losi putevi kad se stalno tako zalis ili ... ja sa corradom imam 1cm na lip.u i 4cm od lafeta sa 35 profilom i prodjem gdje pozelim...ja bi stavio plitki lip i zakuco ga jooos :D tom autu nista drugo netreba

Idem cesto na vikendicu , pa je malo zeznuto , zima pogotovo , lip se skida , a razmisljao sam o tome da skinem pa stavim mali uvijek , ali mi zao naljepnice :D :D
Moglo bi se zakucati ono jos ali ovo je toliko optimalno da mi jos nije jasno kako sam pogodio :D
 
Član
skini lip i zakuj ga u pod, kad si vec sve ostalo napakovao :)
mozda jos neke manje distancere ubacit da izbaci malo tockove i eksterijer si zavrsio
nazad ovu BiH nalju skinut i naci prozirnu onu, da ne upada u oci i to je to
 
Član
Eto pravi odg. si dobio od Fahre i kod mene je napred lip na 5cm i idem dje god pozelim i naravno da kacim jer nije zanimljivo bez toga mora malo lip da osjeti asvalt a i lezece :p ,a i taj tvoj je fleksibilan msl ako je OM neznam ja takoi neb mogao voziti odvratan bi mi bio nezna zasto ga ne skucas msl il ga djelis s nekim u kuci pa nemozes po svom :D
 
Član
Eto pravi odg. si dobio od Fahre i kod mene je napred lip na 5cm i idem dje god pozelim i naravno da kacim jer nije zanimljivo bez toga mora malo lip da osjeti asvalt a i lezece :p ,a i taj tvoj je fleksibilan msl ako je OM neznam ja takoi neb mogao voziti odvratan bi mi bio nezna zasto ga ne skucas msl il ga djelis s nekim u kuci pa nemozes po svom :D

Ma zimi idem na vikendicu , kroz snijeg i led , pa nema smisla u pm :D , to je glavni problem , lip zimi svakako skidam i stavljam obicni ;)
 
Član
skini lip i zakuj ga u pod, kad si vec sve ostalo napakovao :)
mozda jos neke manje distancere ubacit da izbaci malo tockove i eksterijer si zavrsio
nazad ovu BiH nalju skinut i naci prozirnu onu, da ne upada u oci i to je to

Pozadi su 1,5cm distance :D , naljepnica mora biti tu :D , a skinuti cu ove macije oci i to je to , ostaje mi samo uraditi moja siva sjedista , ali nema koze za lijeka :banghead:
 
Top