VW Golf mk2 GTD by Skrabo

VW Golf mk2 GTD by Skrabo

Član
Sta mislite o trokrakom volanu iz Golfa4 u ovo da ubacim ??.Je li ga tesko staviti da radi i sirena i da je uredu sve ?
Ovaj sto sam nasao je na passatu 3 ;)
 
Član
Može se sve prepraviti.Ako ti je osovina uska lako se riješi sa piksnom a i sirena se da riješiti.Uglavnom malo truda i sve može

U mene je siroka piksna to znam od nove tipe , ih sada ovaj volan sto sam nasao je montiran na passata 3 , mozda je isto to onda..
Upitati cu momka ;)

Evo jedna brzinska od neki dan , nek se nadje i malo kontam sticker bomba baciti pa cemo da vidimo :D , na uski lip cu mozda staviti koji zimi ide..




11072015896.jpg

8c426010.jpg
 
Član
Imas dobro golfa koji i sad ima viska detalja ove naljepnice , ovo na haubi...kakav crni volan kakvi seljacki stickeri...ulozi u nesto kvalitetno i konkretno gewinde, gume...itd..
 
Član
Imas dobro golfa koji i sad ima viska detalja ove naljepnice , ovo na haubi...kakav crni volan kakvi seljacki stickeri...ulozi u nesto kvalitetno i konkretno gewinde, gume...itd..

Ma pola ralice uske bi lijepio , moze se sve ovo uvijek skinuti ,m ovo velik uralicu ne bi lijepio , volan sam vidjao u golfa2 i nije los , ali se vidi da se ne uklapa..
Jbg , imam sam odvije naljepnice na ralici i na masci tri crte , zasto mora uvijek mrtvi OEM biti ;)
 
Skrabo ozbiljno ti sad kazem...imas bas dobrog golfa i ponovit cu sto je kolega napisao...ulozi pate vise u nesto sto ce biti dobro...kani se tih glupih sticker bombova,volana od fapa i trazenja stopa i blendi koje tvome autu ne stoje...prosiri felge za 2" lakiraj golfa nanovo,zagewindaj i sastavi ga bez tih glupih bozicnih ukrasa po njemu i imat ces najljepsu dvojku na plitkim branicima u bih ako ne i sire...Poslusaj me i to cim prije jer tako ce biti prije ili poslije u ovih 70 stranica teme tvoga golfa nismo vidjeli iskreno nista pametno osim drkanja stavljanja i skidanja glupih sitnica i stalno govoris da ne zelis OEM a sve vise tezis prema njemu...zato se baci na posao i uradi jednom kako valja...shvati ovo dobronamjerno ;-)
 
Član
Skrabo ozbiljno ti sad kazem...imas bas dobrog golfa i ponovit cu sto je kolega napisao...ulozi pate vise u nesto sto ce biti dobro...kani se tih glupih sticker bombova,volana od fapa i trazenja stopa i blendi koje tvome autu ne stoje...prosiri felge za 2" lakiraj golfa nanovo,zagewindaj i sastavi ga bez tih glupih bozicnih ukrasa po njemu i imat ces najljepsu dvojku na plitkim branicima u bih ako ne i sire...Poslusaj me i to cim prije jer tako ce biti prije ili poslije u ovih 70 stranica teme tvoga golfa nismo vidjeli iskreno nista pametno osim drkanja stavljanja i skidanja glupih sitnica i stalno govoris da ne zelis OEM a sve vise tezis prema njemu...zato se baci na posao i uradi jednom kako valja...shvati ovo dobronamjerno ;-)

Svaka cast na kometaru i cijenim tvoje misljenje svakako , za bbs mislim da bi mogli rubovi biti sljedeceg ljeta i farbanje felgi na novo , ali nista jos ne obecavam , tezim ja OEM-u ali hocu da se istice sa par detalja , nabavio sam par detalja jos koji cekaju ugradnju , ali glavna stvar koja mi je potrebna je crna blenda , jer jednostavno ide na ovu boju i to hocu da vidim kakvoce biti,
Sta fali stickeru na Ralici(Ovom OEM),zutim farovima i grudnjaku??.
Eto od volana odustajem , gewinde necu stavljati jer mi je ovo optimalno sada , imam jos jedan set opruga koje su nize pa mogu uvijek staviti ;)

55253.jpg


imam dosta ocuvan volan od G60 kao sto je moj kozni pa cu njega staviti , ali nikako da nadjem sive koze ili sjedista siva kao kod mene :banghead::banghead:
 
Poslednja izmena:
Član
Ma poenta je da ti auto za sebe radiš pa makar i dildo na haubi bio!
Meni se opet svidja s tim nekim "glupostima" nekako tvoj i zanimljiv.
 
Član
Ja ubrzo pocimam slagati duju, ali cl look stara god puna kroma klasika samo felga pod, jer ih kod nas nema... Ovaj da bude dobar vise poskidati nego staviti :)
 
Top