VW Golf mk2 GTD by Skrabo

VW Golf mk2 GTD by Skrabo

Član
Bajo moj ja sam znao nabaciti lance i vozati se citavu noc po snjegu glumio grn :D

Ma sve to stoji ali meni auto treba da mogu brzo izaci , da se ne peglam oko lanaca i ostaloga ..
Izlazio sam proslu zimu gdje niko nije mogao , svi su stavljali lance za Novu Godinu , cak i djipovi ,..
Drugo je stavljali lance iz zajebancije pa grtati snijeg , a drugo je na minus 15 stati po noci i da ne mozes na planini nigdje maknuti :p
 
Sad kad si u priliku skupio djelova sve rastavi ofarbaj vrati sta valja ostalo bacaj ima dosts viska stvari a sto se tice visine na mk2 na plitkom braniku i ralici nema sanse zapinjat pogotovo na ovoj visini dok kod dubokih i oem rubova ide rub par cm od poda i stvara problem u kacenju
 
Član
Sad kad si u priliku skupio djelova sve rastavi ofarbaj vrati sta valja ostalo bacaj ima dosts viska stvari a sto se tice visine na mk2 na plitkom braniku i ralici nema sanse zapinjat pogotovo na ovoj visini dok kod dubokih i oem rubova ide rub par cm od poda i stvara problem u kacenju

Znam ja to sve , ali opet imam svoju potrebu neku i to je ta razlika , hvala ti druze svakako :cool:
 
Top