VW Golf mk2 GTD by Skrabo

VW Golf mk2 GTD by Skrabo

Član
Evo mali update , rucica Fabia novi model i kozica mjenjaca sasivena po mjeri ;)

gshhhdgai6n47xctc6wt.jpg
gshhhdgai6n47xctc6wt.jpg
[/URL]
[/IMG]
gshhhdgai6n47xctc6wt.jpg
up8m38bopai3iqvgj770.jpg
[/URL]
[/IMG]
gshhhdgai6n47xctc6wt.jpg
l2lsq5rwa30s37t0pyxg.jpg
[/URL][/IMG]

Usput da upitam koji je navoj ovo na rucici zna li iko ??
Hocu da je skratim malo i napravim novi navoj
 
Član
Evo lagani pokusaj prepravka branika na US :D.Samo cu spojiti poziciju na velike sijalice a ovu sto sada gori kao pozicija skopcati da radi kada su upaljeni zmigavci , misli mda ce biti 10 x jace i bolje pa cem oda vidimo , mislim sam jos svasta raditi : u unutrasnjosti osvjetljenje , male farove sa krizom uraditi i ubaciti SMD pozicije u njih i spojiti na prekidac od prednjih maglo farova da ih palim tako kao daylight , to mogu svakako uraditi samo da mi neko kaze kako , a krizeve mogu naknadno ubaciti ;)

9w3t2pxzhbuiptj5k3x2.jpg
9w3t2pxzhbuiptj5k3x2.jpg
[/URL]
[/IMG]
9w3t2pxzhbuiptj5k3x2.jpg
bc7dmzixhyqqz1syiio.jpg
[/URL]
[/IMG]
9w3t2pxzhbuiptj5k3x2.jpg
s8cl749i7qhsdja1tze.jpg
[/URL]
[/IMG]
9w3t2pxzhbuiptj5k3x2.jpg
j2j4n65gfqyxmn61hx2f.jpg
[/URL]
[/IMG]
9w3t2pxzhbuiptj5k3x2.jpg
5l687xku7qs7dh340jcc.jpg
[/URL]
[/IMG]
 
Član
Malo promjene , kontam zeca u crvenu i skinuti sa maske sve osim ove tri crvene linije ?.

6p8mm39tpcn5tcpoik5o.jpg
6p8mm39tpcn5tcpoik5o.jpg
[/URL][/IMG]
6p8mm39tpcn5tcpoik5o.jpg
f4b2lh2aszfccv5z4s5w.jpg
[/URL][/IMG]
6p8mm39tpcn5tcpoik5o.jpg
u75ehzevqrv7rcwx8i4e.jpg
[/URL][/IMG]
6p8mm39tpcn5tcpoik5o.jpg
mdrd2u0hz8lmjw3cred.jpg
[/URL][/IMG]
 
Član
dobro si sredio čeličare ;) Šara se drug ne mjeri tako nego od ove izbočine.. Na piku ili se prave da ne znaju ili stvarno niko ne zna :D
tyredepthquickcheck.jpg
 
Član
te izbocine su ti mjera do koje se guma smije da trosi po zakonu, kada se potrosi do tih izbocina sto je mislim na oko 1.6 mm na ljetnoj gumi tada se guma zakonski mora zamjeniti

fino odrzavas golfa, vec su postali otpad na putu vecina, lijepo da to neko cuva tako :)
 
Član
te izbocine su ti mjera do koje se guma smije da trosi po zakonu, kada se potrosi do tih izbocina sto je mislim na oko 1.6 mm na ljetnoj gumi tada se guma zakonski mora zamjeniti

fino odrzavas golfa, vec su postali otpad na putu vecina, lijepo da to neko cuva tako :)

Ma ja , kontam kakve veze ima izbocina , ali zar nije zakonski ispod 4mm granica , odnosno do 4mm ?..Ma koliko toliko moze se ocuvati ali je zafrkano , jedva cekam zimske da nabacim da ove pocnem raditi lagano ;)
 
Član
mislim da je 4 mm samo za zimsku gumu, svaki auto je tesko odrzavati ali dobro je ako imas volje i nacina :))
i ja spremam nove ljetne fele da se zabavljam preko zime :D
 
Član
ljepse je ovako crn bez ciza crvenih...a sto se tice maske il skini zeca il cize ove crvene...obadvoje nekako previse...i skini obrvu ;) puno ce ljepse biti da se vidi citava linija na masci ;)
 
Top