VW Golf mk2 GTD by Skrabo

VW Golf mk2 GTD by Skrabo

Član
Da jeste extra ali nikad ali nikad ne bih stavio te pored onih farova i dobro ti je rekao bad_look gdje ces pored onih orginalnih staviti ta kineska a cijelo auto u OEM fazonu...
 
Član
Da jeste extra ali nikad ali nikad ne bih stavio te pored onih farova i dobro ti je rekao bad_look gdje ces pored onih orginalnih staviti ta kineska a cijelo auto u OEM fazonu...

Jbg oni mi poceli vlaziti , vidjeti cu nesto do ljeta , morati cu felge sredjivati , vidjeti cu isto sa Ligom neke situacije da odradim pa cemo vidjeti abd
 
Član
Evo jedan update , stigla maska sa malim farovima , hocu da prebaci msamo stakla u moje male farove , Angel eyes idu na prodaju , a naprijed ce ici sva cetiri fara sa krizevima najvjerovatnije..

p4qy6ntt37wq3rl782p.jpg
p4qy6ntt37wq3rl782p.jpg
[/URL]
[/IMG]
p4qy6ntt37wq3rl782p.jpg
uoipfkyj4du39cichbui.jpg
[/URL][/IMG]
p4qy6ntt37wq3rl782p.jpg
a0h9iv1p5udbtomncoij.jpg
[/URL][/IMG]
p4qy6ntt37wq3rl782p.jpg
scaxmkyx7vv63m01bjpw.jpg
[/URL]
[/IMG]

Ja , kao so vidite nova zastita , koja je malo cudna , ali imam i crnu tako da cu promijeniti cim uradim krizeve , sada sam u Anti-tuningu jedno vrijeme dok to ne uradim krizeve:D :D ^^^^
 
Član
SKinuta zastita ova , radim crnu sa dosta mogucnosti vezivanja da je fiksiram kao zalijepljenu :D , nabavio VDO satove , votex prodao u Njemacku , lagano poceo sa spajanjem fali mi senzor temperature jos , spojiti cu sad zasada ova dva volt,pritisak ulja , usput koja slika..Cekam da prodam Angel eyese pa idu krizevi u moje stare farove i bijelo osvjetljnje unutra..

dzgs7gqnimazpear0wh.jpg
dzgs7gqnimazpear0wh.jpg
[/URL][/IMG]
dzgs7gqnimazpear0wh.jpg
mo2h22hujqj4cgzojy1z.jpg
[/URL][/IMG]
 
Član
maa jokk ostavii ovu crnu..jedino ako ces crvenu onda i felge moras crveno makar srce..all ipak nista ne diraj sad se baci na farove..:)
 
Član
sto brate proda votex, ipak je to dosta rijetka stvar a i ovi satici ne mogu se nikada fino upasovat kao sto se u votex upasu!? sto se ostalog tice, svaka cast uredno sve!
 
Top