VW Golf mk2 GTD by Skrabo

VW Golf mk2 GTD by Skrabo

Član
Lagani Update , cekam sutra pa da ih montiram abd , staklo , nije plastika i bijelo svijetle ;)

wpuehmztm2sxnwzfxtic.jpg
wpuehmztm2sxnwzfxtic.jpg
[/URL][/IMG]
wpuehmztm2sxnwzfxtic.jpg
k81ctoz0iqfsukg1ovu.jpg
[/URL][/IMG]
 
Član
Zadovoljan sam poprilicno jer su moji stari farovi poceli magliti , jedno msam ih vec lijepio i nije mi se dalo vise , cekam noc da ih samo upasujem bolje i to je to ;)

vuhri56clvfnqdfsx1h8.jpg
vuhri56clvfnqdfsx1h8.jpg
[/URL]
[/IMG]
vuhri56clvfnqdfsx1h8.jpg
lpg0xmvcihj5dz4uryws.jpg
[/URL][/IMG]
 
Član
Biti ce jos slika dok uhvatim vremena , jedva sam i ovo uslikao , na masku cu uraditi crvenu cizu ili je bolje da je crnu ostavim a zeca i ove tri liniej crvene ?.Ili sve crveno ?
 
Član
sta ce ti ova kineska sranja...imas lijepo auto nemoj sad krenuti nizbrdo...nadji org hella farove,nema ih boljih 100%

Jbg ona stara mi pocela vlaziti , a znas sta je , Hellina mi nekako djeluju kao da ce dosta svjetlosti upiti ako me razumijes , ova bas obasjavaju sve i dosta su bolja nego ona zamjenska Autopal , a Hellina imaju po meni previse onih linija na staklu , nekako mi ruzno :D , neka ovih jedno vrijeme ;)
 
Član
I meni su farovi promašaj, prvo što nijedan far ne baca kao fabrički org njemački i ako nađeš helline, čak si meni jedna poslao odličan je, a ovo ne ide na tvoje auto a ti eto furaj sada , pa traži org da vratiš...pozzz
 
Član
I meni su farovi promašaj, prvo što nijedan far ne baca kao fabrički org njemački i ako nađeš helline, čak si meni jedna poslao odličan je, a ovo ne ide na tvoje auto a ti eto furaj sada , pa traži org da vratiš...pozzz

JEdan taj far mi je neko razbio pa onda uzeo dva autopal i sada ove , meni su dobri , vidjeti cemo za Helline da nadjem ali je tesko i ako nadjes hoce 50KM i vise za njih :D
 
Član
Kontao sam ga u bijelu,sivu ili crvenu , iapk crvena :D ,mogu ga uvijek prefarbati , imam sve te pipseve ;)..

Masku sam isto srdio pravo , skinuo sve sa nje i presao mat-om , mislio cizu izvlaciti ali me strah da ne pocne pucati kao prosli put , imam primer ali opet nekako :D

bmnx5da0gbnhbc0zwk.jpg
bmnx5da0gbnhbc0zwk.jpg
[/URL]
[/IMG]
bmnx5da0gbnhbc0zwk.jpg
0jq47oots860txtqt1fp.jpg
[/URL]
[/IMG]
bmnx5da0gbnhbc0zwk.jpg
k8c9llsre0y7t8f0shx.jpg
[/URL]
[/IMG]
bmnx5da0gbnhbc0zwk.jpg
6u2oirhmweta8dhhpplc.jpg
[/URL]
[/IMG]
bmnx5da0gbnhbc0zwk.jpg
403g42spp0q39osf9ka.jpg
[/URL]
[/IMG]

Nije me toliko strah koliko mi je lijeno bilo zasticivati vec sam se bio umorio ;)
 
Član
Jbg ona stara mi pocela vlaziti , a znas sta je , Hellina mi nekako djeluju kao da ce dosta svjetlosti upiti ako me razumijes , ova bas obasjavaju sve i dosta su bolja nego ona zamjenska Autopal , a Hellina imaju po meni previse onih linija na staklu , nekako mi ruzno :D , neka ovih jedno vrijeme ;)
oke jeste to upit ce svjetlosti jesi li mozda probao dati sada nekome svoj auto da ga vozi za tobom ? da ti sa njim dodje u susret ? znas na sta lici taj far providni sa xenonom kad ti dolazi u susret ili kad ide za tobom ? hehhe ne kritikujem te ali ja iz tog razloga nisam htio xenone staviti u dvicu.. postujem kad stavi neko socivai onda xenone ali ovo hmm tebi je dobro sve vidis ali oko tebe niko nista ne vidi od tebe :D probaj vidjet ces ...
 
Član
oke jeste to upit ce svjetlosti jesi li mozda probao dati sada nekome svoj auto da ga vozi za tobom ? da ti sa njim dodje u susret ? znas na sta lici taj far providni sa xenonom kad ti dolazi u susret ili kad ide za tobom ? hehhe ne kritikujem te ali ja iz tog razloga nisam htio xenone staviti u dvicu.. postujem kad stavi neko socivai onda xenone ali ovo hmm tebi je dobro sve vidis ali oko tebe niko nista ne vidi od tebe :D probaj vidjet ces ...

Sta cu im ja , okrenuo sam ih u pod , niko mi jos nije blicao , ali eto znam , ali meni je ekstra i sta ces :D
 
Top