VW Golf mk2 GTD by Skrabo

VW Golf mk2 GTD by Skrabo

Član
RE: Golf GTD mk2 koža,servo

dobro je ovo,a za ovo sto su uveli,pa kud bas sad kad sam ja sebi montirao xenone :D :D,pisaj ih nek pisu :D :D
 
Član
RE: Golf GTD mk2 koža,servo

Chuza je napisao(la):
dobro je ovo,a za ovo sto su uveli,pa kud bas sad kad sam ja sebi montirao xenone :D :D,pisaj ih nek pisu :D :D

A ko ce to znati u nekih auta fabricki dodje xenon bez sociva ;)
npr.peugeot ili renault laguna ;)

bucky_mb@yahoo je napisao(la):
i kod nas u bih po novom zakonu, ne smijes ugradjivati xenon ako nemas sociva u farovima
i ide kazna od 40 km, koga murija provali,,

Od kada to ??
 
Član
RE: Golf GTD mk2 koža,servo

Anes_mo je napisao(la):
Dobro ovo ispalo, vidjam te cesto u zaliku i u sjevernom ;)

Zadovoljan sam a evo maloprije mi se lijeva sijalica jedva upali tek iz 3-4 puta :icon_rolleyes:..Pa neznam do cega je juce se sve iz prve se palilo ;)
Malo cu sutra balast vidjeti i sijalicu zice mozda se negdje nesto presavilo :cool:
A u sjeverni idem na faks :D
 
Član
RE: Golf GTD mk2 koža,servo

Ma zato spustiš farove na cestu kako ja i nikome n esmetaju i ne pišue ti bezzze kaznu...pozzzz
 
Član
RE: Golf GTD mk2 koža,servo

bad_look je napisao(la):
Ma zato spustiš farove na cestu kako ja i nikome n esmetaju i ne pišue ti bezzze kaznu...pozzzz

Hocu to cu i uraditi a sta ovo moze biti sto se upali tek od 3-4 puta sijalica na xenonu :icon_question:
Lijepio sam ja nesto doli da mi ne pusta vodu u far pa sam mozda presavio jednu zicu moze li biti do toga ??
 
Legend
RE: Golf GTD mk2 koža,servo

fino druze,nista.....samo ih spusti jos , i ovako i onako ce ti vidljivost biti odlicna ;)
 
RE: Golf GTD mk2 koža,servo

Ocisti malo one dzekove kontakt sprejem...vidio sam da su korodirali dosta...moze biti to...
Sta si se ti raskuko bas lijepo svijetle i plave su :)
 
Član
RE: Golf GTD mk2 koža,servo

dzinn16v je napisao(la):
Ocisti malo one dzekove kontakt sprejem...vidio sam da su korodirali dosta...moze biti to...
Sta si se ti raskuko bas lijepo svijetle i plave su :)

Sutra cu ako nadjem sprej i vidjeti jesam li igdje presavio zicu ;)
Ma dobro je taman..


enesss je napisao(la):
fino druze,nista.....samo ih spusti jos , i ovako i onako ce ti vidljivost biti odlicna ;)

Hvala druze ;)..pozzzz
 
Član
RE: Golf GTD mk2 koža,servo

evo i danas sam nesto radio :cool:
prvo chiza na mascipa na braniku(nisam morao farbati :icon_biggrin:) i stavljao nastavak na auspuh ali mi se ne svidja pa ga skinuo opet ;)..

39669730.th.jpg
[/URL][/img]
35426980.th.jpg
[/URL][/img]
image304f.th.jpg
[/URL][/img]
image305g.th.jpg
[/URL][/img]
image306b.th.jpg
[/URL][/img]
scape.th.jpg
[/URL][/img]
 
Početnik
RE: Golf GTD mk2 koža,servo

Jel ovo traka(chiza) :icon_biggrin: Koju si traku koristio gdje kupio i koja je cena?Auto je vrh ! Malo mu fali i bice pre,pre dobar ! ;)

EDIT: Felge druge,Stopke crno crvene ili crystal,lajsnu iznad farova u boju auta i spustit' ima da bude 10-ka cistaa!!!
 
Član
RE: Golf GTD mk2 koža,servo

G2_1.6B je napisao(la):
Jel ovo traka(chiza) :icon_biggrin: Koju si traku koristio gdje kupio i koja je cena?Auto je vrh ! Malo mu fali i bice pre,pre dobar ! ;)

EDIT: Felge druge,Stopke crno crvene ili crystal,lajsnu iznad farova u boju auta i spustit' ima da bude 10-ka cistaa!!!

Felge imaju vec pregledaj koju stranicu nazad ;)..ovu su zimske ;)
Lajdna nece ici u boju auta ;)..Stopke trazim mada su i ove u ekstra stanju ;)
 
Član
RE: Golf GTD mk2 koža,servo

Lepo, lepo ;)

Upravo rako nesto sam objasnjavao (slikovito) jednom clanu ovde kako je jedan prijatelj isto tako radio pomocu traka.

Svaka cast :cool:
 
Top