VW Golf mk2 GTD by Skrabo

VW Golf mk2 GTD by Skrabo

Član
Napokon koza dosla , nasao i hocu da uradim..

Sada je moje pitanje hocu li komplet u kozu ili karirano i kozu ?..

Kontam uraditi u karirano sredine sjedista i stubove sve , A,B,C i mozda kozicu mjenjaca , ako ne valjala sjedista mogu sredinu nekad u kozu uraditi opet , sta mislite ?

yhftgx6.jpg
 
BHT Ovisnik
Nije lose,ali ja ne bih dirao one tvoje kozne siceve, šteta,radije naci druge platnene pa onda staviti sa strane kozu,unutra karirano :)
 
Član
Nije lose,ali ja ne bih dirao one tvoje kozne siceve, šteta,radije naci druge platnene pa onda staviti sa strane kozu,unutra karirano :)

To je i meni , nece biti original vise , ali ce covjek uraditi kao original , samo eto mislim se izmedju ovoga , hocu da probam ovo , izaci ce me puno para ovo , ali jbg , odavno ovo hocu da uradim , pravom kozom cu raditi svakako , vjerovatno cu sredini moci nekad u kozu ako bude lose ili nesto ne odgovaralo..
:D
 
Član
Iskreno meni se ova kombinacija ne svidja, mozda je do mene ali ja je sebi ne bih. Nekako mi ne lezi ova boja koze sa ovim kariranim dijelom. Da je crno pa hajd, ali ovako mi nekako previse vjestacki izgleda. Naravno ne mislim nista lose, iznosim svoje misljenje, ne ocekujem da se i drugi sloze
 
Član
Iskreno meni se ova kombinacija ne svidja, mozda je do mene ali ja je sebi ne bih. Nekako mi ne lezi ova boja koze sa ovim kariranim dijelom. Da je crno pa hajd, ali ovako mi nekako previse vjestacki izgleda. Naravno ne mislim nista lose, iznosim svoje misljenje, ne ocekujem da se i drugi sloze

Ma jos se mislim , imam jos 15 dana vremena...Slikati cu platno , original kakvo imam pa staviti slike ,
Ma naravno , necu da neso pogrijesim , ali kontam vec kad radim da uradim nesto drugacije , a da ne bude cuning mrtvi :D
 
Član
S ovom bojom tvoje koze ne ide vjeruj. Puno mi mocnije izgledaju tvoja sjedista u stock varijanti

Hmm , skontat cu se , tako je i vecina govorila za BBS , ali evo kad bi uradio u ovo karirano , ako ne valjalo mogu sredinu uvijek u kozu vratiti , jest da je trosak ali sta cu :D
Svakako bitno mi je misljenje , jer sam nekad covjek zna pogrijesiti ;)
 
Član
Ukoliko uvazavas moje skromno misljenje, ja ovo ne bih radio def, nekako mi ne ide ovo platno na ovu boju koze sa strane al' nikako. Naravno radi po svojoj zelji.
 
Član
Slazem se sa ostalima da su moja ne bih ih dirao super su i ovakva a ako vec zelis onda prodaj ova svoja pa nadji ocuvana od mk2 ili mk3 crna i samo odradi ovo platno kroz sredinu.
evoo ovim bas treba to mjenjati a sjedista su superhttp://www.olx.ba/artikal/18071487/sjedista-golf-3/
evo i slike brzinski je

Iskreno ti velika hvala druze , a ne znam jos , volio bih da vidim kad se uradi ali sudeci po ovoj slici , nije nesto , jest da je cudna boja ovog platna ispala na ovoj zadnjoj slici ali tu je to u blizu opet , skontat cu nesto :cool:
 
Top