VW Golf mk2 GTD by Skrabo

VW Golf mk2 GTD by Skrabo

Član
Dosta je vise bilo zezancije , hocu da uradim felge Oxigin crno srce krakove sivo , nabavio sam par sitnica , pa ce biti koja slika , radim farove u Lige , jedva cekam , biti ce slika ;)
 
Član
Evo felge uradio,neke gume nabacio,mal ose radilo i dobro sam se umorio ovaj dan , nisam ih nesto puno pripremao al isam zadovoljan rezultatom , cekam farove od Lige , nikako ih docekati :D , valdja ce ubrzo , onda imam sjedista Recaro Edition One hocu da ih uradim u sivo sa strana , GTI platno u sredini da svoje sacuvam..
A glavno sta mislite o borbet T 16´7,5J i 8J kak obi lezalo an golfu i da li bi mi grebalo pozadi ? :D

sududfroy45dyxvpd1rs.jpg

e1lski8geodonsdyxdj8.jpg

hhg7bqa36ir3e93avqvo.jpg
 
Di ces to raditi od ED 1 sjedala?? Ako ti se ne svidjaju kakva jesu radje ih prodaj i kupi sjedista kakva hoces i ostat ce ti para :)
 
Član
Nece ti grebati ako su 4x100, sa dobrom gumom :) Dzinn je vozio sve cetiri 9J i mislim da nije imao problema, bit ce dobro :)
Opet pitaj njega, mislim da je negdje bio napisao da je sve bilo ok :)
 
Član
E ovako raja , imam problem , vozim pozadi sa distancerima 1,5cm :D , nisam mogao zaviti felgu zadnju da mi ne dira do pakna ili ne znam ni ja cega , znaci kada zavijem direkt felgu za tromble zadnje koci mi auto , ali veliki su ovi distanceri i bas je previse vani sada , ali je vrh , sta da radim ?.Da li bi rijesio taj problem sa distancerima od 0,5cm i koji saraf da uzmem da mi nije prekratak i slicno...
 
prelijepe feluge
ja bi ostavio ovako pomeni nije puno vani bar na slici
pa mozes skinuti distancera par mm kod tokara ako ti igra ulogu
ja sam imao prije distancere na golfu 3 0,5mm sa obicnim sarafima golfovim na 17kama
opet zavisi koliko su ti dugi ti sarafi i koliko ima debljine feluge gdje idu sarafi naj bolje stavi sarafe u felugu i stavi taj distancer od 0,5 pa vidi koliko ti ostaje duzine sarafa
 
Član
prelijepe feluge
ja bi ostavio ovako pomeni nije puno vani bar na slici
pa mozes skinuti distancera par mm kod tokara ako ti igra ulogu
ja sam imao prije distancere na golfu 3 0,5mm sa obicnim sarafima golfovim na 17kama
opet zavisi koliko su ti dugi ti sarafi i koliko ima debljine feluge gdje idu sarafi naj bolje stavi sarafe u felugu i stavi taj distancer od 0,5 pa vidi koliko ti ostaje duzine sarafa

E to je to nema mesa u felgi , ne znam nikako koje sarafe i koji distancer da uzmem , ali to mi je evo sada palo napamet kako cu skontati :D , staviti distancer pa saraf kroz felgu i vidim koliko viri i onda po tome naci saraf koji ce ici na distancer od 0,5cm da viri isto toliko ako ovaj rpije na disnatceru od 1,5cm i rijeseno ;)

p.s Hvala , Hvala :)
 
Top