VW GOLF MK2..BY SOFFA

VW GOLF MK2..BY SOFFA

Član
nesto cu odraditi cekam prijatelja da dovuce duju treba mi most da skinem da zamjenim pa ako bude kakvih sitnica dobrih kao sto su stopke ili volan i to cu uzeti..;)
 
Član
evo malo da prestavim i ja svoju kozu nakok farbanja celjusti i prerade stopki..cuva se pazi i vozi..:D
dsc00022largen.jpg

dsc00023large.jpg
dsc00026large.JPG

dsc00021large.jpg

i onda nakon ovog ruznog i kisovitog dana oraspolozi me mesno sa avdijom..jedva mi udje u avliju..:D da ne otkrivam sve detalje okinem par slika sa mobom ali evo jednu da postavim..:cool:
dsc00029large.jpg
 
Član
Alen_7 je napisao(la):
Napreduje duja pravo :) Sretno u daljim radovima ;);)

maa sve sitne stvari..dok ne zavrsim fax..a ako ostane para do ljeta ofarbat cu ga generalno..pa ako ko ima iskusta i savjeta na moju plavu boju koje bi perle ili kristala mogao dodati..znaci plavo ali sa nekim kristalima ili perlom pa ako moze pomoc oko toga i par savjeta..;)
 
Član
ee hvala drustvo a stopke nisu jos po mome ukusu pretamne su jer sam uzeo tamnu foliju a uradit cu svijetijom da bude kao na gti da se vidi malo zutog zmigavca..aa slabo ide ovaj napredak..aa spustanja nema dok ne dodje u avliju novi ljubimac..tad ide definitivno spustanje i skidanje ovih pravljenih blatarica..a kono sam posto radim sa folijom da odradim felge u matt crnu tad bi celjusti dosle do izrazaja..;)
 
Član
Nemoj samo u crno,onda ce biti kao da su 12" i da su celicne... Toliko ce zatvoriti auto,ma nikako nemoj to raditi..
 
Član
nista onda od crne a moze bijela i da se dobro lakira..mada i sad nisu lakirane samo okrecene...maa cim se ja dohvatim posla ode on u pod i jotare idu na njega..;)
 
Član
Nije me odavno bilo zapostavio sam golfa bio..pa evo koja slicica sve istoo golf ide slusa..malo vremena danas bilo pa odradim ponovo folijom stopke u uradim ove pozicije odn kocnice na zadnjim stopkama nekih 10 minuta posla i et radi sve...:)
llq5.jpg
ictd.jpg
1mjj.jpg

ii evoo kako izgleda aa kakoo bi trebo da izgleda..:) :)
c25e.jpg
itpv.jpg
 
Član
Nije me odavno bilo zapostavio sam golfa bio..pa evo koja slicica sve istoo golf ide slusa..malo vremena danas bilo pa odradim ponovo folijom stopke u uradim ove pozicije odn kocnice na zadnjim stopkama nekih 10 minuta posla i et radi sve...:)
llq5.jpg
ictd.jpg
1mjj.jpg

ii evoo kako izgleda aa kakoo bi trebo da izgleda..:) :)
c25e.jpg
itpv.jpg
Dobro ti to tjeras ali da do ovoga doguras svog golfa ima krv da propisas xD hehe zezam se ako si sebi zadao ovakvu zadacu hmm moj prijedlog mani se folija i ostalih sitnica prvo zbavi krupne stvari skupljaj pare za felge gume ovjes a onda lim i farove i ostale gluposti... Moj prijedlog.... Jer po meni je najbolje prvo rijesti najkrupnije stvari...
;)
 
Član
nemam sad vremena pa mi ovo bude zanimacija...idem raditi jedno vrijeme i onda prvoo jeste gewinde i nove felge ali jotare..sledece onda maska gti i stopke gti farove cu se naruciti sa Ligsonom za krizice..i ostaloo onda detalji..hocuu propisati krv mozda alii nikad gaa necu napustiti dok ne zavrsim..:)
 
Top