VW GOLF MK2..BY SOFFA

VW GOLF MK2..BY SOFFA

Član
ma nista ovo nije sve neke sitnice samo dok dodje jos jedno auto u porodicu ovaj golf ce da bude pravi Svabo..ili amerikanac..:icon_smile::icon_smile:
 
Član
bela nece biti sigurno a ladja..:D:D..hehe pa to moze..ali zelja mi je golfa imati za maricko trziste tako da bi svoga radio na tu verziju ali treba novaca...tako da sta god prvo podjem raditi jeste boja gewinde i dobre felgice..a ako budem bio zeljan brzine onda getacu kupujem definitivno..al mislim da cu ostati na ovom klasiku a za rzinu abd stizu nova kolica..:icon_smile:
 
Član
Nisam bas neki preveliki ljubitelj golfova, ali tvoj mi je jako lijep i vidi se da se redovno cak i cesce od redovno odrzava heheh :) :cool::cool: jedan mali prijedlogcic od mene mozda retrovizore u boju auta, mada su i ovako ok :)
Zelim ti puno srece u radu !! samo tako nastavi :) ;);)
 
Član
hvala druze a odrzava se kosto rekli opro sam kolica i to je odrazavanje a nikad da se sagne ispod auta a ja to radim svake godine sad na proljece zamjena prednjeg mosta jer ne volim ispod hrdju i rupce od hrdje..kederi odnosno gumene lajsne oko vrata uzete uzeta zadnja vrata da se zamjene ova kad se bude farbao i ima nekih jos plastikica felge na reparaciju malo ih osvjezit i to je to..kontam vratiti njegova sjedista radi tapacirunga da bude sve unutra plavo..;)
 
Član
ehacker je napisao(la):
dobar izgleda kao sabran golfic sretno s radovima :cool::cool:

koja slucajnost ja tebi pisem u temu ti meni..a ja cekam samo novo auto u avliji da od ovoga onda napravim raritet pravi sa plavom bojom i crom detaljima...:icon_smile:
 
Član
evo malo slika iz prirode isao golfac da udahne svjezeg zraka i usput se uvratim prijatelju na otpad kad on rastavio jednu duju..ja unutra zavirim kad bijelo nebo u golfaca i bijeli suncobrani a u mene otkinuti i ja skinem dodjem kuci operem i naravno postavim..:D
dsc03200larged.jpg

dsc03201large.jpg

dsc03204large.jpg

dsc03205large.jpg

i evo suncobrana malo prljavi ali to sam za cas odradio..:icon_smile:
dsc03206large.jpg

dsc03207large.jpg

dsc03209large.jpg



dsc03210large.jpg
 
Član
Evo nesto se prznilo..sve nesto nabrzinu nemam vremena za svog ljubimca ni trunke..uvjek u pokretu i prljav..Ne zamjerite za slike bit ce slika prljavo auto ko krme..:D
imao spreja nekog i odradim celjusti i dobose u crveno..inace amaterski rad i neporfesionalno ali nekad odradim profesionalno u zutu florescentnu sa bojom za visoke TEMPerature
kako je bilo ja opet zadovoljan najvaznije od svega vam je priprema ..znaci dobro obrusiti ocistiti antikorozivnim sprejem da sve spane i onda farbanje..
dsc00492medium.jpg

dsc00493mediuma.jpg


A odradio sam i folije na stopke dobar je efekat ali ne bi preporucio nikom tamnu foliju kao sto sam ja kupio i uradio jer je bas precrno svijetlija bi bila puno ljepsa pa tako da cu ponovo da odradim svijetlijom crnom..evo kako je i ispalo..prljavo je sad sve nemam kad prati golfa u poslu sam..:D
dsc00495medium.jpg
 
Član
samo malo svijetlijaa folijaa i extraa ce biti... ili uzmes transparentni sprej pa sa njim uradi kao jaa ;)
 
Član
Ma sta ces,pomalo,lagano,meni se nekako vise svidjaju one obicne stope na tvom golfu ;)
A ja bi skuplajo pare za ovo
http://www.pik.ba/artikal/6699571/kristalne-stopke-golf-2-svijetlo-plave-rijetke-za-vidjet/

To sa folijama je sve cuning i vidi se po meni kada se primaknes malo bolje i pogledas ali hajde bitno je da se pomalo radi nesto ;)
 
Član
ma primjeti se ono i sa transparentnim i sa folijom samo posla oko transparentnog do kzastitis pa primer pa lak i pitanje hocel matirat kasnije..a folija se s vremenom odlijepi..a skrabo upavu si za folije i sprej izdaleka izgleda kao fabrika ali izbliza se vide nedostaci..ove sam stopke gledao ali previse plavo onda..ipak u potrazi za gti stopkama..ili svoje ofarbam u crveno skroz..ovo ja samo malo oduska sebi dam..mozda opet folije zalijepim na stakla nekih30% na sva osim prednje..ili odradim tapacirunge u kozu..:icon_smile:
 
Član
soffa je napisao(la):
ma primjeti se ono i sa transparentnim i sa folijom samo posla oko transparentnog do kzastitis pa primer pa lak i pitanje hocel matirat kasnije..a folija se s vremenom odlijepi..a skrabo upavu si za folije i sprej izdaleka izgleda kao fabrika ali izbliza se vide nedostaci..ove sam stopke gledao ali previse plavo onda..ipak u potrazi za gti stopkama..ili svoje ofarbam u crveno skroz..ovo ja samo malo oduska sebi dam..mozda opet folije zalijepim na stakla nekih30% na sva osim prednje..ili odradim tapacirunge u kozu..:icon_smile:

Meni je bolje full crvene nego to sprejom raditi u crno crvene,niakda to ence biti ono kako treba ;)
U clana edinbr u garazi pogledaj full crvene i bas su fino sjele ;)
A to za zatmljivanje uradi pa da vidimo na sta lici,jedan dan izdvoji umora i muke :cool:
 
Top