VW GOLF MK2..BY SOFFA

VW GOLF MK2..BY SOFFA

Član
hehe dize mi temu iz zaborava.a bit ce volan sigurno..nego kad sam tu vec da pitam za stopke jel se mora bas nanositi plastik primer prije transparentnog ili moze direktno kad se ociste benzinom i moze li se bezbojnim preci onda...gledo sam tema dosta pa reko da li mogu odmah bezbojinim preci da se USIJU...ako ne iskrsnu od GTI onda to radim profi..takodjer i felgice idu na farbanje i lakiranje..pa do kuckanja..:icon_smile:
 
Član
bas mi se svidja ova maska prednja sto ima pored ovih glavnih farova ove manje;) samo bi ja uklonio taj znak golfa da bude cista i uzeo i stavio mu duboku karambolku ali da se fino uklopi sa tim lipom dole i ona da bude cista zatvorio bi joj rupe za zmigavce a zmigavce bi stavio
dole u lip kad vec imaju rupe predvidjenje:icon_smile:
 
Član
maa nista duboki branici na ovim ostajem samo male prerade cu izvrsiti,a prerade ce biti,maska og gti sa crnim znakom i plavom linijom necu crvene mozda i zute izvucem i klijesta ofarbam u zuto..felge cu il osvjeziti il presvuci crnom 3d foliom da vidim kako bi bile al onom sjajnom folijom ne matt...stopke cu isto folijom odraditi kao od gti da budu ili ih odradim sprejom al cito sam da nije prporucljivo po hladnom vremenu to raditi i naravno lakirat ih..sto se tice unutrasnjosti uzeta nova instrument tabla nazalost nema plave crna je..osvjetljenje prekidaca crveno i od grijanja ce bit isto....sjedista cu svoja vratiti dok popravim vozacevo a ova od trojke cu prodati..kedere sam uzeo oko vrata tj one gume ili lajsne oko vrata da voda ne ulazi a i da mi ne fura studen zrak...:D
gume zimmulje su uzete sve nove i to nemam brige...naprijed par sitnica most zamjeniti i vezni lim,,i vozaceva vrata mi bodu oci izlzala se pa nema onog sjaja..al ne bilo ga kad auto nije radjeno 26 godina..tako da ce biti uskoro i farbanje citavog auta..tad cu biti najsretniji..:icon_smile:
 
Član
Stopke uradi crvenom,kao USA ;)..

http://www.ebay.de/itm/Golf-2-Ruckleuchten-Us-Vr6-G60-GTI-/140898322316?pt=DE_Autoteile&hash=item20ce31c78c#ht_500wt_1414
 
Član
Skrabo je napisao(la):
Stopke uradi crvenom,kao USA ;)..

http://www.ebay.de/itm/Golf-2-Ruckleuchten-Us-Vr6-G60-GTI-/140898322316?pt=DE_Autoteile&hash=item20ce31c78c#ht_500wt_1414



razmisljo sam i to pa vidjet cu obadvije opcije posto imam crnih detalja..;)
 
Član
Dobar Golf, sviđa mi se ova boja, baš mu pristaje :icon_biggrin:
Lijepo ti njega čuvaš i održavaš ;)
 
Član
ma to mi je najbitnije da se cuva a boja na njemu je 26 godina i tek sad ima malo packica na njemu i jedna vrata se malo izlizala,,motor odlican nikad problema a cunirane pravo ce biti kad uzmem novije auto a ovo ce da ide nama na gewinde i felgice sa falcom,a ovako samo neki detalji farove necu dirati ni stopke jer su orginal hella,mozda se malo foliom pogirat isto tako i unutrasnjost foliom nesto odraditi naravno 3D crnom,,felge do proljeca su srediti ista boja znaci siva samo unutrasnjost felge u crno da mi izgledaju kao vece malo..;)
 
Član
Ma jedno poliranje i bit će boja na njemu još toliko, hehe :icon_biggrin:
Dobre planove imaš, samo naprijed! ;)
 
Član
Super planovi,najvise mi se sviđa plitki branici sto ce ostati i izvuci linije uradi nesto kao ovakav fazon ako ga vec budes farbao uzmi vrata od novije godine,felge sa falcom,spustit,ralicu vec imas ovako nesto samo samo pogodi neku boju ;)

1.png
 
Član
gledao sam ovog golfa i htio sam ove farove da radim ali mi je onda omrzlo radije bi crne smoked sa krizom ili ovako da ostavim sve mozda maglenke u zuto..ima na 10 il 11 stranici u photoshopu sam raadio sebi kako bi trebalo biti all opet necuu cirkusa kao ovaj golf da puno saram visem volim da je polirano i da je crom..znaci dvije nijanse do tri..a boja ce ova ostati ili mozda od r32 uzmem boju..mada uvjek su mi se svidjali crni i crveni golfovi..all sta se zna do tad mozda promjenim misljenje..mozda sebi iz inostranstva dovucem edition-a pa prebacim na svoga..sad za sad je limuzina znaci nije jos presao na cuniranje..jos sam picajzla..:lol:
 
Član
evo moga golfa malo citave zime bio prljav..cekam lijepe dane da se pocne sta raditi na njemu mozda na ljeto i farbanje al ko ce ti ga znat..stavio zmigavce bijele nako lijepo mu stoje uz plavu boju..:icon_smile:
dsc03141large.jpg

dsc03142larges.jpg

dsc03148largeq.jpg

dsc03147large.jpg


i jedna iz pticije perspektive...:icon_smile:
dsc03149large.jpg
 
Top