VW Golf mk2 by .nOke - Komentari projekta

VW Golf mk2 by .nOke - Komentari projekta

Legend
Keno ..... znaci perfekt!!!
i Keno , znaci .......... :D Nemoj vise da palis narod , montiraj taj front, i znaci keno , tonu slika i bbs-a i svega da stavis pa makar kucnim telefonom :lol::lol::lol:
 
Član
i da jarane ... fale ti sad crvene neonke ,taman ih uparis s bojom krovnog tapacirunga ... i onda je full :cool::cool::D
 
Legend
badboy je napisao(la):
.nOKe je napisao(la):
badboy je napisao(la):
Jesi li rijesio onaj far sto je staklo bilo puklo na njemu ?? Da li si probao ovu soluciju sto ti je clan sandy postavio link s hr vw foruma ...


Stvarno jel ga ne prodajes vise ?? Stvarno je vrh u citavoj BIH ...


Svaka ti cast i pozz mi kolegu Selmana na fakultetu :D:D

nisam, staklo ostaje dok ne nadjem orginalno, sa kristalnim farovima opet ne bi bilo to, isto kao sto je bilo sa corrado frontom..
nek bode dusmanima oci dok ne saletim orginalni, a prvi koji bude na prodaju, moj je :icon_biggrin:

koji je to kolega, slabo sam ja ove god na faxu jer imam samo 2 ispita..



EDIN SELMAN - jednom sam ti pricao za njega ... isti fax ide kao i ti saobracajni ... on mi kaze da se nekad pozdravite i popricate ... :) AL ak ga neznas onda ebiga nikome nista :D

upratit cu kad se bude javljao za prisustvo, pa cemo se cuti :))


enesss je napisao(la):
Keno ..... znaci perfekt!!!
i Keno , znaci .......... :D Nemoj vise da palis narod , montiraj taj front, i znaci keno , tonu slika i bbs-a i svega da stavis pa makar kucnim telefonom :lol::lol::lol:

heheh hvala brate :))
ma bit ce slika, dok uhvatim vremena malo ljepseg, front ce biti do kraja sedmice na autu aBd :)
 
Član
odlicno :cool:


samo ovaj materijal, tj dezen (crveni i onaj sivkasti) ce biti sada cesci nego carbon folija... upravo saznao, eno u fisu dobili ne rolnu, kontejere hahaha imaju carape, papuce 1km, presvlake 30km, podmetaci, ma sve :icon_eek: ... sve ovaj dezen, crveni gti i onaj jacky gtd, potpuno isti materijal, debljina., nazad one oznade i to... ja se isfurao, dodje mi da pocupam svoje :icon_rolleyes: svako drugo auto ce ovo imat heh
 
druze golf ti je stvrano mjera, nekad sam davno od tebe cini mi se kupio svjetla, hehe,a tvoj golf mi je odavno na pozadini od racunara..
 
Legend
Limpi je napisao(la):
odlicno :cool:


samo ovaj materijal, tj dezen (crveni i onaj sivkasti) ce biti sada cesci nego carbon folija... upravo saznao, eno u fisu dobili ne rolnu, kontejere hahaha imaju carape, papuce 1km, presvlake 30km, podmetaci, ma sve :icon_eek: ... sve ovaj dezen, crveni gti i onaj jacky gtd, potpuno isti materijal, debljina., nazad one oznade i to... ja se isfurao, dodje mi da pocupam svoje :icon_rolleyes: svako drugo auto ce ovo imat heh

ma jbg, ovaj kvalitet nije sigurno, dezen mozda je :)
presvlake na ova sjedista je nemoguce uradit, stoga opet..

a sa druge strane ne gledam druga auta, ne mozes nikad biti toliko unikatan, koiko ima plagijatora :)



golf_2_1.3 je napisao(la):
druze golf ti je stvrano mjera, nekad sam davno od tebe cini mi se kupio svjetla, hehe,a tvoj golf mi je odavno na pozadini od racunara..

moguce druze, ne sjecam se srtvarno :) nadam se da su te dobro sluzila..
;);)
 
Član
cini mi se da sam te jucer vidio kako kruzas oko 16:00 na semaforima kod nekadasnjeg kina radnik :icon_rolleyes:
 
Član
BIG RESPECT !!! ;)

listao sam temu od pocetka, i citao sam kako je u planu bio G60 ili VR6, a sad se spominje TDI iz trice :icon_rolleyes: :icon_question: :lol:
 
Član
to sto ima u fisu kupit je od nekog lika koji je to poceo furat,ni sam ne znam odakle dolazi do materijala ali sve sto je uradio izgleda kao da su radila djeca u vrticu, pratio sam ja to vec, jebes dezen ako nije skrojeno kako treba
 
Legend
sub3r je napisao(la):
cini mi se da sam te jucer vidio kako kruzas oko 16:00 na semaforima kod nekadasnjeg kina radnik :icon_rolleyes:
jeste, bio sam ;)


Carbon je napisao(la):
BIG RESPECT !!! ;)

listao sam temu od pocetka, i citao sam kako je u planu bio G60 ili VR6, a sad se spominje TDI iz trice :icon_rolleyes: :icon_question: :lol:

ocigledan je porast cijena goriva :D

ArminM je napisao(la):
to sto ima u fisu kupit je od nekog lika koji je to poceo furat,ni sam ne znam odakle dolazi do materijala ali sve sto je uradio izgleda kao da su radila djeca u vrticu, pratio sam ja to vec, jebes dezen ako nije skrojeno kako treba

mah, i ja kazem, moguce ali ne vjerujem da je bas isti materijal sto se kvaliteta tice, pogotovo zbog cijena :)
 
Član
Svaka cast na radovima! Redovno pratim tvog golfa i vidim da samo ulazes. Sta reci na rally front, SAVRSENSTVO! ;) Ako nije tajna koliko te izasla unutrasnjost, vidim da je uradjen ekstra posao pa me zanima koja je cijena za sjedala i tapacirunge?

Jos jednom, SVAKA CAST!!! ;)
 
Član
prije je bilo mnogo bolje a sad farovi ko farovi :icon_smile: :lol::lol: odlicno djecak odlicno nema sta sredio si da valja ;)
 
Legend
Hvala momci, i meni se puno vise ovako svidja, stvarno..
ukoliko znate da se prodaje staklo desnog (suvozacevog fara) ili upratite negdje na netu, javite mi , uzeo bih to..

bojan.lsd je napisao(la):
Svaka cast na radovima! Redovno pratim tvog golfa i vidim da samo ulazes. Sta reci na rally front, SAVRSENSTVO! ;) Ako nije tajna koliko te izasla unutrasnjost, vidim da je uradjen ekstra posao pa me zanima koja je cijena za sjedala i tapacirunge?

Jos jednom, SVAKA CAST!!! ;)

hvala druze
nije tajna, cijene inace ne pisem, koliko sam sta platio nije bitno, ali dosta ljudi pita pa da napisem..
350 me izaslo sve
pozzz
 
Član
eh sad je to prava stvar, sve na svom mjestu, jos aBd kad mu boju sredis kad finansije dozvole bice perfekcija prava
;)

nego kakva je ovo srednja konzola, za 3. s amera ili je nesto aftermarket, ne mogu da skontam al fino izgleda
 
Top