VW Golf mk2 by .nOke - Komentari projekta

VW Golf mk2 by .nOke - Komentari projekta

RE: vw golf mk2 gtd+i >project

Bolje moglo nije ;) svaka cast na odradjenom poslu, majstoru a i tebi kad su ti svi radovi na autu samo najbolje, predpostavljam da znam kako se osjecas a tek kada se sve zavrsi i nastima kako treba :cool:

jedva cekam da vidim finish :icon_biggrin:
 
Član
RE: vw golf mk2 gtd+i >project

:lol: vidi sex :smajli41: na forumu :lol::lol: rekao sam ti da ne postavljas ovu sliiku :lol::lol: drug ovo ce da bude olicnoooo imas unikatnog golfa diesel sa digifizom :D jos da hoces naci taj kljuc za fele da ih ispoliras da gore ..... :cool::cool::cool: ;););)
 
RE: vw golf mk2 gtd+i >project

na slikama je extra, uzivo je jos bolje , al kad se sve sastavi pa da me provozas majka mu stara hehehe , VOLAN DRAMA :icon_smile:
 
Član
RE: vw golf mk2 gtd+i >project

MA jeli to elektricar radio mora bit unikatno.hahahah Extra je ispalo samo naprijed.;)
 
Član
RE: vw golf mk2 gtd+i >project

svaka cast momci,odlicno ste ovo odradili,kako ste samo osvjezili unutrasnjost golfa,fkt odlicno izgleda,samo naprijed,bit ce odlicno kad se sve zavrsi;)
 
Član
RE: vw golf mk2 gtd+i >project

Svaka čast na ovome Noke veliki respect...a i Električaru koji će mi raditi auto aBD...pozzzz:cool:
 
Legend
RE: vw golf mk2 gtd+i >project

ja sam juce tek sjeo za "volan" stavili smo ga onako samo da vidim sta je i kako je, i mogu samo reci da je novo auto, bit ce ga stvarno merak vozit :)

elektricar je napisao(la):
na slikama je extra, uzivo je jos bolje , al kad se sve sastavi pa da me provozas majka mu stara hehehe , VOLAN DRAMA :icon_smile:

rekoh ti ja, svakako sam planira da vidis kako (ne) ide hahha :)
pa onda kad sredimo turbinu i one fazone, da vidis onda


AmmaR84 je napisao(la):
:lol: vidi sex :smajli41: na forumu :lol::lol: rekao sam ti da ne postavljas ovu sliiku :lol::lol: drug ovo ce da bude olicnoooo imas unikatnog golfa diesel sa digifizom :D jos da hoces naci taj kljuc za fele da ih ispoliras da gore ..... :cool::cool::cool: ;););)

ma sredit cemo i fele, pa onda ide TDI :p haha


elektricar je napisao(la):
na slikama je extra, uzivo je jos bolje , al kad se sve sastavi pa da me provozas majka mu stara hehehe , VOLAN DRAMA :icon_smile:

u pravu si, mene juce pita kaze jesi sumnjao u ovaj prjekat, ja se ufatio smijati, kad skontas niko do sada nije stavio digifiz u dizela, bar ja nisam vidio, pa nadam se da to govori dovoljno o strucnosti covjeka koji je sve smislio, uradio, napravio DA RADI !

amar vam moze potvrdit :D:icon_twisted:

edinko je napisao(la):
Samo kad budes vozio gledaj kroz sajbu a ne u instrumentalku :) preljepo

hahah trudit cu se da tako bude :D
 
Legend
RE: vw golf mk2 gtd+i >project

Danas uradjena vecina posla, skopcan senzor za temperaturu, vracene sve plastike, vracena konzola i satici, sutra bi trebali zavrsit el podizace, i prekidaci bi trebali biti gotovi do sutra, ugl veceras sam provozao auto, kilometar sat radi, temp radi, bord radi, signalizacija sve uredno.. prezadovoljan sam :)

sutra cemo takodje precesljati i instalaciju farova i stopki, da pregledamo jel sve uredno, provuci zice za ostale senzore i kola (za obrtomjer, krusku pritiska ulja... )

sutra ce biti i klip kako to sve radi :)
 
Član
RE: vw golf mk2 gtd+i >project

noke vi ste carevi,sredio si sad unutrasnjost samo tako,fkt mi je drago zbog tebe,mogu mislit kako ti je godra brate:cool::cool:
snimi ti nama taj klip,da i mi makar djelimicno uzivamo:icon_smile:
 
Top