VW Golf mk2 by .nOke - Komentari projekta

VW Golf mk2 by .nOke - Komentari projekta

Član
RE: vw golf mk2 gtd+i >project

drago mi je sto si nasao el podizace,toliko si ih trazio,upasovat ce se to sve kako treba,samo polako;);)
 
Legend
RE: vw golf mk2 gtd+i >project

ArminM je napisao(la):
drago mi je sto si nasao el podizace,toliko si ih trazio,upasovat ce se to sve kako treba,samo polako;);)

a trebalo bi, ligson ce to sredit, tako je rekao :icon_smile:

elektricar je napisao(la):
pa jedva cekam da vidim auto poslije nove godine, i uz kafu dogovorimo tacho......:ico
n_cool:

joj to ce da bude pravi posao, jedva cekam :icon_smile:;);)
 
Član
RE: vw golf mk2 gtd+i >project

ma dr. liga ce ti to sve napraviti da valja, on je i onako covjek sa puno slobodnog vremena pa ce on to samo tebi da slozi a ostali ce da pricekaju na red da dodju jer ti si mu trenutno prioritet.
 
RE: vw golf mk2 gtd+i >project

probaj prekidace postavit na plastiku na vratima ako imas, na onaj dio gdje dodje zvucnik(ili pretinac) sa gornje strane, tako je ja mislim na Corradu
 
Legend
RE: vw golf mk2 gtd+i >project

emirEX_sa je napisao(la):
ma dr. liga ce ti to sve napraviti da valja, on je i onako covjek sa puno slobodnog vremena pa ce on to samo tebi da slozi a ostali ce da pricekaju na red da dodju jer ti si mu trenutno prioritet.

ne kontam ti ovaj post, al hajd, valjda si ironican..

GreenDevil je napisao(la):
probaj prekidace postavit na plastiku na vratima ako imas, na onaj dio gdje dodje zvucnik(ili pretinac) sa gornje strane, tako je ja mislim na Corradu
sumnjam da cu ga stavljat na tapacirung, to mi je nekako chuning za dvicu, pokusat cu naci konzolu, ako ne onda ce ostati gore gdje su ostali prekidaci dok ne nadjem konzolu :D
 
Član
RE: vw golf mk2 gtd+i >project

super druze, drago mi je da si nasao napokon i hladnjak ulja....;)
a podizaci su prica za sebe:cool::cool::cool:
 
RE: vw golf mk2 gtd+i >project

kad bi svaki put napisao VRH nema dalje opet bi bilo nesto novo od radova :cool:

ma sve super samo naprijed i samo radi ;)
 
Legend
RE: vw golf mk2 gtd+i >project

a imas li mjesta na konzoli do rucke mjenjaca....jedan prekidac za tebe,jedan na strani suvozača....nesto poput bmw rasporeda , ako ima mjesta mislim da bi super sjelo a nije upadljivo za oci
 
Legend
RE: vw golf mk2 gtd+i >project

enesss je napisao(la):
a imas li mjesta na konzoli do rucke mjenjaca....jedan prekidac za tebe,jedan na strani suvozača....nesto poput bmw rasporeda , ako ima mjesta mislim da bi super sjelo a nije upadljivo za oci

hm vidis ni to nije losa ideja, znam na sta mislis, kod saxa su tu isto prekidaci, pristupacni su i vozacu i suvozacu..
vidjet cu jos u vezi toga, nasao sam i jednu konzolu sa prekidacima, pa moguce da uzmem i nju tj onaj dio sa prekidacima pa da tu ubacim.. al bi onda one satice prebacio gore na mjestu playera..
 
Top