VW Golf mk2 by .nOke - Komentari projekta

VW Golf mk2 by .nOke - Komentari projekta

Član
RE: vw golf mk2 gtd+i >project

dzinn16v je napisao(la):
GolFanatiCars je napisao(la):
odlicna boja srca od felgi ;) pun pogodak :cool: a rallye front jedva cekam :icon_smile: pozuri :icon_biggrin:

Rally zamalo:icon_smile:
zamalo rallye da!ali cijenim trud!
cak i ovi farovi od corrada noke su toliko losi da svaka cast ako sta iskoristis od njih!
 
Legend
RE: vw golf mk2 gtd+i >project

prije svega hvala svima na komentarima, kritike i pohvale su uvijek dobro dosle :)

enesss je napisao(la):
sjaji se ko^ patak,golf kao uvijek prelijep
nego jesi sta radio oko rallye front-a ? hoce li se uklopiti bez prevelike muke
trenutno cekam rodjaka da donese masku, prvo da izmjerim koliko ce falit, ocel se morat sta maska prepravljati, onda korigovati vezni lim, mozda cak i uzeti od jette, onda ubacit sociva, sredit farove i samo postavit na auto, znaci ceka se maska :icon_smile:

adi187 je napisao(la):
premocno :cool:

A neka je napokon i taj spojler otiso od mene cekas ga pola godine :lol: sreca pa KOKI barata sa tom dostavom svaki dan pa on ti proslijedio ,treba ga malo sredit tamam kad budes farbo i auto ;)

Hoces li farbat srce felgi u koju drugu boju mozda opet zlatnu il neku sivu :icon_question::icon_smile:

hvala druze, jeste hvala i za spojler, odlicno se uklopio, jos kad se ofarba aBd bit ce pun pogodak :)
felge ce se restaurirati, al ono bas, kad budem farbao auto, ici ce srce u sivo a ostalo polirat, al bas..

golf_R32 je napisao(la):
koja je sirina felgi u tebe noke??

naprijed 8, nazad 8.5, naprijed et 15 nazad et 3

MADA FAKA je napisao(la):
dzinn16v je napisao(la):
GolFanatiCars je napisao(la):
odlicna boja srca od felgi ;) pun pogodak :cool: a rallye front jedva cekam :icon_smile: pozuri :icon_biggrin:

Rally zamalo:icon_smile:
zamalo rallye da!ali cijenim trud!
cak i ovi farovi od corrada noke su toliko losi da svaka cast ako sta iskoristis od njih!
zamalo ili ne, ipak cu imati nesto priblizno, koliko god to pojedini osporavali, bit ce nekad "vremena" i za orginalni :))

dragane ako vjerujes, vise mi je odgovaralo ovako sto sam uzeo farove jer bi ih svakako otvarao, ubacivao sociva, isao na sto priblizniji rallye look, relativno sam ih jeftino dobio, i to je ono sto sam i trazio.. bit ce puno bolje kad se zavrsi ;)
 
Legend
RE: vw golf mk2 gtd+i >project

Ma prava stvar... ;)

Koja ti je sijalica u faru? a koje si lece narucio?
jer ako je u corrado faru H7 na oborenom (na to mjesto ide leca) zasto si onda narucio H4 projektore????
 
Član
RE: vw golf mk2 gtd+i >project

Ako je narucio sa ovog linka onda ga je kostalo oko 125 KM posto je dostava free :cool:
 
Legend
RE: vw golf mk2 gtd+i >project

Liga je napisao(la):
Ma prava stvar... ;)

Koja ti je sijalica u faru? a koje si lece narucio?
jer ako je u corrado faru H7 na oborenom (na to mjesto ide leca) zasto si onda narucio H4 projektore????

jer ce mi biti kratko i dugo na jednoj strani, a gdje dodje dugo svijetlo ce mi bidi daylight :icon_smile:

Liga je napisao(la):
Mrva je napisao(la):
Ako je narucio sa ovog linka onda ga je kostalo oko 125 KM posto je dostava free :cool:

kasno sam vidio cijenu, al evo da vidimo sta ce reci nOke... ;)

jeste, cijena je 99$, dostava iz amerike ce biti dzabaluka, narucio sam na adresu u new yorku, pa ce ponijeti rodbina :cool:
 
RE: vw golf mk2 gtd+i >project

Brate sta si mu uradio, vw bi trebao da ponovo pokrene retro stil auta i da izbaci nokke edition, u samo malo primjeraka...Da ga mogu samo sretni voziti. Respect brate.
 
Početnik
RE: vw golf mk2 gtd+i >project

kada ubacis jos i projektore u corado farove i to sve aBd smontiras na bibi ja msm da ce to biti najblize raly look-u i nesumnjam da ce biti pedantno,,,svaka cast samo naprijed ;)
 
Legend
RE: vw golf mk2 gtd+i >project

.nOKe je napisao(la):
Liga je napisao(la):
Ma prava stvar... ;)

Koja ti je sijalica u faru? a koje si lece narucio?
jer ako je u corrado faru H7 na oborenom (na to mjesto ide leca) zasto si onda narucio H4 projektore????

jer ce mi biti kratko i dugo na jednoj strani, a gdje dodje dugo svijetlo ce mi bidi daylight :icon_smile:

nOke moj... odma da ti drug kaze 2 stvari:
1. ZEZNUO SI SE
2. ZEZNUO SI SE OPET...

(ne za projektore, nego za vrstu istih)

OBJASNJENJE:
1. nisi razumio pitanje koje sam ti postavio... u svakom slucaju ce ti biti sve na jednoj strani drug... jer svi OVI projektori su i sa dugim i sa oborenim svjetlom, jer na svim postoji motoric koji to regulise...

2. jedina razlika koja postoji kod projektora jeste to u koji far se montiraju, tj koju je sijalicu koristio far prije montiranja projektora... e sad, ako je H7 sijalica onda narucujes H7 projektore, ovo H7 ne znaci da je to samo oboreno svjetlo, nego oblik zadnjeg dijela projektora, jer se isti "uklapa" u LEZISTE sijalice koju je far predhodno koristio...

sto znaci da si ti trebao naruciti H7 projektore i onda imas Plug&Play sistem... jer su ako se ne varam sada kod tebe H7 na corrado farovima...
oovako Bogami... ima da se narezes koooo veliki... :icon_cry:

Evo ti objesnjenje u uputstvu od 3 koraka...

1...
http://i54.tinypic.com/fm6qyv.jpg

2...
http://i51.tinypic.com/k4jo2f.jpg

3...
http://i52.tinypic.com/20z74vt.jpg
...
 
RE: vw golf mk2 gtd+i >project

Liga je napisao(la):
.nOKe je napisao(la):
Liga je napisao(la):
Ma prava stvar... ;)

Koja ti je sijalica u faru? a koje si lece narucio?
jer ako je u corrado faru H7 na oborenom (na to mjesto ide leca) zasto si onda narucio H4 projektore????

jer ce mi biti kratko i dugo na jednoj strani, a gdje dodje dugo svijetlo ce mi bidi daylight :icon_smile:

nOke moj... odma da ti drug kaze 2 stvari:
1. ZEZNUO SI SE
2. ZEZNUO SI SE OPET...

(ne za projektore, nego za vrstu istih)

OBJASNJENJE:
1. nisi razumio pitanje koje sam ti postavio... u svakom slucaju ce ti biti sve na jednoj strani drug... jer svi OVI projektori su i sa dugim i sa oborenim svjetlom, jer na svim postoji motoric koji to regulise...

2. jedina razlika koja postoji kod projektora jeste to u koji far se montiraju, tj koju je sijalicu koristio far prije montiranja projektora... e sad, ako je H7 sijalica onda narucujes H7 projektore, ovo H7 ne znaci da je to samo oboreno svjetlo, nego oblik zadnjeg dijela projektora, jer se isti "uklapa" u LEZISTE sijalice koju je far predhodno koristio...

sto znaci da si ti trebao naruciti H7 projektore i onda imas Plug&Play sistem... jer su ako se ne varam sada kod tebe H7 na corrado farovima...
oovako Bogami... ima da se narezes koooo veliki... :icon_cry:

Evo ti objesnjenje u uputstvu od 3 koraka...

1...
http://i54.tinypic.com/fm6qyv.jpg

2...
http://i51.tinypic.com/k4jo2f.jpg

3...
http://i52.tinypic.com/20z74vt.jpg
...


Potpis...
Zato sam ja uzeo H7 Lece za kratko Xenon,a dugo ce biti h3 halogen bez lece...kao rallye i lece ja lako staviti...male su i bez problema se upasu u far...i kao sto liga kase Plug and play:icon_smile:
 
Legend
RE: vw golf mk2 gtd+i >project

zbunilo me sto u svakom oglasu na ebayu, pise h1/h4/h7 projectors.. tako da sam mislio da sve imaju zadnji dio isti..
nema veze sad, kad dodje kontat cu sta i kako rezat
 
RE: vw golf mk2 gtd+i >project

reko sam jučer tvom kolegi članu nokke ima čep u nas u mostaru u jelića ja sam uzimo sebi dodje 13 km al se čekam malo duže dva tjedna skoro pa ako hocete mozemo narucit ako jos imaju na stanju uzet cu ija sebi za rezerve nek se nadje koji :cool:
 
Top