VW Golf mk2 by Liga - Komentari projekta

VW Golf mk2 by Liga - Komentari projekta

Član
RE: ... VW Golf mk2 by Liga ...

:icon_eek:

Znao sam da si Gej... javno si priznao :icon_question:
 
Član
dosta puta na diznama bude slab spoj, tj stopice od struje na njima oslabe, probaj ih malo stisnuti pa vidi dal ce raditi
 
Legend
Dottore je napisao(la):
dosta puta na diznama bude slab spoj, tj stopice od struje na njima oslabe, probaj ih malo stisnuti pa vidi dal ce raditi

drug moj... vec smo pregledali 3 puta... dizna radi, al ostane otvorena, tj. zakuca nakon minut rada (2.99)... promjeni zvuk, rad, sve... izbaci gresku i to je to... tako da je ona 100%... ;)

ma trazim sad lagano, ide vikend da uradim sta mogu jos, al nema vozanja dok se dizna ne rijesi...

imam ja i 4 dizne od 100ks kao i procesor, al ne da mi se mjenjati, jer ne znam ni jesu li ove sve ispravne... ;)
 
e moj Ligsone, bolje da si mk5 kupio i uzivo u voznji :lol::lol::lol:
u mene je sigurno manje instalacije pa opet imam nekih sitnica al mi se nedaju bacat pare na auto, bitno je da ide :lol:
 
Legend
GreenDevil je napisao(la):
e moj Ligsone, bolje da si mk5 kupio i uzivo u voznji :lol::lol::lol:
u mene je sigurno manje instalacije pa opet imam nekih sitnica al mi se nedaju bacat pare na auto, bitno je da ide :lol:

;) bude ovo sve ok... odavno me prestao nervirati... :lol:
 
Član
samo naprijed druze, ovo do sada je super...nadam se da cemo do Nove godine (ja i onaj debeli iz Loznice:D) doci da pogledamo ljutu masinu ;)
 
super da si rijesio pitanje motora,, znas da mi se svidja ovaj projekat,,
jedino sto mi nikako ne lezi na ove obrve i kompletan izgled auta su
uske karambolke,, sve u svemu unikatan golf, samo guraj :cool:
 
Član
eeee fala ku...cu, pa je i to napokon zavrseno....

juce sam bio kod debelog...trebali bi prije snijega do tebe ;)
 
Top