VW Golf mk2 by Liga - Komentari projekta

VW Golf mk2 by Liga - Komentari projekta

Legend
RE: ... VW Golf mk2 by Liga ...

milina za gledati , a tek koja si ti picajzla , o kvalitetu rada i idejama nema govora , svaka cast druze
 
Legend
RE: ... VW Golf mk2 by Liga ...

Hvala momci... kao sto rekoh jedne prilike... tek kada upalimo onda ce da bude posla...

E sad... odmah mi je pukla servo pumpa, crijeva goriva negdje zacepila, paljenje (relej grijaca) nija uopste postojao, grijali na acu. hahaha... pa smo to sve zamijenili (pokopcali iz pocetka), pa ustimali dizne jer su promijenjene, ustimali mjenjac i sajle... onda je na red dosla dijagnostika koje isto nije bila skopcana... e sad jeste, al na prvom kopcanju mi je izbacila jedno 4 lista gresaka... ajooooj... pa poslije resetovanja je sve stalo na jedan list :) ... hahahaha... mali problem je bio to sti je golf mk4 sa kojeg je skinut procesor imao sve, al bukvalno sve... :icon_biggrin:
i sad po tome radimo, citamo greske, te uzrok, ma lagano krizamo...
sad su na redu vakumi, relej pumpe i masa naravno... moram i to malo dotjerati da bude kako treba, jer mi je ova malo tanka...
al bude sve opisano u slikama, ako neko to sve stigne slikati... :lol: i opet je ovo milina raditi kad znam da se spisak samo smanjuje,
a kad ce biti na cesti :icon_question: jos ne smijem reci... da ne slazem... ;)
jer mi je najveci problem vrijeme, kojeg nemam da kazem skoro pa nikako...

al... bitno je da idemo dalje... :)
 
Legend
RE: ... VW Golf mk2 by Liga ...

neka neka , sve to ide uz bilo kakve prepravke ,.....ne izbjezno!

a polako , evo ti zime .... iovako ionako predpostavljam da golf nece biti zimsko auto , tako da imas puuno vremena tamo do aprila ....

samo naprijed druze , ovo ce biti pravi ponos kad se zavrsi !!;)
 
Član
RE: ... VW Golf mk2 by Liga ...

Kad si ga kopcao?
Sta je ostalo od gresaka, treba li pomoc?
 
Legend
RE: ... VW Golf mk2 by Liga ...

Mrva je napisao(la):
Kad si ga kopcao?
Sta je ostalo od gresaka, treba li pomoc?

Trebat ce... al zovnem kada bude aktuelno... ;)

moram se zahvaliti tebi, kao i Muhi Ca za mapu u procesoru,
sada na dijagnostici pise da je:
Adresa 01 -------------------------------------------------------
Kontroler: 038 906 019 HJ

:cool::cool::cool:

za one koji nisu upuceni, to je oznaka procesora za 1.9 TDI PD ASZ motora sa 96kw... ;)
 
RE: ... VW Golf mk2 by Liga ...

i ja imam par problemcica sa tim greskama, na mk3 nije bilo a sad imam gresku prekidaca kocnica(ne stop svjetla vec onaj plavi) i standardno protokomjer, na 3500rpm samo zatrza al ne treba mi ionako preko 3000 :lol:
sad moram reglirat bosch pumpu pa me to sve ukopa :lol::lol::lol:
 
Član
RE: ... VW Golf mk2 by Liga ...

Svaka tebi čast kad imaš živaca i toliko dugo radiš na tom autu a da ti se nije ogadilo poslije svih peripetija.. To mora da je ljubav :D
 
Član
RE: ... VW Golf mk2 by Liga ...

Schumi je napisao(la):
Svaka tebi čast kad imaš živaca i toliko dugo radiš na tom autu a da ti se nije ogadilo poslije svih peripetija.. To mora da je ljubav :D

Liga ima par problema ali nije za javnost :D
 
Član
RE: ... VW Golf mk2 by Liga ...

pukim48 je napisao(la):
Schumi je napisao(la):
Svaka tebi čast kad imaš živaca i toliko dugo radiš na tom autu a da ti se nije ogadilo poslije svih peripetija.. To mora da je ljubav :D
ahaha
Liga ima par problema ali nije za javnost :D



Sta se ti javljas ludjo ?
Po sta si juce isao ? :) Po felne a ? hahahaha provaljen si decko :lol:
 
Legend
RE: ... VW Golf mk2 by Liga ...

BoroLO je napisao(la):
pukim48 je napisao(la):
Schumi je napisao(la):
Svaka tebi čast kad imaš živaca i toliko dugo radiš na tom autu a da ti se nije ogadilo poslije svih peripetija.. To mora da je ljubav :D
ahaha
Liga ima par problema ali nije za javnost :D
Sta se ti javljas ludjo ?
Po sta si juce isao ? :) Po felne a ? hahahaha provaljen si decko :lol:

Ajoooj... ovo je bilo dzonom na glavu i jos par puta da utvrdi... :lol: :lol::lol:
 
Član
RE: ... VW Golf mk2 by Liga ...

[/quote]

Liga je napisao(la):
BoroLO je napisao(la):
pukim48 je napisao(la):
Schumi je napisao(la):
Svaka tebi čast kad imaš živaca i toliko dugo radiš na tom autu a da ti se nije ogadilo poslije svih peripetija.. To mora da je ljubav :D
ahaha
Liga ima par problema ali nije za javnost :D
Sta se ti javljas ludjo ?
Po sta si juce isao ? :) Po felne a ? hahahaha provaljen si decko :lol:

Ajoooj... ovo je bilo dzonom na glavu i jos par puta da utvrdi... :lol: :lol::lol:

vidjeces debeli kada dodjes....zasto sam isao u Kalesiju :lol:
 
Top