VW Golf mk2 by Liga - Komentari projekta

VW Golf mk2 by Liga - Komentari projekta

Član
i ja sam htio da pitam za plva stakla jel ovo neka folija ill.. i koji je kod ove boje na golfacu hoce rodjak venta da mi radi pa da mu preporucim ovu boju...i ako nije tajna Liga koliko posjeduje ovaj golf konjica...;)
 
Legend
dzinn16v je napisao(la):
Super su mi ova plava stakla, planiram uskoro to odraditi;)
Jeste se trkali :D:lol:

Nista od trke... Skroman sam ja... ;)

soffa je napisao(la):
i ja sam htio da pitam za plva stakla jel ovo neka folija ill.. i koji je kod ove boje na golfacu hoce rodjak venta da mi radi pa da mu preporucim ovu boju...i ako nije tajna Liga koliko posjeduje ovaj golf konjica...;)

Nije folija... takvo staklo... samo sto daje odraz 1/1, znaci ne odaljava i nema slijepi ugao... samo malo je neobicno za gledati, al ja se vec navikao...;)

A nije tajna drug... imam mjereno s radilice, al nije jos sve zavrseno tako da mi se ne postavlja, al da kazem da mi je danas stigla druga tandem pumpa i u cetvrtak montiram, pa cu vidjeti kako se auto ponasa... Ako bude sve OK, onda sta i napisemo o ovoj Dizel konjici...

Mogu samo reci da necete ostati ravnodusni... ;)
 
Član
E končano sve da fercera kako treba...heheh ja znam koliko ima konjića....i to u d vije varijante.....:):cool:
 
U dvici sve preko 100ks je raketa, jer je lagana ko pero :123:
cujemo se za ono, nikako da se nakanim da dodjem, ubi me ova zima :D
 
Legend
bucky_mb@yahoo je napisao(la):
U dvici sve preko 100ks je raketa, jer je lagana ko pero :123:
cujemo se za ono, nikako da se nakanim da dodjem, ubi me ova zima :D

Nije bas ni lagana... Al mi se svidja nacin na koji razmisljas... :lol:

Vagao sam ga za atest pa znam... 1100kg + vozac + gorivo... ;)

Al ne bi valjalo ni da je laksi, jer i ovako jedva iz mjesta krenem... ;)
 
Da i ja ovdje nešto lijepo napišem. Kao prvo svaka čast za onu izolaciju u autu :cool: a onda svaka čast na trudu i preradama koje su odrađene.
Ma uglavnom mi se sve sviđa, mislim da je totalna rijetkost ovakav izgled mk2.
 
Član
Dakle.... Mozes li mi sad reci kakva ti je situacija sa adrenalinom, nakon sto si sredio ovu tandem pumpu i konacno stavio tapacirunge ? :D
 
Legend
znaci stavio si tapacirunge ...
pa bilo je i vrijeme bem ga ja :cool:
sve si rekao , samo polako dalje , doci ce sve sa vremenom druze ;)
 
Član
Super je duja ako se moze tako nazvati ;)
Kao sto su rekli,nema nista slicno ovom golfu na nasim prostorima.Samo sta se meni ne svidja,ovaj volan,ali o ukusima se ne raspravlja ;)
 
Top