VW Golf mk2 by Liga - Komentari projekta

VW Golf mk2 by Liga - Komentari projekta

Član
Vidjen sinoc na malti.. koliko sam skontao tacka se sa bekirom tj bio je passat i jos jedno auto..nmzes upratit koliko je brz :p al fkt kako je boja predobra sve pohvale za kompletno auto;)
 
Legend
D_cash je napisao(la):
Vidjen sinoc na malti.. koliko sam skontao tacka se sa bekirom tj bio je passat i jos jedno auto..nmzes upratit koliko je brz :p al fkt kako je boja predobra sve pohvale za kompletno auto;)

Ma nemeremo mi kile ba... ;)
 
Član
Čika Liga zadaje zadacu domacim chunerima :lol:

Extra, svidjaju mi se branici kako su ispali puno bolje ovako izgledaju :cool:
 
Legend
saleee je napisao(la):
Dobar ti ovaj radnik jes da ga boli uvo za sve:icon_biggrin:

Taj momak je dobio posao preko stele... :lol:


sandy_mo je napisao(la):
Čika Liga zadaje zadacu domacim chunerima :lol:

Extra, svidjaju mi se branici kako su ispali puno bolje ovako izgledaju :cool:

Sutra idu bolje slike, na ovim se slabo sta vidi... ;)
 
sad mu stavi one zute led diode na retrovizore :lol::lol:
cim se auto pocne vozat gotovo je sa radovima a sitnice koje se zavrse za pola sata odgadjaju se godinu :lol:
 
Član
Super je,karambolka i spojler extra izgledaju, juce si bio iza mene u hrasnom ispod pekare as, spiuniro sam te na retrovizor, mocan je nema sta!:D
 
Legend
oh oh , branici su super
iako na vecini golfova spojler ne znaci puno
kod tebe je popunio prazninu i puno bolje izgleda .... a unutrasnjost NAPOKON :cool:
 
Član
Žiku kože imal ladjenje msl sad kad ugrije:icon_biggrin:,
će da bude u fulu još kad se odrade tapecirunzi...;)
 
Član
Ekstra,bas je sada dosao na svoje ;)
Svaka cast ;)

p.s.nisam vidio je li vec neko pitao ili je vec receno gdje ce biti zmigavci ? :icon_biggrin:
 
BHT Ovisnik
odlični radovi svaka cast, najvise mi se sviđa boja, meni osobno najdraza:cool: ovu kozu samo malo s kremama obnoviti da ljepse izgleda:icon_smile:

meni osobno jedino sto od samog pocetka ne lezi ovaj gepekt, od corrada ili cega vec,pratim sve od samog pocetka,nezz dal sam pogrijesio, nekako ga nikako nemogu uklopit,ostalo sve 5:cool:
 
Top