VW Golf mk2 by Liga - Komentari projekta

VW Golf mk2 by Liga - Komentari projekta

Član
druze postoji li kakva druga mogucnost "pronalaska" novca osim da prodaješ navedene dijelove...
U svakom slučaju prelijep golf ;)
 
Legend
VV-Driver je napisao(la):
druze postoji li kakva druga mogucnost "pronalaska" novca osim da prodaješ navedene dijelove...
U svakom slučaju prelijep golf ;)

Ma drug... ima varijanti, pa sta prvo ode... ;)
 
Član
Samo da rijesim neke ne suglasice!:D
[video=youtube]http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=J4Gwa5I7wLI[/video]
[video=youtube]http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=YmiFuUyJoVs[/video]

Samo me ebe tvoja 4-ta :D
 
Liga druze, bilo je i gorih vremena prezivilo se sve, ;)
ja vjerujem da ce leci nesto bolje od ovoga us stila ;)
ne naletih nikad za onaj zmigavac, ako ti nije tesko ponesi u autu
pa cu jedan dan doci da pokupim, prehlada me ubi, pozz
 
Legend
bucky_mb@yahoo je napisao(la):
Liga druze, bilo je i gorih vremena prezivilo se sve, ;)
ja vjerujem da ce leci nesto bolje od ovoga us stila ;)
ne naletih nikad za onaj zmigavac, ako ti nije tesko ponesi u autu
pa cu jedan dan doci da pokupim, prehlada me ubi, pozz

U autu je...

A sto se tice dijelova, druze, ko je nasao ovo naci ce i nesto drugo... tako da no sikiriki... ;)

Dejan 16v je napisao(la):
Samo me ebe tvoja 4-ta :D

heheheh... kralj si... moramo pit kafu ovih dana, trenutno imam problem s ribicama u autu, pa dok to rijesim... ;)
 
Član
Liga je napisao(la):
zlajaaa je napisao(la):
RACE RACE RACE RACE RACE RACE RACE RACE RACE :lol:

Samo ako ces i ti stati na liniju... kod nas ima ulica Lozionicka al je krcata... ;)

al... citaj mi potpis... :lol:

Sad za sad mogu stat u niski start :lol: Vi ste dizelaši krvavi, samo se hoćete potezat :icon_biggrin: Recimo 1-2 brzina, treća je već ćao
 
Legend
zlajaaa je napisao(la):
Sad za sad mogu stat u niski start :lol: Vi ste dizelaši krvavi, samo se hoćete potezat :icon_biggrin: Recimo 1-2 brzina, treća je već ćao

Potezanje... :icon_question:

Zaprezne masine se ne racunaju... :icon_confused:

ja sad trenutno uzgajam ribice u autu, tako da nemam vremena za potezanje...
 
Član
Liga je napisao(la):
bucky_mb@yahoo je napisao(la):
Liga druze, bilo je i gorih vremena prezivilo se sve, ;)
ja vjerujem da ce leci nesto bolje od ovoga us stila ;)
ne naletih nikad za onaj zmigavac, ako ti nije tesko ponesi u autu
pa cu jedan dan doci da pokupim, prehlada me ubi, pozz

U autu je...

A sto se tice dijelova, druze, ko je nasao ovo naci ce i nesto drugo... tako da no sikiriki... ;)

Dejan 16v je napisao(la):
Samo me ebe tvoja 4-ta :D

heheheh... kralj si... moramo pit kafu ovih dana, trenutno imam problem s ribicama u autu, pa dok to rijesim... ;)



Pa neka fino je vozati ribice u autu :D
Valja danas zavrsavam sa ic-eom pa se cujemo...
 
Član
jarane sad mu stavi one prave cunerske karambolke sa mrezicama i uvrnute ajrodinamicne pragove, hehe, sala mala. a steta sto ga rastavljas, bas je sminka i jednistven sa ovim westy dijelovima, bar ovde kod nas.
 
Legend
xxfmanxx je napisao(la):
jarane sad mu stavi one prave cunerske karambolke sa mrezicama i uvrnute ajrodinamicne pragove, hehe, sala mala. a steta sto ga rastavljas, bas je sminka i jednistven sa ovim westy dijelovima, bar ovde kod nas.

i sa diodama na prskalicama... :lol:

ma nije to rastavljanje ono totalno, imao sam i onaj crni Jetta front isto jedinstven, pa skinuo i prodao dalje,
ja to malo volim promijeniti, jer mi se uvijek neke nove ideje vrte po glavi, tako da se sa mnom nikad ne zna... ;)
Al evo sad ima priliku neko drugi da bude jedinstven na ovaj nacin, a isto tako mora da bude svijestan cinjenice
koliko kosta ta jedinstvenost... ;)

;)
 
Član
Odličan posao. U neku ruku se mi i sviđa jer je drugačiji ;)


Nego, reci mi molim te kako si iskombinirao masku? Sa kojeg je godišta?
 
Legend
legendo ,....samo polako , a kakve cika liga planove sad kuje ... ko ce ga znati :cool:
btw , pokon je ko bombon,super ;)
 
Legend
rajkec je napisao(la):
Odličan posao. U neku ruku se mi i sviđa jer je drugačiji ;)


Nego, reci mi molim te kako si iskombinirao masku? Sa kojeg je godišta?

Jetta mk2 je okvir, a sredina je od DECTANE maske bez znaka mk2...
Pa sam kombinovao jedno i drugo i stavio na auto samo da vidim jel to to, i dobro je, al sad treba zavrsavati,
popuniti supljine oko farova, kao na OEM Westy maski... Do sad me izasla oko 110KM, pa cemo da vidimo dalje...
Onda ce tek da bude OK, pa to sve presmirglati, pa farbanje... ako stignem to cu da sredim... ;)
 
Top