VW Golf mk2 by Liga - Komentari projekta

VW Golf mk2 by Liga - Komentari projekta

Član
respect za djelo Liga auto radjeno sa stilom ima detalja koji nisu po mom ukusu ali su posebni na nekin nacin jer su unikati ;)
 
Član
Liga je napisao(la):
Nisi ti ocito nikad vidio PDa kompletnog van auta... :lol:

Pa zato se i cudim koji tenk :lol: moj na 16 kama ,servo,abs,kr motor ....... pa kad sam ga vagao nedavno 1000 kg reko previse za duju u pm a i prilicno predupravlja prednji kraj na malo losijim gumama sa 8v benzincem cinio se ko perce i bio dosta stabilniji a kod njega 1100 kg :lol: vecinom u prednjem kraju, mogu misliti kako se prednji kraj lijepo ponasa u krivini .
 
Član
Vidio sam Golfa kod Mujanica u Blazuju kad je ona kisa padala neki dan ja bio u onom rallyu ako si primjetio po onoj kisi:D odlicno izgleda na cesti :cool:
 
Legend
arminnn je napisao(la):
Vidio sam Golfa kod Mujanica u Blazuju kad je ona kisa padala neki dan ja bio u onom rallyu ako si primjetio po onoj kisi:D odlicno izgleda na cesti :cool:

a vidio sam Rally mk2 crveni??? Sto nisi mahao??? Vjerovatno bi pobjegao... :lol:

ahahaha... salim se... ;)
 
Član
Liga je napisao(la):
arminnn je napisao(la):
Vidio sam Golfa kod Mujanica u Blazuju kad je ona kisa padala neki dan ja bio u onom rallyu ako si primjetio po onoj kisi:D odlicno izgleda na cesti :cool:

a vidio sam Rally mk2 crveni??? Sto nisi mahao??? Vjerovatno bi pobjegao... :lol:

ahahaha... salim se... ;)

skontao te na retrovizor (xenoni) a zurili po felge u kiseljak a onaj kijamet poceo :D
 
Top