VW Golf mk2 by Liga - Komentari projekta

VW Golf mk2 by Liga - Komentari projekta

Član
Svaka cast.Za svaku pohvalu...
Kako leze tabla komplet ,jesi li morao puno prepravki da radis,mislim sto se tice dimenzija i toga,nisam upucen a vidim da je tebi savrseno legla?
 
Član
Koje su ti dimenzije onih 16 ki sa falcom i crnim srcem na 3 stranice u postu od 13.5.2012te i et kao i dimenzije guma me zanimaju,a koje od ovih novih?
Vidim vagao si ga 1100 kg,koji tenk :icon_biggrin: kod mene kr motor i 16ke pa je 100 kila laksi,isto sam ga vagao :icon_biggrin:

Inace preljep i predobar golf i motor,svaka cast ;)
 
Legend
ma Lik je napisao(la):
Svaka cast.Za svaku pohvalu...
Kako leze tabla komplet ,jesi li morao puno prepravki da radis,mislim sto se tice dimenzija i toga,nisam upucen a vidim da je tebi savrseno legla?
Ma ima posla koliko hoces i jos vise... :cool: al kad meni nije smetalo, pa sam se izborio na kraju da bude tako kako jeste... :cool:

GTI FAN je napisao(la):
Koje su ti dimenzije onih 16 ki sa falcom i crnim srcem na 3 stranice u postu od 13.5.2012te i et kao i dimenzije guma me zanimaju,a koje od ovih novih?
Vidim vagao si ga 1100 kg,koji tenk :icon_biggrin: kod mene kr motor i 16ke pa je 100 kila laksi,isto sam ga vagao :icon_biggrin:

Inace preljep i predobar golf i motor,svaka cast ;)

Drug moj... racunaj da je sama sasija teza jer je s 5 vrata + TDI PD... u svakom slucaju to je ta tezina...
a nisam ga ni stedio jer na Golfu je sve na struju (bar ce biti kad se pokopca) od, el. sibera, el. podizaca,
el. retrovizora, ABS, trapovi od mk3 GTI sa 5x100 rasponom, klima... da ne pominjem tablu od mk4
sa nosecom i armaturom, a ima jos toga da ne nabrajam... ;)

al HVALA u svakom slucaju... :cool:
 
Član
Od tako jednostavnih i obicnih felgi kakve si napravio, za nepovjerovat ;)

Sve je unikatno i rijetko vidjeno, a to je bas tesko postici uz ovoliko golfova na nasim prostorima, zato posebno svaka cast LIga ;)
 
Član
vidjen maloprije na dobrinji...uvijek ga vidjam na onoj raskrsnici...danas skroz drugo auto sa felgama ...bas su unikatne i stoje mu drama ...puki odradio dobar posao vidi se...svaka cast...
 
Član
Liga je napisao(la):
ma Lik je napisao(la):
Svaka cast.Za svaku pohvalu...
Kako leze tabla komplet ,jesi li morao puno prepravki da radis,mislim sto se tice dimenzija i toga,nisam upucen a vidim da je tebi savrseno legla?
Ma ima posla koliko hoces i jos vise... :cool: al kad meni nije smetalo, pa sam se izborio na kraju da bude tako kako jeste... :cool:

GTI FAN je napisao(la):
Koje su ti dimenzije onih 16 ki sa falcom i crnim srcem na 3 stranice u postu od 13.5.2012te i et kao i dimenzije guma me zanimaju,a koje od ovih novih?
Vidim vagao si ga 1100 kg,koji tenk :icon_biggrin: kod mene kr motor i 16ke pa je 100 kila laksi,isto sam ga vagao :icon_biggrin:

Inace preljep i predobar golf i motor,svaka cast ;)

Drug moj... racunaj da je sama sasija teza jer je s 5 vrata + TDI PD... u svakom slucaju to je ta tezina...
a nisam ga ni stedio jer na Golfu je sve na struju (bar ce biti kad se pokopca) od, el. sibera, el. podizaca,
el. retrovizora, ABS, trapovi od mk3 GTI sa 5x100 rasponom, klima... da ne pominjem tablu od mk4
sa nosecom i armaturom, a ima jos toga da ne nabrajam... ;)

al HVALA u svakom slucaju... :cool:
Ma sa KR om se nas trojica satrali noseci ga 10 metara i to je teska motorina prednji kraj se ljulja ko lud u odnosu na sohc masinu, tako da do motora tesko moze biti znacajna razlika ali petera vrata mozda i dobro si ga i natovario ostalim stvarima,al zanese se ti objasnjavajuci tezinu pa mi nenapisa dimenzije tockova ako ti nije mrsko ;)
 
Legend
GTI FAN je napisao(la):
Ma sa KR om se nas trojica satrali noseci ga 10 metara i to je teska motorina prednji kraj se ljulja ko lud u odnosu na sohc masinu, tako da do motora tesko moze biti znacajna razlika ali petera vrata mozda i dobro si ga i natovario ostalim stvarima,al zanese se ti objasnjavajuci tezinu pa mi nenapisa dimenzije tockova ako ti nije mrsko ;)

Nisi ti ocito nikad vidio PDa kompletnog van auta... :lol:

A te dimenzije ces morati pitati barabu Boru iz Loznice, jer je to njegov traktor sa tim felgama... ;) ja ti ne bi znao da kazem...

MeBeSad je napisao(la):
vidjen maloprije na dobrinji... uvijek ga vidjam na onoj raskrsnici... danas skroz drugo auto sa felgama ... bas su unikatne i stoje mu drama ... puki odradio dobar posao vidi se...svaka cast...

A tu je dok sam na poslu... ;)
 
Top