VW Golf mk2 by Liga - Komentari projekta

VW Golf mk2 by Liga - Komentari projekta

Legend
dzinn16v je napisao(la):
Iskreno cijenim tvoj rad i sve uradjeno na golfu...ti si vjerovatno ispunio svoju viziju kako treba izgledati golf za tebe...
Ali da je ostao ovakav i sa ovim PD motorom za mene bi bio kralj balkana....Iskreno ovo mi je savrsenstvo....

Ma to je bilo to... to se i meni jako svidjalo, na kraju sam ga takvog i rastavio... da me ne shvatis pogresno,
malo sam zelio promjene, trazio sam nesto novo, nesto na granici extremnog, al da opet bude mk2...
gledao sam da auto bude moj design da ljudi vide nesto u paketu sto se niko nikad nije usudio da napravi ili jeste al lose...
jer za mene je isto naj golf mk2 german... al bez uvrede, takvo auto moze sastaviti bilo ko s parama i malo dobrog ukusa...
ovo sto ja radim je vec malo veci zalogaj, i jos uvjek nije nadosao na svoje...
jer su u procesu i finansije odradile svoj dio posla, tako da sad zavrsavam to sto imam i cekam bolja vremena... ;)

U svakom slucaju cijenim vise sto kao prijatelj kazes sta mislis, nego da nisi nista napisao... :cool:
 
Član
Liga je napisao(la):
Brum Brum je napisao(la):
aha bas zato :lol:

haj sad... sjecas se kad je to kupljeno i kad sam ja to zamislio da ide na golfa:icon_question:
znaci nije slucajno nimalo... :icon_smile:

Ima tome 4 godine minimalno, ;) lijepo mu stoji nije sto je bio moj, nego si ti to dobro predvidio kako ce izgledati ;)
 
Član
dobar vidjam ga stalno na dobrinji :) samo mi nekako ovaj "bed luk" ne stoji na ovaj front...ovo sto dzin kaze jebi ga sad ti je lahko vratiti na onaj look imas podlogu...duboke karambolke i farove i to je to na neki nacin...al opet 'vako si unikatan :D
 
Legend
gledao sam auto u Bihacu , imao zelju da zavirim i pod haubu ali nisam smio otvarati ,rekoh bice BELAJ dobit cu po ušima !! :lol::lol:cekao nakon show-a bar 40min ali tebe nigdje na vidiku pa smo polako otisli

auto je fakat sto mebesad kaze jedinstven na svoj nacin , podloga za lake izmjene kad nesto na njemu dosadi vremenom

unutra ce bas biti zeznuto izvesti ono sa tapacirunzima zbog siroke inst table ali vec ces ti skontati nesto ....

onda alkantara na bokovima i krovnom tapacirungu je FUJ dobro ispalo !! hoces li i sjedista onda isti fazon ili neka kombinacija ??

gepek totalno neobican , ima li slika sa spojlerom namontiranim druze ??

sve u svemu svaka cast , samo mi je zao sto nisam zavirio pod haubu ;)
 
Legend
enesss je napisao(la):
gledao sam auto u Bihacu , imao zelju da zavirim i pod haubu ali nisam smio otvarati ,rekoh bice BELAJ dobit cu po ušima !! :lol::lol:cekao nakon show-a bar 40min ali tebe nigdje na vidiku pa smo polako otisli

Druze... mi smo radili znas i sam, a u nekim momentima smo jedni druge na mob. prozivali jer se izgubis u masi...
tako da si trebao samo prozavati... bilo mi je zao kasnije jer kad smo sve zavrsili, vidio sam da si ti s ekipom vec otisao...
al kao sto vidis i sam, vidjamo se ove godine cesce nego ikad... nadam se da ce tako i ostati... :cool:

A sto se tice auta, sjeti se kad sam prve slike izbacio... nikome nista nije bilo jasno, kako sta...
i niko nije bio optimista sem oni koji vjeruju u moj nacin razmisljanja...

Ja tacno znam sta zelim i tezim ka tome, druga je stvar sto sam bio primoran da auto upalim i vozim apsolutno ne zavrsenog,
jer mi treba prevozno sredstvo... a sad kako neke stvari polako dolaze na svoje mjesto, golf lagano dobija na svom karakteru i vjeruj mi,
dok se 100% ne zavrsi se sudim nikoga sto ne zna sta se meni vrti po glavi... al priznaj da je vec u par detalja iznenadio publiku... :cool:

Eno Brum ti je savrsen primjer... Spojler za mk1 GTI sam kupio od njega prije nepune 4god.
a sad ga tek postavio jer je tek sad dosao na red... :cool:

hvala tebi sto si se uopce zanimao za Bordonca pored onoliko dobrih takmicarskih automobila...
a druzenja ce uvijek biti sa ili bez limenih ljubimaca... :cool:
 
Legend
esso_sa je napisao(la):
A reci mi druze, jel ti sad adrenalin u krvi od kako si rijesio problem paljenja ? :D

:lol: ... ti se ne javljaj, nemoj sad da prijavim ovdje sta voza jedan strasni ovisnik o adrenalinu, tj. u krvi ... :icon_question:
 
Član
Sve 5, instrument tabla extra upasovana. Jedina stvar koja mi se ne sviđa, a isto tako sam čuo par komentara od druge raje je gepek. Mislim da bi se što se toga tiče vratiti na obični, po meni su obrve preko štopki apsolutno nepotrebne + ružno izgledaju.

No offense, samo govorim šta mislim :cool:
 
Član
Ne bi ja nista mijenjo gepek ostavi ovakavm, ovo nema niko ovak uradjeno :icon_smile:

Bolje biti orginalan i unikatan pa makar se nekima i ne svidjalo :D:cool:
 
Član
pa gepek nije gotov, stoga ne treba trcati pred rudu i govoriti valja ili ne valja. Ja mislim da ce bit odlicno kad se zavrsi, inovativno kako smo i navikli od ligsona:cool:
 
Top