VW Golf mk1 by Jusin - Komentari projekta

VW Golf mk1 by Jusin - Komentari projekta

Član
RE: VW Golf mk1 by Jusin

ArminM je napisao(la):
shurda je napisao(la):
citav sat vremena sam ostavio da pregledam sve oko projekta,,,svaka cast druze od temelja do krova;) samo steta je ako u ovo ubacis kakvu dizelcinu pod haubu..;)

vidis li ti da on ima motor, nema potrebe da ubacuje:icon_biggrin:

ma vidio sam da ima motor ali nije receno koji,,:icon_question: i to sam rekao za dizelcinu jer vidim sve vise tuniranih golfova extra odradjenih sa dizel motorom nazalost;)
 
Član
RE: VW Golf mk1 by Jusin

shurda je napisao(la):
ArminM je napisao(la):
shurda je napisao(la):
citav sat vremena sam ostavio da pregledam sve oko projekta,,,svaka cast druze od temelja do krova;) samo steta je ako u ovo ubacis kakvu dizelcinu pod haubu..;)

vidis li ti da on ima motor, nema potrebe da ubacuje:icon_biggrin:

ma vidio sam da ima motor ali nije receno koji,,:icon_question: i to sam rekao za dizelcinu jer vidim sve vise tuniranih golfova extra odradjenih sa dizel motorom nazalost;)

da bolje gledas sve bi ti bilo jasno, ajd sad ponovi gradivo,ponovo na pocetak teme i opleti lagano;)
 
Član
RE: VW Golf mk1 by Jusin

Naljepsi MK1 sto sam vidio u poslednje vrijeme! :cool:
Sve je fino i detaljno odradjeno.
Svaka cast! ;)
 
Član
RE: VW Golf mk1 by Jusin

ArminM je napisao(la):
shurda je napisao(la):
ArminM je napisao(la):
shurda je napisao(la):
citav sat vremena sam ostavio da pregledam sve oko projekta,,,svaka cast druze od temelja do krova;) samo steta je ako u ovo ubacis kakvu dizelcinu pod haubu..;)

vidis li ti da on ima motor, nema potrebe da ubacuje:icon_biggrin:

ma vidio sam da ima motor ali nije receno koji,,:icon_question: i to sam rekao za dizelcinu jer vidim sve vise tuniranih golfova extra odradjenih sa dizel motorom nazalost;)

da bolje gledas sve bi ti bilo jasno, ajd sad ponovi gradivo,ponovo na pocetak teme i opleti lagano;)

dobro sam pogledo al nema nista za motor samo je receno da ce se fino srediti dovesti u red i to je to..nije receno koja kubikaza,,kw itd.
 
Član
RE: VW Golf mk1 by Jusin

Auto je super, svaka cast na trudu i povrh svega rezultatima truda... Ocjena cista 10-ka :cool:
 
RE: VW Golf mk1 by Jusin

Evo i jedna od mene sad slikana sa balkona, komsiluk :p

33f9ndl.jpg
 
Član
RE: VW Golf mk1 by Jusin

profi slike, ko bi reko da su na kecu nase table...
svaka cast na autu... ;);)
 
RE: VW Golf mk1 by Jusin

Svaka tebi momak cast... Ti i Eno imate i zeno vrte oko auta istoo...:D
Moja dosla vidjela, sad nemogu ja od nje doci na red :lol::lol:
 
Top