VW Golf mk1 by Jusin - Komentari projekta

VW Golf mk1 by Jusin - Komentari projekta

Član
RE: VW Golf mk1 by Jusin

Respect.jpg
 

IGY

Član
RE: VW Golf mk1 by Jusin

erol_brcak je napisao(la):
Kec je boooli glava, fakat kad ga vidis ne vjerujes da je na nasim tablama :cool:

Samo moram rec il me nema, reci fotografu tom sljedeci put da fotka auto, a ne pejzas i krajolik ;)

uzeo si mi rijec iz usta :cool:

a auto je san snova ;)
 
RE: VW Golf mk1 by Jusin

a i na obradi bi se moglo malo poradit, koliko vidim ps skill zavrsava na desaturaciji i par kropova :) al dobro, necemo sad da hejtamo fotografa, nit je on uopce bitan u citavoj prici, bitan je kec koji je stvarno heben, iako nazad ima jos bruku prostora za spustanje :cool:
 
RE: VW Golf mk1 by Jusin

Sve pohvale za projekt prelistao sam i procitao svaki post za ne povjerovati je da onaj auto sa pocetka izgleda ovako savrseno kao sto je na zadnjim slikama svaka cast i tebi i majstoru i samo naprijed i da te dugo sluzi ;) ;)
 
RE: VW Golf mk1 by Jusin

o ufurani sta je reci... :p haha.....salim se

vidjen si juce ujutro oko 9 u Bihacu tacnije kraj moje kuce,ja ti masem al izgleda da si bio pospan haha ;) odlicno izgleda uzivo.Boja je extra :123:
 
Član
RE: VW Golf mk1 by Jusin

renault_fan je napisao(la):
o ufurani sta je reci... :p haha.....salim se

vidjen si juce ujutro oko 9 u Bihacu tacnije kraj moje kuce,ja ti masem al izgleda da si bio pospan haha ;) odlicno izgleda uzivo.Boja je extra :123:

hehe ma drugi put moras bolje mahati, pa da se i ta kafa popije.. ;)


Hvala vam svima na podrsci i lijepim komentarima :icon_smile:
 
Član
RE: VW Golf mk1 by Jusin

extra autic sine nema sta ,,,neg samo kako ste vi uspjeli na ostrozac uci na stari grad autom nisam znao da se i to moze
 
Član
RE: VW Golf mk1 by Jusin

uco_opc je napisao(la):
extra autic sine nema sta ,,,neg samo kako ste vi uspjeli na ostrozac uci na stari grad autom nisam znao da se i to moze

pa na ona velika vrata... hehe

ma ima onaj celavi tip braco se zove i uvijek je tamo njega pitas i das mu nesto na kafu i on te pusti... klasika kao i sve kod nas
 
Član
RE: VW Golf mk1 by Jusin

Kralju sretno sa projektom.. Imas moju podrsku ;)

Wauuu jbte...kakva promjena.. Svaka cast, skidam ti kapu ;)
 
RE: VW Golf mk1 by Jusin

Svaka cast na odradjenom poslu...golf je extra, nadam se sustretu nasih autica, jer ja imam jako slicnoog.....pozz
 
Član
RE: VW Golf mk1 by Jusin

marko mk1 je napisao(la):
Svaka cast na odradjenom poslu...golf je extra, nadam se sustretu nasih autica, jer ja imam jako slicnoog.....pozz

slijedece godine se vidimo 100% na nekom od skupova, vjerovatno u karlovcu..... ;)
 
Član
drug, jel' tebi sad glupo sto nemas vise nista raditi oko auta, kad je perfektan haha :D
inace auto je za 100000 :cool:;)
 
Top