VW Golf GTI

VW Golf GTI

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Početnik
freekvw1983 je napisao(la):
iskreno pitanje na koje bi volio odgovor duzi barem od tri rjeci; zasto se u tekstu VW Golf naziva kraljem proklete kompakt klase? po cemu je to zasluzio? zacetnik bi bilo pravilnije, ali posto ja barem znam nekoliko vozila koja su se pojavila sa petim vratima prije golfa ne znam onda stvarno... mozda je do imena? mozda zato sto VW-ov kompakt nosi ime jednog od najdosadnijih sportova koji se mogu zamisliti? jebo' vas taj KRALJ u guzicu! ne mogu da vjerujem da niko ne prepoznaje bolje auto od golfa?? jebena KIA pro'ceed je deset puta bolja zato sto ne prodaje usrani logo vec nastoji prodati sto potpuniji auto! posjedovao sam golfa ali znam da vise necu tom sranju od imena prici na kilometar! gade mi se svi golfovi sa onim "specialnim" tJuing naljepnicama i raznoraznim spojlerima. gade mi se toliko da i ovako opijen ne mogu da se pomirim sa cinjenicom koliko mi se gade! pitaj prosjecnog bosnju; sto ti se Golf svidja?
pa et' zato so' je Golf jeb'ga! jebo te on..
toliko o kralju Golfu i svim njegovim poniznim (naivnim) obozavateljima!

POTPIS K'O KUCA :icon_mad::icon_mad::icon_mad:
BTW, Trozicu, pozabavi se malo ovim zadnjim krajem, istanji ga u gornjem dijelu karambolke, mozda se dodje do veoma interesantnih hm, rezultata..Erole, oko sokolovo;)..
 
Član
Posjedovanje novog Golfa, ljudima u Bosni i Hercegovini daje osjećaj uspjeha u životu! To je jednostavno tako bilo i bit će uvijek, nažalost ili nasreću ne bitno nek svak radi ono što voli.

Ja nešto ne furam sad da je VW bolji od drugih, jer bih uvijek recimo da zivim u Europi prije vozio Rovera 75 nego Golfa, ali Golf je Golf, VW je VW i to je to :D:D
 
Početnik
freekvw1983 je napisao(la):
Westfield Sport 2000



i da, prije nego bude jos kojih pitanja, bas je o tom automobilu rjec i ne, ne posjedujem ga, ali vozim na demo voznjama i imam obuku brze voznje na ovom automobilu.
jos nesto; slika je moja

ako te zanima sta vise o ovom automobilu onda slobodno procitaj test koji sam uradio bas na tom automobilu
http://www.bhtuning.com/showthread.php?tid=9062

mene vishe interesuje koje ti to auto toliko dobro imash, naravno registrovano na svoje ime pa ovoliko blatish ovog golfa? i btw, moze se svako prijaviti na probnu voznju cak i enza, slikati se i kurciti... toliko od mene, ti uzivaj u imaginarnim autima ,)
 
Default je napisao(la):
freekvw1983 je napisao(la):
Westfield Sport 2000



i da, prije nego bude jos kojih pitanja, bas je o tom automobilu rjec i ne, ne posjedujem ga, ali vozim na demo voznjama i imam obuku brze voznje na ovom automobilu.
jos nesto; slika je moja

ako te zanima sta vise o ovom automobilu onda slobodno procitaj test koji sam uradio bas na tom automobilu
http://www.bhtuning.com/showthread.php?tid=9062

mene vishe interesuje koje ti to auto toliko dobro imash, naravno registrovano na svoje ime pa ovoliko blatish ovog golfa? i btw, moze se svako prijaviti na probnu voznju cak i enza, slikati se i kurciti... toliko od mene, ti uzivaj u imaginarnim autima ,)

haman te safatala golfomania? a najvise volim ovako kad neko ugleda malo jebenije auto i zakljucuje da se covjek radi toga kurci. obozavam to, stvarno. da bi se uklopio u shablon zavidnih judi dovoljno je da posjedujem golf I, II, III ili ne znam vec koji pa se ovakav pokusaj napada na moju licnost najvjerovatnije nebi ni desio. elem sta ja mogu kad sam tako dobar vozac da me je covjek zaposlio.. i da, ako si procitao, posjedovao sam Golfa ! a naredno auto ce da mi bude Renault 4! mogu se kladiti da bi sutao na moj komentar za "kralja kompakt klase" da ga ne posjedujes i sam. e sad sto sam nekima mozda stao na zulj, to nisam uradio namjerno, mada se necu ni ispricavati zbog gore postavljenog texta koji je malo duzi od tri rjeci. a glavni argument teksta je i bio potraga za pojasnjenjem izraza "kralj kompakt klase". niti je prvi niti je najbolji..
a sto se tice imaginarnih auta, svako jutro sjednem za Live for Speed i trosim nezamisljivu kolicinu visoko-oktanskog goriva te palim gume koje bi inace u stvarnosti bile preskupe. ah da, i barem se prosjecno 12 puta skrham u procesu, ali ne moram stetu placati i glavu ziv izvucem. pametniji sam da to ne radim u stvarnom zivotu.
pozdravi Golfa od mene
pusa
 

edo

Član
sve im diraj al u golfa ne,pa jedan lik je pitao zašto na street race ima toliko
gti-mašina ljudi ga napali,nije se više pojavio na forumu...
 
djulba je napisao(la):
sve im diraj al u golfa ne,pa jedan lik je pitao zašto na street race ima toliko
gti-mašina ljudi ga napali,nije se više pojavio na forumu...

mozda zato sto ne mogu da nadju dovoljno Cosworth mashina :icon_cry:
 

edo

Član
e i ti sad mješaš kruške i jabuke pa cosworth jači od gti-a šestice...
nije bit u tome šta se vozi već kad se nešto drugo spomene ili se nešto
kaže protiv gti-a odmah si linčovan,e u tome je bit...
 
Početnik
[/quote]

haman te safatala golfomania? a najvise volim ovako kad neko ugleda malo jebenije auto i zakljucuje da se covjek radi toga kurci. obozavam to, stvarno. da bi se uklopio u shablon zavidnih judi dovoljno je da posjedujem golf I, II, III ili ne znam vec koji pa se ovakav pokusaj napada na moju licnost najvjerovatnije nebi ni desio. elem sta ja mogu kad sam tako dobar vozac da me je covjek zaposlio.. i da, ako si procitao, posjedovao sam Golfa ! a naredno auto ce da mi bude Renault 4! mogu se kladiti da bi sutao na moj komentar za "kralja kompakt klase" da ga ne posjedujes i sam. e sad sto sam nekima mozda stao na zulj, to nisam uradio namjerno, mada se necu ni ispricavati zbog gore postavljenog texta koji je malo duzi od tri rjeci. a glavni argument teksta je i bio potraga za pojasnjenjem izraza "kralj kompakt klase". niti je prvi niti je najbolji..
a sto se tice imaginarnih auta, svako jutro sjednem za Live for Speed i trosim nezamisljivu kolicinu visoko-oktanskog goriva te palim gume koje bi inace u stvarnosti bile preskupe. ah da, i barem se prosjecno 12 puta skrham u procesu, ali ne moram stetu placati i glavu ziv izvucem. pametniji sam da to ne radim u stvarnom zivotu.
pozdravi Golfa od mene
pusa
[/quote]

mah nije mene safatala Golfomania, a i nisam neko ko vrsi napade na licnost tako da... golf jeste "kralj kompakt klase" i uvijek ce to da bude svidjalo se to tebi ili ne. Da posjedujem golfa (koji nije u voznom stanju - trenutno) ali i bez toga, bez mog licnog misljenja golf je 1 i uvijek ce biti svidjalo se to tebi ili ne... najbolje ti to objasnjavaju brojke proizvedenih komada, moj svaki komentar je suvisan kao i tvoj naravno, jer ja nisam tu da mjenjam necije misljenje ili stav, nego da iznesem svoje, kako se meni tvoj stav nesvidja, logicno nemora ni tebi moj, ljudi su razliciti i svako ima svoj ukus, ali ipak mislim da je statistika malo vishe na mojoj strani ,) uzivaj ti meni i da se sit navozas tog azta sto pocinje sa slovom w... (da se nevracam po temi) i dabogda ga posjedovao u najkracem mogucchem roku ,)
 
Član
freekvw1983 gdje je slikana ta slika gore?!

Golf je kralj kompakt klase vjerovatno zato sto je postigao najveci uspjeh u evropi u najkracem roku od svih kompaktnih automobila. Znam da nije najprodavaniji, al je na drugom mjestu, dok najprodavaniji kompakt ima nesto duzi trzisni staz. Zbog toga je i logicno da se Golf smatra uzorom u klasi i da se svi kompaktni auti sa njim porede. Nije najbolji kompakt danas - nekad je to bio, no najoptimalniji je izbor. Ne znam jesi li vozio Ceed i Golfa, Ceed je super autic, al cim sjednes u Golfa, osjecas se da sjedis u skupljem autu - ne moras ga provozati...
 
Član
I freekvw1983, mislim da ti je ta usporedba Live for speed sa stvarnom voznjom malo bezvezna :icon_arrow:

Istina, Live for speed jeste sigurniji, al jednako zabavan, no way :icon_biggrin:
 
heh, za realnu zabavu sjednem u Westfield i ispraznim adrenalinsko nagomilavanje.
slikano je na Ada Huji na karting stazo od Autokomerca. tu smo auto dovezli da ga testira Top Speed.
izlazi u sljedecem broju pretpostavljam. a razgovaramo i sa EVO magazinom i jako su zainteresovani za test.

e sto se tice broja 1 (golfa);
njega samo ime vuce naprjed. u prevodu; toliko su se djeca naslusala o fenomenalnom golfu da ce ga automatski kupiti cim odrastu.. Focus je mnogo bolje auto od Golfa. tko god je ta dva provozao reci ce isto. kraljevi cetvrte generacije su imali katastrofalne ocjene u kvaliteti materiala koristenih za unutrasnjojs. novi modeli nisu ni blizu pouzdanosti dobre stare dvice a izgledom se boje istupiti u nesto futuristicnije.. ako cemo pricati oko top modela; Megane R26.R je superiorno auto naspram bilo kojeg GTI i R32 modela. ali apsolutni kralj kompakt klase je samo jedan!
Renault 4...
proizvodio se gotovo 40 godina nepromjenjen i prodao se u gotovo 8.000.000 primjeraka! prvi model je imao neovisnu suspenziju sva cetiri tocka, posrami i danasnje SUV-ove po svojoj prohodnosti po losem terenu, trosio je kao upaljac i imao je jedan od najizdrzljivijih motora u povjesti automobilizma. bio je jako jeftin kao nov auto a po udobnosti mu mnogi luksuzni automobili nisu ravni.. to je kralj.. prodavao se prije golfa I i poslje predstavljanja Golfa III. he jebote, pa francuzi su osmislili peta vrata. oni su svog kralja R4 poslali u kompakt klasu daleko prije Golfa.
da su Golfa nazvali znacajnijim imenom u kompakt klasi onda bi ovo sve bilo ok, ovako malo serkare i pretjeruju..
 
Član
freekvw1983 je napisao(la):
iskreno pitanje na koje bi volio odgovor duzi barem od tri rjeci; zasto se u tekstu VW Golf naziva kraljem proklete kompakt klase? po cemu je to zasluzio? zacetnik bi bilo pravilnije, ali posto ja barem znam nekoliko vozila koja su se pojavila sa petim vratima prije golfa ne znam onda stvarno... mozda je do imena? mozda zato sto VW-ov kompakt nosi ime jednog od najdosadnijih sportova koji se mogu zamisliti? jebo' vas taj KRALJ u guzicu! ne mogu da vjerujem da niko ne prepoznaje bolje auto od golfa?? jebena KIA pro'ceed je deset puta bolja zato sto ne prodaje usrani logo vec nastoji prodati sto potpuniji auto! posjedovao sam golfa ali znam da vise necu tom sranju od imena prici na kilometar! gade mi se svi golfovi sa onim "specialnim" tJuing naljepnicama i raznoraznim spojlerima. gade mi se toliko da i ovako opijen ne mogu da se pomirim sa cinjenicom koliko mi se gade! pitaj prosjecnog bosnju; sto ti se Golf svidja?
pa et' zato so' je Golf jeb'ga! jebo te on..
toliko o kralju Golfu i svim njegovim poniznim (naivnim) obozavateljima!

mene nervira sto je ovaj forum posto toliko neravnopravan i diskriminirajuci... da je ovakav post napiso neko 16-i vec bi bio ban ili barem upozorenje. ovako, po xxx put freek pise sta mu je volja i niko od admina ili modova naravno nista ne poduzima. likovi su zbog NICEGA banovani, primjer edde i sharky-a, a nebi me cudilo kad bi i mene zbog ovoga mozda banovali...
u svakom slucaju znam sigurno da ce post biti izbrisan, al imam potrebu da ga napisem...

PS. cast izuzecima. ima i modova koji su "na mjestu". pronaci ce se oni vec sami...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top