VW Golf GTI

VW Golf GTI

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Ja mislim da on puno bolje izgleda uzivo,sacekajmo malo pa cemo vidit..........nije los.
 

edo

Član
samo se sjetite,ni za jedan vw model koji je nasljeđivao,tj. bio zamjena
za staru generaciju nije se drastično razlikovao od prethodnika,to ima velike
prednosti...
 
iskreno pitanje na koje bi volio odgovor duzi barem od tri rjeci; zasto se u tekstu VW Golf naziva kraljem proklete kompakt klase? po cemu je to zasluzio? zacetnik bi bilo pravilnije, ali posto ja barem znam nekoliko vozila koja su se pojavila sa petim vratima prije golfa ne znam onda stvarno... mozda je do imena? mozda zato sto VW-ov kompakt nosi ime jednog od najdosadnijih sportova koji se mogu zamisliti? jebo' vas taj KRALJ u guzicu! ne mogu da vjerujem da niko ne prepoznaje bolje auto od golfa?? jebena KIA pro'ceed je deset puta bolja zato sto ne prodaje usrani logo vec nastoji prodati sto potpuniji auto! posjedovao sam golfa ali znam da vise necu tom sranju od imena prici na kilometar! gade mi se svi golfovi sa onim "specialnim" tJuing naljepnicama i raznoraznim spojlerima. gade mi se toliko da i ovako opijen ne mogu da se pomirim sa cinjenicom koliko mi se gade! pitaj prosjecnog bosnju; sto ti se Golf svidja?
pa et' zato so' je Golf jeb'ga! jebo te on..
toliko o kralju Golfu i svim njegovim poniznim (naivnim) obozavateljima!
 
Početnik
freekvw1983 je napisao(la):
iskreno pitanje na koje bi volio odgovor duzi barem od tri rjeci; zasto se u tekstu VW Golf naziva kraljem proklete kompakt klase? po cemu je to zasluzio? zacetnik bi bilo pravilnije, ali posto ja barem znam nekoliko vozila koja su se pojavila sa petim vratima prije golfa ne znam onda stvarno... mozda je do imena? mozda zato sto VW-ov kompakt nosi ime jednog od najdosadnijih sportova koji se mogu zamisliti? jebo' vas taj KRALJ u guzicu! ne mogu da vjerujem da niko ne prepoznaje bolje auto od golfa?? jebena KIA pro'ceed je deset puta bolja zato sto ne prodaje usrani logo vec nastoji prodati sto potpuniji auto! posjedovao sam golfa ali znam da vise necu tom sranju od imena prici na kilometar! gade mi se svi golfovi sa onim "specialnim" tJuing naljepnicama i raznoraznim spojlerima. gade mi se toliko da i ovako opijen ne mogu da se pomirim sa cinjenicom koliko mi se gade! pitaj prosjecnog bosnju; sto ti se Golf svidja?
pa et' zato so' je Golf jeb'ga! jebo te on..
toliko o kralju Golfu i svim njegovim poniznim (naivnim) obozavateljima!

a izvini sta to ti vozis?
 
Westfield Sport 2000



i da, prije nego bude jos kojih pitanja, bas je o tom automobilu rjec i ne, ne posjedujem ga, ali vozim na demo voznjama i imam obuku brze voznje na ovom automobilu.
jos nesto; slika je moja

ako te zanima sta vise o ovom automobilu onda slobodno procitaj test koji sam uradio bas na tom automobilu
http://www.bhtuning.com/showthread.php?tid=9062
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top