Vw Golf 3

Vw Golf 3

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Djandy je napisao(la):
ArminM je napisao(la):
nije losa trica,vjerujem da je puno truda i sredstava ulozeno u sve ovo,tebi se svidja ovaj vid tunninga,zasto da ne,furaj fazon svoj,tebi se svidja,tvoje auto,sredjuj onako kako si zamislio;)
nikad se nece naci svi koji ce reci da je dobro,uvijek neko ima zamjerki,tako da...

znas kako ne idem na fazon spusti zatamni to je bilo prije 7 god bio je spusten i zatamljen,vise idem na extremni tuning,,,,postavit cu slike da vidite jos sta je radeno a jos puno toga ima....hvala drug pametno si ovo sve rekao svaka cast;)

samo ti nama ubacuj slike,da se vidi tacno kako auto izgleda,a ne da se puno prica bez slika
 
Član
ArminM je napisao(la):
Djandy je napisao(la):
ArminM je napisao(la):
nije losa trica,vjerujem da je puno truda i sredstava ulozeno u sve ovo,tebi se svidja ovaj vid tunninga,zasto da ne,furaj fazon svoj,tebi se svidja,tvoje auto,sredjuj onako kako si zamislio;)
nikad se nece naci svi koji ce reci da je dobro,uvijek neko ima zamjerki,tako da...

znas kako ne idem na fazon spusti zatamni to je bilo prije 7 god bio je spusten i zatamljen,vise idem na extremni tuning,,,,postavit cu slike da vidite jos sta je radeno a jos puno toga ima....hvala drug pametno si ovo sve rekao svaka cast;)

samo ti nama ubacuj slike,da se vidi tacno kako auto izgleda,a ne da se puno prica bez slika

bit ce slika,,,,slika sve govori...pa zar nije tak........a nezzz vise ni sto bi radio kad je vec sve na njemu vidjet cu sta cu dalje sad ga samo polako odrzavam i tak......:icon_smile:
 
Član
tvoj auto tvoj stil ovo ono
ali po meni naseljio si jedan dobar automobil ... a imao si crno auto koje moze mnogo dobro izgledati
ali evo ti jedan prijedlog kako to moze mnogo bolje izgledati a da opet budes plastik fantastik ali ne u toj mjeri koliko si sad

gol34.jpg
 
Član
:icon_smile:
bmwscaner je napisao(la):
tvoj auto tvoj stil ovo ono
ali po meni naseljio si jedan dobar automobil ... a imao si crno auto koje moze mnogo dobro izgledati
ali evo ti jedan prijedlog kako to moze mnogo bolje izgledati a da opet budes plastik fantastik ali ne u toj mjeri koliko si sad

gol34.jpg


lijep auto nema sta....ali ja idem ovim putem kojim idem,,,,ovaj je skoro cista seriala,,,ali kazem da me zanima tema tuning znaci idem u tom smjeru,,,ali trica je super...ja radim auto sebi a da sam htjeo da ovako izgleda mogao sam davno i jeftinije i brze i bez skoro ikakvog truda ali zelim se trudit ulozit i naravno imat nesto lijepo....:icon_smile:
 
ako je ovo lijepo ja sam mister bih svaka čast na trudu volji i ulaganja al za mene je ovo čisti promašaj nadam se da ćeš u budućnosti razmislit i poskidat dosta ovih stvari koje su i više nego viška lp
 
Član
moram dat jedan prost komentar A KAKO JE GRDAN STO JE OVO svaka cas na trudu ali ti se trud isplatio nije naprijed izgleda dobro ali od vrata pa u rikverc ne daj ti ga boze
 
Član
Djandy je napisao(la):
Dzeniii je napisao(la):
meni se samo na svidjau rore,,nekako izgledaju puno izbacene,,i kad si vec ovoliko truda ulozio trebao si jbg uklonit i naj zadnji brisac ;)

koliko je zivaca,novca i truda otislo u ovaj auto i jos radim,,,,,,,,i mislim stvarno neki ljudi????? nemogu da shvatim.........mislim pa takvo ponasanje "ciganska kola" "samo kuka fali" ili tak neki coment,,,,,svaka cast pojedincima ali ovo ostalo je katastrofa.Mislim toliko se trudim i toliki pehari sa natjecanja a neki sada tako kazu....nemam rijeci....:icon_sad:

hvala na comentaru nisam brisac skidao jer zna nekad zatrebat ali mozda ga ipak makenm nije to problem.....:icon_smile:

mozes ti da ulazes koliko hoces para, truda i zivaca ali ovo meni nije lijep auto. sa dosta manje novca mogao si napraviti ljepsi auto.
a na kojim si to takmicenjima osvajao pehare?
 
BHT Ovisnik
cekaj,nije mi jasno,da si htjeo onakvog golfa imati mogao si vec,pa sta si na ovom uradio,na zadnji branik samo ovo nadostiklao,nista ne prati liniju,spojler na krovu strsi van svega,moze to sve fino izgledati,damo pratiti pravac i liniju auta
 
ovo ko da je transformers...:icon_question:.drug ne ljuti se za ove sve komentare,ali zaista si pretjerao S GOLFOM,moglo je to da bude dosta bolje,cak i ona fabricka je bolja od ove....Potrudi se da to ispravis
 
Član
galebu2 je napisao(la):
Djandy je napisao(la):
Dzeniii je napisao(la):
meni se samo na svidjau rore,,nekako izgledaju puno izbacene,,i kad si vec ovoliko truda ulozio trebao si jbg uklonit i naj zadnji brisac ;)

koliko je zivaca,novca i truda otislo u ovaj auto i jos radim,,,,,,,,i mislim stvarno neki ljudi????? nemogu da shvatim.........mislim pa takvo ponasanje "ciganska kola" "samo kuka fali" ili tak neki coment,,,,,svaka cast pojedincima ali ovo ostalo je katastrofa.Mislim toliko se trudim i toliki pehari sa natjecanja a neki sada tako kazu....nemam rijeci....:icon_sad:

hvala na comentaru nisam brisac skidao jer zna nekad zatrebat ali mozda ga ipak makenm nije to problem.....:icon_smile:

mozes ti da ulazes koliko hoces para, truda i zivaca ali ovo meni nije lijep auto. sa dosta manje novca mogao si napraviti ljepsi auto.
a na kojim si to takmicenjima osvajao pehare?

Ljudi zao mi je napustam ovaj forum iz svojih razloga,,,,a na kakvim natjecanjima sam ja osvajao?????? dodji slobodno u orasje pogledaj sav auto i ja te vodim da vidis i nagrade i sve et toliko od mene,,,,,,,ljudi sorry ali pozzzz:icon_smile:

ove su slike starije i nista ne govore to je prije 1 godnu slikano a rekao sam da je na autu dosta izmjenjeno i radeno,ali sta vrijedi govoriti????,,,,svaka cast nekim ovdje...ali sa nekim se stvarno nemoze.....pozzzz
 
BHT Ovisnik
pa ne razumijem zasto ne stavis sadasnje slike,mogu i ja staviti slike jette od prije rata,bitno je sada
 
Član
CoL3-99 je napisao(la):
pa ne razumijem zasto ne stavis sadasnje slike,mogu i ja staviti slike jette od prije rata,bitno je sada

nemam sadasnjih slika a i ne zelim ovdje nista vise stavljati,,,,,,ako hoce netko vidjet auto i sve ja cu uvijek doc nije problem idem po susreta na nekakav okup ili vec sto....a ovdje nema smisla stavljati vise ista:icon_rolleyes:
 
BHT Ovisnik
e jbg,neznam kako mislis da ce ti netko reci nesto za auto ak je sada drugacije,a ti nemozes nabaviti fotke,mozda bi misljenja drugcija bila,nije isto mislit i srat
 
Član
CoL3-99 je napisao(la):
e jbg,neznam kako mislis da ce ti netko reci nesto za auto ak je sada drugacije,a ti nemozes nabaviti fotke,mozda bi misljenja drugcija bila,nije isto mislit i srat

e to si dobro rekao "nije isto mislit i srat" a ovdje ocito slabo tko misli,,,,,,, ,,rekao sam da su to privremene slike i da ce bit nove ali polako ljudi nemogu nesto sto nemogu imam ja i svojih problema..
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top