Vw Golf 3

Vw Golf 3

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
VW golf 3 TDI 150 ks,,,sorry zbog jedne slike ali pc mi je u kvaru pa zasad imam samo ovu sliku ali bit ce nove prave slike...
vwgolf3.png
[/URL][/img]

Djandy je napisao(la):
VW golf 3 TDI 150 ks,,,sorry zbog jedne slike ali pc mi je u kvaru pa zasad imam samo ovu sliku ali bit ce nove prave slike...
http://img694.imageshack.us/img694/2817/vwgolf3.png
 
Član
iskreno, meni se ne svidja... ovaj tribal skloniti, ajkulu sa krova i ovaj spojler... onda bi bio, pa ajmo reci kako treba....
al eto, ako se tebi svidja, meni je jos bolji ;)
 
BHT Ovisnik
motor je priča za sebe:cool:
za pocetak samo skini taj spojler s krova i naljepnice sa strana,biti ce mnogo ljepsi:cool:
 
Član
sve je Ok osim one antenice,,kad si je vec stavljo trebo si je stavit dole blize gepeku....a ti je zalijepio odma poslije prednje sajbe:icon_confused:
 
Član
meni nije losa trica,boja dobra,samo kao sto raja kaze,spojler totalni visak,ajkulin rep pogotovo,a sto se tice ovih tribala po vratima,ko da si slovenac majka mu stara,ovo samo oni furaju,,ostalo sve extra;)
 
Početnik
prvo skines spojler pa taj STABILIZATOR krovni,i te naljepnice..i imat ces 200% ljepsi auto..i ovako nije los ali malo pretjeran...opet svaka cast na autu;)
 
Član
sub3r je napisao(la):
iskreno, meni se ne svidja... ovaj tribal skloniti, ajkulu sa krova i ovaj spojler... onda bi bio, pa ajmo reci kako treba....
al eto, ako se tebi svidja, meni je jos bolji ;)

polako ljudi ova je slika starija nisam naveo al et na autu ima dosta promjena bad look hauba sa usisima i novi branik,,,a treba jos slika stavit,,,a ja sam da ti kazem ja ne radim auto da se tebi svidja nego za sebe sorry al tak je;)
 
Legend
ganjaj po svom ukusu,to je tvoj cejf , ni meni izgledom nije ali samo guraj ;)

nego tdi 150ks
interesuje me da li je to od gti tdi-a fabricki od 110konja,pa cipovano ili ?
 
Član
enesss je napisao(la):
ganjaj po svom ukusu,to je tvoj cejf , ni meni izgledom nije ali samo guraj ;)

nego tdi 150ks
interesuje me da li je to od gti tdi-a fabricki od 110konja,pa cipovano ili ?

da 110 ks serijski ali radeno puno toga na motoru a glavno je chip.....iz toga svega izvlacim 150 ks ...
 
Dobar golf pravo, motor je posebna prica. Lijepo si poceo sredjivat al si presao granicu. Tribali, zadnji spojler, usisnici na haubi i ajkula su detljai koji se ne uklapaju sa ostalim.

Ali to je tvoje auto pa radi kako se tebi svidja.;)
 
Član
GolFanatiCars je napisao(la):
Dobar golf pravo, motor je posebna prica. Lijepo si poceo sredjivat al si presao granicu. Tribali, zadnji spojler, usisnici na haubi i ajkula su detljai koji se ne uklapaju sa ostalim.

Ali to je tvoje auto pa radi kako se tebi svidja.;)
tnx ljudi na savjetima,slika je starija tako da na autu nema ni tribala,ajkule niti ovih bezveznih usisa hauba je druga i na njoj su radeni usisi,,,,,ali ipak tnx na savjetima;)
 
Znaci vec su ti rekli sta trebas skinuti,mada meni nije toliko ruzan ovaj zadnji spojler koliko mi je ruzna ova antena i naljepnice,ostalo mi se svidja a pogotovo motor,a reci nam sta si tacno radio na motoru ako nije tajna.............;););)
 
Član
cera-fiero je napisao(la):
Znaci vec su ti rekli sta trebas skinuti,mada meni nije toliko ruzan ovaj zadnji spojler koliko mi je ruzna ova antena i naljepnice,ostalo mi se svidja a pogotovo motor,a reci nam sta si tacno radio na motoru ako nije tajna.............;););)

pozz,,nije tajna radeno je>sportska bregasta,veci ic,carbon air intake cda,sportski filtri,dignut tlak u turbu,sire dizne ubrzana pumpa,chip,,i jos mnoge druge sitnice....hvala na coment
 

LSD

Član
da ne ponavlja sad sve ovo navedeno gore samo cu rec da ima neke viskove:lol::lol:
kad stavish nove slike onda cu da komentar spustim :cool::cool:
 
Član
poslikaj ti to sad bez tribala i ajkule... da vidimo kakvo je to sad.... zvuci mnogo bolje ;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top