Vw Golf 3

Vw Golf 3

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Djandy je napisao(la):
galebu2 je napisao(la):
Djandy je napisao(la):
Dzeniii je napisao(la):
meni se samo na svidjau rore,,nekako izgledaju puno izbacene,,i kad si vec ovoliko truda ulozio trebao si jbg uklonit i naj zadnji brisac ;)

koliko je zivaca,novca i truda otislo u ovaj auto i jos radim,,,,,,,,i mislim stvarno neki ljudi????? nemogu da shvatim.........mislim pa takvo ponasanje "ciganska kola" "samo kuka fali" ili tak neki coment,,,,,svaka cast pojedincima ali ovo ostalo je katastrofa.Mislim toliko se trudim i toliki pehari sa natjecanja a neki sada tako kazu....nemam rijeci....:icon_sad:

hvala na comentaru nisam brisac skidao jer zna nekad zatrebat ali mozda ga ipak makenm nije to problem.....:icon_smile:

mozes ti da ulazes koliko hoces para, truda i zivaca ali ovo meni nije lijep auto. sa dosta manje novca mogao si napraviti ljepsi auto.
a na kojim si to takmicenjima osvajao pehare?

Ljudi zao mi je napustam ovaj forum iz svojih razloga,,,,a na kakvim natjecanjima sam ja osvajao?????? dodji slobodno u orasje pogledaj sav auto i ja te vodim da vidis i nagrade i sve et toliko od mene,,,,,,,ljudi sorry ali pozzzz:icon_smile:

ove su slike starije i nista ne govore to je prije 1 godnu slikano a rekao sam da je na autu dosta izmjenjeno i radeno,ali sta vrijedi govoriti????,,,,svaka cast nekim ovdje...ali sa nekim se stvarno nemoze.....pozzzz

zbog koga da napustis forum, nidje veze druze furaj svoj fazon boli te briga sta ko misli kome se nesvidja nek negleda a kamoli komentarise..ima ovdje puno zavidnih osoba..
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top