Vw Golf 3

Vw Golf 3

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
meni se samo na svidjau rore,,nekako izgledaju puno izbacene,,i kad si vec ovoliko truda ulozio trebao si jbg uklonit i naj zadnji brisac ;)
 
meni je trica bas super, nesto sto se ne vidja svaki dan....
Ovdje je vecina (na zalost) u fazonu "spusti i zatamni" i to je to, ljude kao sto si ti i jos neki ostali samo isijavaju...
Svaki trud je potrebno cijeniti, ono sto je uradjeno na ovom autu je mnogo zaista i svaka ti cast, samo tako nastavi i radi onako kako se tebi svidja, jer ni jedan od njih nece voziti to auto sutra, vec ti....

Postavi jos koju slikicu kad mognes, da vidimo sta si jos radio....
P.S. Ovaj bluefire tribal je mocan pravo ;)
 
Član
Dzeniii je napisao(la):
meni se samo na svidjau rore,,nekako izgledaju puno izbacene,,i kad si vec ovoliko truda ulozio trebao si jbg uklonit i naj zadnji brisac ;)

koliko je zivaca,novca i truda otislo u ovaj auto i jos radim,,,,,,,,i mislim stvarno neki ljudi????? nemogu da shvatim.........mislim pa takvo ponasanje "ciganska kola" "samo kuka fali" ili tak neki coment,,,,,svaka cast pojedincima ali ovo ostalo je katastrofa.Mislim toliko se trudim i toliki pehari sa natjecanja a neki sada tako kazu....nemam rijeci....:icon_sad:

hvala na comentaru nisam brisac skidao jer zna nekad zatrebat ali mozda ga ipak makenm nije to problem.....:icon_smile:
 
Djandy je napisao(la):
Dzeniii je napisao(la):
meni se samo na svidjau rore,,nekako izgledaju puno izbacene,,i kad si vec ovoliko truda ulozio trebao si jbg uklonit i naj zadnji brisac ;)

koliko je zivaca,novca i truda otislo u ovaj auto i jos radim,,,,,,,,i mislim stvarno neki ljudi????? nemogu da shvatim.........mislim pa takvo ponasanje "ciganska kola" "samo kuka fali" ili tak neki coment,,,,,svaka cast pojedincima ali ovo ostalo je katastrofa.Mislim toliko se trudim i toliki pehari sa natjecanja a neki sada tako kazu....nemam rijeci....:icon_sad:

hvala na comentaru nisam brisac skidao jer zna nekad zatrebat ali mozda ga ipak makenm nije to problem.....:icon_smile:

drug, nayalost ti je ovdje vecina toga tako :icon_cry::icon_cry::icon_cry:
 
Član
razuijem ja tebe druze,,,takve komentare ostavljaju samo zavidni ljudi,i nemoj da te pali to sto ti pricaju da auto nevalja,jer svako ima svoj stil nikad se nece napravit auto da svima odgovara da svi kazu extra je ;)
 
Član
auto je extra ovdje samo ide klasika spusti i zatamni i fabrika sve ko ulozi velike pare i uradi prelijepo to nevalja..hajde stavi jos koju sliku jedino sto mi se nesvidja na autu su naljepnice ove ostalo sve je extra odradjeno..svaka cast na trudu i uradjenom poslu dosad
 
Član
Dzeniii je napisao(la):
razuijem ja tebe druze,,,takve komentare ostavljaju samo zavidni ljudi,i nemoj da te pali to sto ti pricaju da auto nevalja,jer svako ima svoj stil nikad se nece napravit auto da svima odgovara da svi kazu extra je ;)

Na što bi to trebao biti zavidan molim te??? na dvije glomazne rore koje strše iz golfa dizela???na tribale???? onakva auta sam crtao u teci od matematike u 6 razredu osnovne
 
Član
ZELA GTI je napisao(la):
Djandy je napisao(la):
ZELA GTI je napisao(la):
samo ti kuka fali:lol::lol::lol::lol:

da ti mamu mogu zakvaciti pa vuc:lol::lol::lol::lol:

ja tebi po autu ti meni po majci???:smajli27::smajli27::smajli27::smajli27:

sorry nisam to htjeo ali ovo ti nije bilo lijepo,,nisam ja takav da se raspravljam ali nemoj tako:icon_sad:
oprosti jos jednom;)

postavit cu jos slika auta,,,unutrasnjosti sta je sve radeno,,,,ej sorry ovo mi na gepeku nije slika nego airbrush,opet izdrzljivi je puno lak je lak:icon_smile:
 
Član
Djandy je napisao(la):
ZELA GTI je napisao(la):
Djandy je napisao(la):
ZELA GTI je napisao(la):
samo ti kuka fali:lol::lol::lol::lol:

da ti mamu mogu zakvaciti pa vuc:lol::lol::lol::lol:

ja tebi po autu ti meni po majci???:smajli27::smajli27::smajli27::smajli27:

sorry nisam to htjeo ali ovo ti nije bilo lijepo,,nisam ja takav da se raspravljam ali nemoj tako:icon_sad:
oprosti jos jednom;)

Nema frke.Nije ti to dobro što kometare za auto primaš k srcu.Tvoje je,ako se tebi sviđa,šta te briga šta ja ili netko drugi misli o njemu.Ja sam samo napisao svoje mišljenje,ako se nevaram forum za to i služi.Pozdrav i skuliraj se malo brate,zbog sebe.j..e se meni:lol::lol::lol:
 
Član
ZELA GTI je napisao(la):
Djandy je napisao(la):
ZELA GTI je napisao(la):
Djandy je napisao(la):
ZELA GTI je napisao(la):
samo ti kuka fali:lol::lol::lol::lol:

da ti mamu mogu zakvaciti pa vuc:lol::lol::lol::lol:

ja tebi po autu ti meni po majci???:smajli27::smajli27::smajli27::smajli27:

sorry nisam to htjeo ali ovo ti nije bilo lijepo,,nisam ja takav da se raspravljam ali nemoj tako:icon_sad:
oprosti jos jednom;)

Nema frke.Nije ti to dobro što kometare za auto primaš k srcu.Tvoje je,ako se tebi sviđa,šta te briga šta ja ili netko drugi misli o njemu.Ja sam samo napisao svoje mišljenje,ako se nevaram forum za to i služi.Pozdrav i skuliraj se malo brate,zbog sebe.j..e se meni:lol::lol::lol:

znam sve druze moj zelim ti se izvinit,sorry stvarno,,,,znas ovaj mi auto vrijedi vise od jednog golfa i obicnog lima,,,,,neugodno mi je bilo ovo i sto si ti meni rekao i sto sam ja tebi mozda jos gore ali oprosti,,,,mislim da bi forum trebao sluziti za neke savjete,informacije i tako te stvari a ne ovako,,,:icon_smile:

lijepo je recimo kad netko kaze skini onu antenu sto sam vec davno uradio,,,,,ili uradi nesto bit ce lijepo i tak nesto,,,,,misliim neki lijepi savjet ili ruzni nebitno ali da je savjet ili tako nesto....:icon_smile:
 
Član
nije losa trica,vjerujem da je puno truda i sredstava ulozeno u sve ovo,tebi se svidja ovaj vid tunninga,zasto da ne,furaj fazon svoj,tebi se svidja,tvoje auto,sredjuj onako kako si zamislio;)
nikad se nece naci svi koji ce reci da je dobro,uvijek neko ima zamjerki,tako da...
 
Član
ArminM je napisao(la):
nije losa trica,vjerujem da je puno truda i sredstava ulozeno u sve ovo,tebi se svidja ovaj vid tunninga,zasto da ne,furaj fazon svoj,tebi se svidja,tvoje auto,sredjuj onako kako si zamislio;)
nikad se nece naci svi koji ce reci da je dobro,uvijek neko ima zamjerki,tako da...

znas kako ne idem na fazon spusti zatamni to je bilo prije 7 god bio je spusten i zatamljen,vise idem na extremni tuning,,,,postavit cu slike da vidite jos sta je radeno a jos puno toga ima....hvala drug pametno si ovo sve rekao svaka cast;)
 
Član
nije losa trica za one kojima se svidja ovakav vid tuninga.. svaka cast na trudu;).. hoce li biti kakvih radova u skoroj buducnosti? poz
 
Ma druze zaboli te,ako se tebi svidja sta te briga,recimo meni licno se ne svidjaju ove naljepnice i ove rore,to promjeni i bice bolji,al ipak kako ti hoces..................:cool:;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top