Vw Golf 3

Vw Golf 3

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
golf ima super boju,motor da i nepricam...slazem se s navedenim,ajkulin rep i ove skrge na haubu,a ljubitelj sam krovnog spojlera,mada taj mu bas neodgovara,radije nadi neki uzi prikladniji,tako strsi.
sve najbolje i nek te sluzi;)
 
Član
Golf 1 TDI je napisao(la):
golf ima super boju,motor da i nepricam...slazem se s navedenim,ajkulin rep i ove skrge na haubu,a ljubitelj sam krovnog spojlera,mada taj mu bas neodgovara,radije nadi neki uzi prikladniji,tako strsi.
sve najbolje i nek te sluzi;)

hvala ljudi hocu stavim slike evo cim budem mogao,,,veliki pozz
 
Član
Lijepa trica...bitno je da se tebi svidja, ti je vozis :icon_smile:
Imas li xenon u tim farovima?
 
Član
golf VR je napisao(la):
Lijepa trica...bitno je da se tebi svidja, ti je vozis :icon_smile:
Imas li xenon u tim farovima?

hvala na coment,,,imam xenone i kratko i dugo ide na plavo,,evo samo dok mognem stavit slike bit ce sve jasnije,,,ovak ne govori puno,,,evo nekih stvari da navedem sto ima na autu da je radeno poslije ove slike----novi branik nova hauba,lambo vrata,nazad odraden gepek,a iznutra sam radio parking(back) kamere,recaro sjedala FK,,,,i jos neke sitnice,,to sam radio preko ove dosadne zime..;)
 
ako je tako kako kazes da je odradjeno onda ce se izgled promjeniti 10x na bolje,a jedno pitanje jel ovo bgt diode na ovim izlazima sto prska sajbu ne znam konkretno naziv i po meni bolje stoje crne brave nego ove chrom..al sve je stvar ukusa ne svidja se svakome isto sve u svemu dobar golf.;)
 
Član
passat2003 je napisao(la):
ako je tako kako kazes da je odradjeno onda ce se izgled promjeniti 10x na bolje,a jedno pitanje jel ovo bgt diode na ovim izlazima sto prska sajbu ne znam konkretno naziv i po meni bolje stoje crne brave nego ove chrom..al sve je stvar ukusa ne svidja se svakome isto sve u svemu dobar golf.;)

pozz lega jesu diode su ali skinuo sam to jer nije nista vjeruj mi,,pregoru diode brzo a i ruzno je nekako....bolje su ove standard,,
 
Član
evo jos jedna slika.....
andelkoanjbolji.jpg
[/URL][/img]
 
Član
ja ču prije svega da ti se izvinem i kažem, stvarno ništa lično, ali ne mogu se suzdržati da ne komentarišem,
auto ti je živi cirkus, napucan je ko ciganska mlada, o ukusima se ne raspravlja, ali tvoj ukus je priča za sebe.
nemoj se uvrijediti to je samo moj komentar, jer stvarno si ga usrao, eh et...
 
Član
GTI TDI je napisao(la):
ja ču prije svega da ti se izvinem i kažem, stvarno ništa lično, ali ne mogu se suzdržati da ne komentarišem,
auto ti je živi cirkus, napucan je ko ciganska mlada, o ukusima se ne raspravlja, ali tvoj ukus je priča za sebe.
nemoj se uvrijediti to je samo moj komentar, jer stvarno si ga usrao, eh et...

podpis...!!!!
 
Član
Ne znam šta toliko kenjaju oko golfa... Nije po nečijem ukusu i odmah ne valja? Meni je ok.

Svi su se ložili na NFS underground, a ovo je na taj stil, a sad nešto pričaju..

Ne sviđa mi se ona antenica - ajkulin rep ni u kojoj kombinaciji, ali auto ko auto ne izgleda loše ;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top