VW Bora 2.3 V5 Highline

VW Bora 2.3 V5 Highline

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
RE: VW Bora V5 by Sene336

sta reci za boru ......:cool::cool:,ne pretjerano nista odlicna je,samo je maziti ;)
 
Član
RE: VW Bora V5 by Sene336

Extra bora fkt su felge 80% ljepote auta,samo sto nOKe kaze,vecina nazalost nema da da 2000KM pa vise za felge pa se samo prodaju ovi stari modeli iz godine u godinu sve u krug.
 
Član
RE: VW Bora V5 by Sene336

Bas kao sto nokke rece, a po meni ovo je nacin za sredjivanje auta ;)
 
Član
RE: VW Bora V5 by Sene336

Znaci ovo je san svakog VW-ovca, svaka cast buraz, i samo informativno ako nije tajna kad bi je prodavao koliko bi to zadovoljstvo kostalo kupca... Ali nemoj sad reci ne prodajem ili meni vrijedi ovoliko-onoliko, vec ono tipa koliko bi tamo mogao dobiti za to auto?
 
Član
RE: VW Bora V5 by Sene336

Extra je nema sta.... kao da gledam slike sa vagenwerk.sa, samo da su malo kvalitetnije;)
 
RE: VW Bora V5 by Sene336

hudler je napisao(la):
Znaci ovo je san svakog VW-ovca, svaka cast buraz, i samo informativno ako nije tajna kad bi je prodavao koliko bi to zadovoljstvo kostalo kupca... Ali nemoj sad reci ne prodajem ili meni vrijedi ovoliko-onoliko, vec ono tipa koliko bi tamo mogao dobiti za to auto?

znam da burazer nebi je prodo nema sanse,a platio je 14000.-svicaraca ovakvu kakva jest sa 115000 kilometara,to ti je u markama negdje oko 18000.-KM-ova
 
Član
RE: VW Bora V5 by Sene336

Takoje 14000.- svicaraca ;-) al ipak nije na prodaji....
Sad narucujem od katalistora pa do zadnje rupe INOX auspuff sto je legalan ovdi u svici, vako kako je sad na ulici nije za ovdi legalan :icon_mad: al posto hocu moju vozacku malo duze da imam mora sve bit legalno ;)
 
Član
RE: VW Bora V5 by Sene336

evo danas se malo slikavalo digitalcem + jedan video,nadam se da su slike malo boljeg kvaliteta nego do sada :icon_smile:






 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top