VW Bora 2.3 V5 Highline

VW Bora 2.3 V5 Highline

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
RE: VW Bora V5 by Sene336

Sene336 je napisao(la):
:icon_smile: fala vam na komentarima, drago mi je da se vama Bora isto svidza kao i meni :D

Prednje farove cu sigurno da promjenim a ove pozadi "jos" ;-) mi se svidzaju samo neznam kolko ce to "jos" da traje hehehe....



prednje da ,ali zadnje ne diraj ti su super jos su ti od Bore V6 sa crnim rikverc stopovima,ne barchi nazad odlicne su,naprijed bi mogo Chuchnut neki devileyes farovi sa lechom+ xenon HID

evo ovako nesta npr.

 
Super Moderator
RE: VW Bora V5 by Sene336

Frenkie-3B je napisao(la):
dobro nam doso buraz,vidio i vozio Boru uzivo,nemam rijeci odlicna Bora,napokon imam i ja konkurenciju u familiji ;)

imas konkurenciju al ipak si veci i brzi :D
 
Super Moderator
RE: VW Bora V5 by Sene336

jesil sta radio ti na motoru u passonji ?
a jel na bori ista radjeno ?
iz 1.8T lakse izvuces vise snage tako da si opet brzi kako god skontas :D

edit:

idite na autoput stavite u petu brzinu i od 120 do 200 ko prije nabije pa ces vidjeti jesil brzi :D
 
RE: VW Bora V5 by Sene336

allroad je napisao(la):
jesil sta radio ti na motoru u passonji ?
a jel na bori ista radjeno ?
iz 1.8T lakse izvuces vise snage tako da si opet brzi kako god skontas :D

edit:

idite na autoput stavite u petu brzinu i od 120 do 200 ko prije nabije pa ces vidjeti jesil brzi :D

mislim i ja da sam brzi ipakje u mene turbak i bolje povuche,a sto se tiche testanja ovdje po autoputu,nebi nikom predlozio,testo je moj buraz pa je evo dvije godine bez vozacke
 
Super Moderator
RE: VW Bora V5 by Sene336

nista onda drug hrvatska il bosna i ozezi po gasu
znam da si brzi, mislim predpostavljam jer znam kad smi mi 1.8T na autoput izveli kako u petoj vuce nenormalno
bolje nego da mu izvlacis cetvrtu :S
da ti bratu ne kvarimo temu nek mu je sa srecom i oba auta su perfekt ;)
 
Legend
RE: VW Bora V5 by Sene336

bez uvrede ostalima, al vidi se da auto nije iz bosne.. kod nas ovo nece biti aktuelno jos za narednih 10 godina :icon_cry:
 
Član
RE: VW Bora V5 by Sene336

Sta reci osim sretno komsija u daljem radu bora je inace jedno od lepsih vw auta a muzikica je posebna prica mogu sam mislit kako udara
 
RE: VW Bora V5 by Sene336

odlicna Bora, ja iskreno ne bih mjenjao ni farove ni stopke, samo bih zatamnio auto i stavio neki fin nastavak na auspuh;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top