VW Audi 1.8 T motor

VW Audi 1.8 T motor

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Bojim se da neće moći nikako na 1.4 getribu možda i more našarafiti ali neće ti nikako moći izdražati... sasuti će se nakon malo jačega upiranja pitanje je tu i potisne ploče i lamele nevitujem da će pasati.... Nije problem tu dase postavi getriba od G60 more se naći jeftino...

2: bmwscaner. Jarane nije problem u novcima ako mi je nešto napeto ja to kupim napeti su mi ti motori nije ni turbina problem, problem je to šta su mi ti motori totalno nepoznati...
 
Član
i meni je nepoznanica... znam jedino da u mog pola najlakse je upasat taj motor je pase na iste sarafe pa cak i na mjenjac al eto stim da bi ja i stavio mjenjac drugi znaci ovako motor mjenjac turbina i elektronika znaci sve sto mi komplet treba koliko to bi u novcima na kraju??
 
Član
A kontaj da bi te ako sam dobro razumio ostale oko 1500€... sad kontaj koliko bi te još izašlo ugađivanje... Neznam ja se ipak vraćam na KR-a ili 9A... Samo zbog razloga što ih je lakše za naći lakše se da ugraditi(Sam ugraditi) i lakše je naći dijelova a KS su tu negdi...
 
aske777 je napisao(la):
.. Neznam ja se ipak vraćam na KR-a ili 9A... a KS su tu negdi...

turbo je turbo, te jos chip i onda nisu ni blizu sa ks

a tih 1.8T ima u fabrickim izvedbama 150 KS 180 KS 225 KS (ovaj zadnji je tesko naci)
 
Početnik
aske777 je napisao(la):
E da onda na to dodaj još 800-1000€ za neku ok turbinu i onda... odlučiš da je to ajme,,,,,:icon_eek::icon_eek::icon_eek:


A što je to ok turbina? Bilo kakvu drugu osim one koja je došla uz taj motor ako se postavi potrebno je u najmanju ruku reprogramiranje elektronike.

A cijene tih serijskih turbina su smješne. Za 1000€ ti dam u ruke Precision SC6152, turbo sposoban za do 600ks, NOV!
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top