VW Audi 1.8 T motor

VW Audi 1.8 T motor

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Dali mi neko reci koliko se kreće cijena 1.8T motora u BIH..
Znači agregat sa svime na njemu, elektronika... Nisam dugo bio doli po otpadima znam da sam prije par godina negdi oko širokoga naletio na jedan za 1500KM.. sad više neznam jeli im to okvirna cijena..
 
Član
To sto si naletio to je pravo jeftino i sumnjam da jos mozes na takvu cijenu naletiti
 
Član
ja sam malo po e.bay motore gledo nijedan dobar nije ispod 1800-2000 eura al ja govorim o motorima sa max 20 000 km sa svim potrebnim stvarcicama...
 
Član
hm ako je za 1500 maraka bio u sirokom to je nekom podhitno trebalo pare jerces ga jako tesko nac ispod 1200 do 1500 eura ako je sa instalacijom pumpama i mjenjacom
 
Član
A velim naletio da čoviku trebali novci... netreba meni getriba napisa sam lipo agregat sa svime na sebi i elektronika... a vi ostali niste baš trebali ubit temu sa OT
 
Član
Audi 1.8T
-komplet motor
-alnaser
-alternator
-usisna grana
-komplet instalacija
1200 eura
Nema turbine.
 
Član
nemojte ic u ot... a ajdine jel ti prodajes taj motor il govoris samo okvirnu cjenu... ako prodajes u kakvom je stanju kolko je star kolko preso itd...
 
Član
E da onda na to dodaj još 800-1000€ za neku ok turbinu i onda... odlučiš da je to ajme,,,,,:icon_eek::icon_eek::icon_eek:
 
Član
aske za 1000 eura mos uzet nesto sta je us tanju da pumpa 500 + ks ako si zainteresiran za jak turbo obrati mi se na pm pa ti dam broj od lika sta narucuje
 
Član
cekk sad posto u mog pola na sarafe pase taj 1.8 t motor sad sta mi sve treba motor i mjenjac il moze moj mjenjac il... de mi malo pojasnite znaci banana sam u tome oko motora interesuje me da bi konvertovo svog pola u 1.8 motor sta mi sve treba i otprilike kakva bi to cjena bila... i bez bjezanja u ot jer interesuje me otprilike da imam na umu koliko bi taj poduhvat bio... tnx unaprijed...
 
Član
i ja nesh sumnjam u mjenjac al jbg ak sam dobro skonto po netu da svi polo od obicnog do gti imaju identican mjenjac pa kontam jbg...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top